AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2010-09-06, 21:29
Mysia inteligencja
Autor Wiadomość
Lina Inverse 
Szara myszka
Mysia mama :)



Wiek: 34
Dołączyła: 13 Mar 2006
Posty: 5
Skąd: S?upca
Wysłany: 2006-03-20, 21:46   

Heh, moja Mysia to inteligencj? do kombinowania jak mi tu zbiec z klatki/akwa. LOL, pos?uchajcie tej historii...To by?o za czasów, gdy moja pierwsza mycha mieszka?a jeszcze w tycim, szklanym tranporterku (teraz ma klatk?, i to ca?kiem du?? jak dla mnie). Dokupi?am jej pode?ko do akwariów (wiecie, z tak? przyssawk?), a by?o do?? d?ugie, ale musia?am tak przyczepi? to ustrojstwo, by nie by?o za nisko, wi?c kawa?ek wystawa? poza terrarium. Siedz? sobie którego? pi?knego wieczora przy kompie pisz?c posty na SSJCenter.pl, odwracam si? na chwil?, a tam...widz? jak mysia ju? by?a szczycie poid?a! Reakcja mojaby?a natychmiastowa; wstaj? od kompa, podbiegam do niej, bir? j? na r?k? i wk?adam z powrotem do domu. Przez jaki? czas robi?am takie "zabezpieczenia", tam, gdzie by?o wystaj?ce poid?o z pude?ka od gry PC, a dziury zatyka?am kartami do gry xD. Potem zrobi?am z pokrywy od pude?ka od butów takie zamykanie z mniejszymi dziurami do oddychania i wi?ksz? na wystaj?c? cz??? poid?a. xD

A co do Sakury, zauwa?y?am, ?e lubi szuka? alternatywnych wyj?? z tekturowego domku w klatce xD. Zamiast wyj?? takim wyj?ciem (lub ewentualnie oknem xD), to ona robi jakie? podkopy xD LOL...
_________________
[ ssjcenter fan ]
 
 
 
ogryzek 
Mysi Bywalec
<:3)~



Imi?: Olga
Pomogła: 1 raz
Wiek: 29
Dołączyła: 26 Lis 2005
Posty: 189
Skąd: Z.G.
Wysłany: 2006-03-21, 12:02   
   Myszy: Sith (*)


ale fajnie... Mój Sith si? sam nauczy?, ?e jak chce je?? to staje s?upka na misce albo opiera si? ?apkami o szyb?. :mrgreen: ^_^
_________________

gg 3474439 l e-mail ogryzek8@o2.pl
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-05-17, 12:17   
   Myszy: tak


Wczoraj by?o sprz?tanko klatki. Oczywi?cie rozwali?am mysiom spanie... :P Dzi? ca?e rano si? krz?ta?y i zbiera?y kawa?ki rurek po papierze, odgryza?y, itp. w ko?cu sko?czy?y znosi? do to "kuli" i mog?y pój?? spa?... :P Czy one past?puj? wed?óg zasady "jak sobie po?cielesz, tak si? wy?pisz" czy "co masz zrobi? jutro zrób dzi?"? ^_^ :lol:
 
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2006-05-17, 14:36   

Chyba bardziej jak sobie poscielisz tak sie wyspisz ;) Moje tez zawsze zbieraja sianko duze wiory obgryzaja domek i rure i robi? gniazdko ;)
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
KasiaB. 
Gadu?a Myszaty
mysiomaniak



Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 10 Sie 2005
Posty: 386
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2006-05-17, 18:22   

Ka?dy gniazdownik ma takie has?o przewodnie. Moja mysia która gdzie? jest w pokoju, robi ze wszystkiego wióry i uk?ada to sobie w skanko, szczurcia robi podobnie, ale nie rwie tylko sk?ada, obsikuje i na tym si? k?adzie...
_________________
rasowa Emancja, Ajunia,Azjunia i Europka (szczurcie) i ja
 
 
 
KIKI 
Szara myszka



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 7
Skąd: Polska ;)
Wysłany: 2006-05-20, 21:14   

