AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Laraine
2012-04-08, 17:03
po prosyu 8 dziewczyznek
Autor Wiadomość
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-05-23, 18:06   po prosyu 8 dziewczyznek

nie b?d? sie zbytnio rozczulac nad swoimi myszkami. mam 8 dziewczynek ( specjalnie przeliczylam ) ehhehe. bylo tez dwoch samcow ale jeden wylecial za zle zachowanie a drugi zostal zjedzony... (nie przez wspó?lokatorki!) hehe. ogólnie s? sprytne, w nocy wychodz?i buszuj? po domu a rano o dziwo s? w akwarium ( a to jest 50cm wysoko?ci). nie wimejak to robi? :] i w dodatku nie ma ?adnych oznak ich obecno?ci pod ?cianami w domu czy co?... je?eli wiecie o co mi chodzi :D nie wiem.. mo?e sprz?taj? po sobie? :wink: jedna - najstarsza bia?a i najgrubsza :D rz?dzi si? jak nikt. i jje dziwne rzeczy np. pasztet, jajko, makaron, papier, pije Kubusia i Pepsi, truskawki, nutella ( ale w ma?ych ilo?ciach), pizza, czipsy, batoniki a z jedzenia myszkowego to tylko slonecznik :grin:
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Myszonka 
Great MOUSEr


Imi?: Paulina
Pomogła: 3 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 1585
Skąd: Katowice
Wysłany: 2007-05-23, 18:10   

O.o o Boshe czym ty karmisz myszki!
_________________
niczego nie b?dzie ?al!
 
 
Amusia 
Mysi Bywalec


Imi?: karolina
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 09 Sty 2006
Posty: 110
Skąd: Mi?sk Mazowiecki
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2007-05-23, 18:17   

dziewczyno ty masz 17 lat? ja mam 17 i hodowle myszy rasowych a ty piszesz ze mialas samice razem z samcami i ze jakis tam zostal wyrzucony, czy jakos tak, bo tak to zrozumialam a 2 zjedzony i dla ciebie to takie calkiem normalne, bede niemila i kochana Kat napewno mnie zrozumie ale moim zdaniem JESTES NIENORMALNA
 
 
 
 
Kamyczek 
Myszomaniak



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Lut 2006
Posty: 764
Skąd: z kosmosu
Wysłany: 2007-05-23, 18:25   
   Myszy: rudy ch?opak o imieniu Miodek


Karmówke masz?.
_________________
Odesz?y: Myszeida(*), A-Psik(*), Walentynka(*),Ma?a Mi(Martynka)(*),Habibi(*),Markiza(*),Rozalka(*),Dziczek(*),Wendy(*),Velvet(*),Wega(*),Pszczó?ka(*),Krówka(*),Wacik(*), Czarna(*), Dzikusek 1(*) i 2(*) :m:(:
 
 
Myszonka 
Great MOUSEr


Imi?: Paulina
Pomogła: 3 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 1585
Skąd: Katowice
Wysłany: 2007-05-23, 18:29   

Kobieto we? sie zastanów nad tym co robisz. Jezeli trzyma?a? razem samce i 8 samic to daje jakie? 90 m?odych na 1 miot!! Pomy?l czy warto kramic myszke byleczym a potem patrzyc jak tyje i zdycha? Odpowiedz sobie na to pytanie.
_________________
niczego nie b?dzie ?al!
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-05-23, 18:35   
   Myszy: tak


Luis napisał/a:
w nocy wychodz?i buszuj? po domu

Ja bym pleci?a przykry? akwarium, bo kiedy? podczas nocnej podró?y lokatorów do WC która? z myszek mo?e zosta? rozdeptana. :( Myszki oczywi?cie nie powinny siedzie? w akwa ca?y czas, ale to twój interes je wypu?ci?, a nie ich. :)

Luis napisał/a:
nie wimejak to robi?

Myszy nie znasz... ;) Sp?d? z nimi wi?cej czasu, to si? dowiesz.

Luis napisał/a:
nie wiem.. mo?e sprz?taj? po sobie?

Wida? s? przyzwoite o robi? tylko w domu=akwa, ew. robi? Ci za meble i ?ó?ko, wi?c nie widzisz.

Luis napisał/a:
pasztet, Pepsi, nutella ( ale w ma?ych ilo?ciach), czipsy, batoniki

To jedzenie którego myszka w ?adnym wypadku nie powinna je??. Z pewno?ci? wola?a by by? chuda i d?ugo ?y?. :)

Luis napisał/a:
papier

Zapewna tylko na gniazdko go tnie. :)

Kamyczek87 napisał/a:
Karmówke masz?

To chyba tak? "na bierz?co", skoro samczyki "wylecia?y". :(

Luis mo?e przemy?l swoj? opiek? nad myszkami - mo?na by wiele poprawi?. :) Nawet je?li maj? zosta? zjedzone chyba nale?y im si? godne ?ycie? Jak widzisz dla formuowiczów to niewyobra?alne, ?eby myszki tak ?y?y.
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-05-23, 18:51   

o nie moge :grin: co za poruszenie! Ludzie wyluzujcie! ja ich nie karmie samymi batonami rany. jak im smakuje to co mam im zalowac?! :razz: z reszt? tylko jedna tak jje na?ogowo takie rzeczy a reszta czasem jak kto woli, ale g?. pokarm dla mysz. Spokojnie. Widze ze tutaj wielcy milosnicy zwierz?t przebywaj?! dla mnie myszy s? spoko ale nie przychodze i nie tule ich jak najlepsze zwierzeta swiata. bez przesady. one zyj? sobie wlasnym zyciem tak jak ja. Mozecie sie bulwersowac ile tam chcecie. Nie czaje w ogole o co wam chodzi z tymi miotami! urodzilo mi sie tylko 10myszek jak byly samce. nie bede kupowac specjalnie drugiego pojemnika zeby oddzielac te zwierzeta!z reszt? juz nie ma samcow. Nic sie szczegolnego nie dzialo jak byly, nie wiem po co tyle panki. Zaraz bedziecie mi prawic moraly ze jestem zlym opiekunem heheheh a mi to wisi bo wiem co robie i zadna krzywda nie dzieje sie moim myszom :P
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-05-23, 19:02   
   Myszy: tak


Luis napisał/a:
Zaraz bedziecie mi prawic moraly ze jestem zlym opiekunem heheheh a mi to wisi bo wiem co robie i zadna krzywda nie dzieje sie moim myszom

Raczej chodzi o rady, dla dobra zwierzaków. My si? staramy ?eby nasze zwierzaki mia?y jak nalepsze warunki, orientujemy si? co dla nich dobre. Mo?e troc? otwórz umys? i cho? przemy?l przez pi?c minut, a nie otrzucasz z góry to co piszemy, bo jeste?my wra?liwi (dla Ciebie: przewra?liwieni) na zwierzaki.

Luis napisał/a:
ja ich nie karmie samymi batonami rany. jak im smakuje to co mam im zalowac?!

?eby nie by?y spasione i nie mia?y problemów ze zdrowiem.

Luis napisał/a:
dla mnie myszy s? spoko ale nie przychodze i nie tule ich jak najlepsze zwierzeta swiata

A kto mówi, ?e najlepsze? ;) Po prostu nas interesuj?. Mysz bardziej doceni dobr? opiek? ni? opowiadanie jej jaka jest wspania?a, wi?c nie musisz tego robi?. ;)

Luis napisał/a:
nie bede kupowac specjalnie drugiego pojemnika zeby oddzielac te zwierzeta!

No i tu si? ró?ni nasz punkt widzenia. :( My d??ymy do tego, ?eby zwierzakom za które jeste?my odpowiedzialni by?o jak najlepiej. Stresowanie zwierz?t skazuj?c jedn? p?e? na drug? na d?ugi czas nie jest dobre... Nie masz samców co prawda teraz, ale mo?esz je jeszcze w przysz?o?ci mie?... wi?c polecam rozwa?na ??czenie (lub lepiej jego brak). :)
 
 
 
Fauka 
MegaMysz
Pozytywnie zamysiona



Hodowla: Nezumi
Pomogła: 6 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 1259
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2007-05-23, 19:02   

To jest forum mi?o?ników myszy, takim jak ty dzi?kujemy.Poszukaj lepiej innego forum bo tu nie jeste? mile widziana.
_________________
 
 
 
osesek 
M?ody Myszaty


Dołączyła: 17 Maj 2007
Posty: 16
Wysłany: 2007-05-23, 19:03   

zal mi tych myszek...

co w tym zlego, ze przebywaja tutaj milosnicy zwierzat?
gdyby nie milosc do zwierzakow to wydaje mi sie, ze to forum wcale by nie powstalo... Poza tym po co hodowac zwierze majac je w sumie w nosie?
 
 
 
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2007-05-23, 19:13   

Pozwole sobie zacytowa?, bo pasuje jak ula?:
"my tu sie o kazde kichniecie myszka zamartwiamy, ratujemy, skracamy cierpienie, a ona do weza, bo niegrzeczny... :( dziwne "

Tak, to jest forum mi?o?nikow, amatorów, entuzjastów, hodowców myszek...

Nawet je?eli nie nosisz i nie przytulasz myszek, to przynajmniej je obserwujesz - wi?c powinna? wiedzie? doskonale ile ich masz.
Je?eli nie wiesz ile ich masz, to chyba nawet ich za bardzo nie obserwujesz...

Ja mam pare myszek, w sumie jako? specjalnie ich nie m?cze g?askaniem czy noszeniem na rekach, wole obserwowa?... ale doskonale orientuje si? w ilo?ci, wieku, stanie zdrowia itp moich zwierz?t.

Je?eli tak lekcewa??co podchodzisz do myszek, to mo?e lepsze by?oby forum terrarystyczne i dzia? "hodowle karmowe"?
Chocia? znamy przyk?ady terrarystów - hodowców gryzoni którzy doskonale orientuj? si? w swoich zasobach zwierz?cych
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-05-23, 20:00   

no ok ok. nie wiem, widze ze za bardzo bierzecie mnie na serio. :) ja w wiekszosci sie brechtam z tego co tutaj pisze ale widze ze was to nie bawi wrecz przeciwnie: precz z tego forum! :twisted: hehehe. wsadzilam pare fotek zebyscie zobaczyli w jakim stanie w ogole s? te moje myszy i czy zadbane maj? w akwarium(chociaz tam za bardzo nie widac niestety). zapewne doczepicie sie np. do tego ze zdjecia robione s?nawet maluchom itd. ale czego moge sie tutaj spodziewac? ja tez uwielbiam patrzec na moje myszki szczegolnie wieczorem a nie wiem ile ich mam bo jak sie rodzily to wiecznie komus je rozdawalam itd. ( inaczej: wyrzucalam dla tych co juz my?l?, ze wyrzucam biedne zwierzeta) i nigdy nie orientowalam sie w ich liczbie. tez wam by sie pomieszalo. :P mam nadzieje, ze zdjecia poprawi? wam neico humor lol. pozdrowka zlo?niki :>
p.s. jestem na forum terrarystycznym!!!!!!! :twisted:
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
osesek 
M?ody Myszaty


Dołączyła: 17 Maj 2007
Posty: 16
Wysłany: 2007-05-23, 20:02   

a ktorym?:P
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-05-23, 20:10   
   Myszy: tak


Niektorzy tu te? zagladaj? na fora i strony terrarystyne. ;) To raczej o niczym nie ?wiadczy.

Luis napisał/a:
tez wam by sie pomieszalo

To dyskusyjne. ;) (Pomiajaj?c ju? fakt, ?e wi?kszo?c formuowiczów tu by nie rozmna?a?a w ten sposób, wi?c nie mia?a by tego problemu.)

Luis napisał/a:
do tego ze zdjecia robione s?nawet maluchom itd. ale czego moge sie tutaj