Hmm no je?li chodzi o moja myche KIKI, a mam j? nied?ugo, to jej zachowanie, które móg?bym zaliczy? do kategorii wykazywania si? inteligencj? to mi.n porozrzucam jej kawa?ki husteczki higienicznej b?dz trawe, a ona na przekór mi i zbiera to wszystko i do domku, i buduje sobie ?o?e...;D innym zachowanie w którym dostrzegam jej inteligencj? to jak sprzatam jej w akwa to j? normalnie wypuszczam na biurko i zostawiam bez pilnowania, a ona i tak nie ucieknie tylko sobie chadza tu i tam, a ja ide do ?azienki i drugiego pokoju szykowa? jej ca?y jej "?wiat" ;) albo jak siedzi mi na ramieniu to nie próbuje nawet schodzi? czy skaka? tylko przechodzi przez szyje na drugie ramie, a pewnie wie ze co? si? stanie jak skoczy... ;D s? jeszcze inne rzeczy ale nie chce si? rozpisywa? bo i tak pewnie tego ca?ego postu nie przeczytacie bo stwierdzicie ?e za d?ugi no chyba ?e kto? si? znajdzie... :mrgreen:
_________________
Który dzie? nigdy nie nadchodzi?!.......Jutro, bo wszystko przek?adamy na JUTRO...;)
 
 
ogryzek 
Mysi Bywalec
<:3)~



Imi?: Olga
Pomogła: 1 raz
Wiek: 29
Dołączyła: 26 Lis 2005
Posty: 189
Skąd: Z.G.
Wysłany: 2006-05-20, 21:40   
   Myszy: Sith (*)


kiki mój ma podobnie
_________________

gg 3474439 l e-mail ogryzek8@o2.pl
 
 
 
mysza 
Junior Admin
was kocha xD



Hodowla: Little Foot
Pomogła: 4 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 27 Sie 2006
Posty: 660
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-08-27, 18:30   

Szczerze mowiac decydujac sie na myszki spodziewalam sie jakiejs wybitnej inteligencji,ale nie jestem zawiedziona,to bardzo fajniutkie zwierzatka ;) Nie wiem czy mozna to zaliczyc do inteligencji,ale na pewno maja swoj gust i upodobania. Poniewaz sa dwie i poczatkowo nie bardzo chcialy przebywac w swoim towarzystwie,to zrobilam dla kazdej domek.Oprocz tego wstawilam zabawki, m.in.tube po chipsach.Najpierw jedna spala w jednym,druga w drugim domku. Potem myszki sie polubily,stwierdzily,ze ida na kompromis,chrzania domki i zamieszkaly w tubie ;) Widac tuba bardziej im przypomina norke niz kanciasty domek ;)
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-04-30, 12:54   
   Myszy: tak


mysza4 napisał/a:
ale na pewno maja swoj gust i upodobania

Niom. :D

mysza4 napisał/a:
Widac tuba bardziej im przypomina norke niz kanciasty domek

No w?a?nie nie wiem dlaczego myszki wol? spa? czasm w takim miescu a czasem tam... ;) Jakie? osobiste gusta.

Rabatka jest za?amuj?ca. :haha: Panna z twardym charakterem. Jak chce sobie gdzie siedzie?... np. w r?kawie swetra mojej mamy - gdzie nie powinna, i chce j? zabra? to robi raban. :P Wydziera si? w niebog?osy, takie "piiiiiiiiisk!". I to nie to, ?e co? j? boli. Bo jak normalnie sobie chodzi to mo?na j? bra?, ale jak ona chce gdzie? by?, gdzie? pój?? koniecznie to nie ma mowy. Nie chce by? barana, wi?c protestuje. ^_^ Robi wielk? tragedi? i niczego... no dla niej mo?e i to wa?ne. ;)
 
 
 
Martie
Starszy Myszaty



Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 63
Wysłany: 2007-04-30, 13:20   

Moj Diler juz w 10 min. po tym jak wstawi?am mu do akwa domek i poide?ko za?apa?, ?e gdy wejdzie na domek, a nast?pnie na poide?ko to moze sie wydostac :mrug:
i niech mi kto? teraz powie, ?e myszki nie s? inteligentne. Myszka kumpeli niedawno odesz?a i by?a te? bardzo m?dra i to w?a?ciwie przez to zainteresowalam si? myszkami :mrug:
 
 
Jadzia406 
SuperMysz



Imi?: Agnieszka
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 07 Sty 2007
Posty: 1048
Wysłany: 2007-04-30, 22:53   
   Myszy: Szczurek(*), Bia?uszka (*), Czmyszka (*)


Myszki w ogóle s? bardzo inteligentne :) Ja to cz?sto zauwa?am :p I jeszcze nieprzewidywalne :)
_________________
Mroczny plac z gnij?c? jab?oni? !
 
 
 
Niedziou 
MegaMysz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 19 Cze 2007
Posty: 1314
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-07-11, 23:28   
   Myszy: Fafik


No moj Faficzek tez jest bardzo madry! Wie bardzo dobrze ze na nietore rzeczy nie ozna wchodzic bo mozna spasc i nigdy nie wychyla sie ze stolu ani z sofy!


Ale dzisiaj mnei zaskoczyl! Jechalam z nim juz po raz trzeci do wterynarza z powodu jego tajemniczych dolegliwosci(pisalam o nich w dziale choroby) i zaskoczyl mnie bo w momencie keidy wlozylam go do transporterka to zrobil sie strasznie niepsokojny!zna ten transporter wiec nie mogl sie go bac ani nic!Naparwde zachwywal sie jakby czul ze jedzie do lekarza bo juz po wizycie u niego stal sie poskojny i poszedl sobie spac!

Moze to nie bylo czucie ze jedzie do lekarza ale naprawde tak to wygladalo!
_________________
Fafik suuuuper Mysz :)
 
 
 
Bernadeta 
Mysi Rozmówca


Imi?: Ewa
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 3 razy
Wiek: 56
Dołączyła: 27 Sie 2008
Posty: 265
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2008-09-13, 12:45   

Moje myszki te? zaskoczy?y mnie swoj? mysi? inteligencj?.
Nauczy?y si? w?a?ciwie same,?e ?eby wróci? do duny trzeba wej?? na mnie.Gdy podchodz? do ich kanapowego placu zabaw,a chc? ju? wróci? do domu Umbrella i Vittara biegn? na wy?cigi i wspinaj? si? po mojej nogawce w gór? a? na rami?.
Velvet i Vendetta gdy widz? ?e pora na powrót biegn? na oparcie kanapy i czekaj? a? usi?d?.Gdy tylko usi?d? zaraz wbiegaj? na moje rami?.
Tylko Africa ma?a gapcia,albo jest taka nie?mia?a,albo nie wie o co chodzi zostaje przeze mnie z?apana. :m:):
_________________
http://www.freerice.com/
 
 
 
Ratoncita 
Myszowaty
na bezmysiu


Imi?: Anna
Pomogła: 2 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 02 Sty 2008
Posty: 542
Skąd: troch? znik?d
Wysłany: 2008-09-13, 14:23   
   Myszy: obecnie brak


O tym mog?abym pisa? i pisa?...
O nie?yj?cym ju? niestety ?aciatym Guliwerku, który po pi?ciu minutach wykoncypowa?, ?e aby zdoby? dyndaj?cego przed nosem orzeszka, nale?y przegry?? nitk?, na której wisi...
O Aramisie, ma?ym myszkieterze - uciekinierze...
O ma?ym pikulinku, który wszed? na grzbiet mamysi, ?eby rodze?stwo mu nie zabra?o wyj?tkowo smacznego okruszka...
O innym male?stwie (chyba by? to samczyk o imieniu Portos), które zawsze wybiera?o cycuszek najbli?ej tylnych ?apek mamysi, ?eby jak najd?u?ej si? przy nim utrzyma? (o, jak pi?knie jecha?o na grzbieciku po ?ció?ce)...
_________________
Mus to mus!
 
 
Bernadeta 
Mysi Rozmówca


Imi?: Ewa
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 3 razy
Wiek: 56
Dołączyła: 27 Sie 2008
Posty: 265
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2008-09-13, 15:58   

Jeszcze dorzuc? par? zaskakuj?cych mnie zachowa?: gdy zagl?dam do nich gdy ?pi? przez komin domku,co myszki robi??Zatykajakomin chusteczka higieniczna z ktorej maja pos?anie :lol: Dzisiaj zrobi?y te? tak gdy odkurza?am odkurzaczem dywan w pokoju w ktorym stoi duna.
Rolki po papierze toaletowym i r?czniku papierowym uk?adaj? tak,?eby móc zgodnie z powiedzeniem; przemyka? si? jak myszka :lol:
Jedna rolka d?uga ??czy jako przej?cie-tunel ich domek z karuzel?.Gdy rolek jest wi?cej ??cz? je otworami ze sob? tworz?c cykl tuneli pozwalaj?cych im si? doskonale po dunie przemieszcza? . :smile:
Pewnie nie raz jeszcze ich zachowania mnie zaskocz?.
_________________
http://www.freerice.com/
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT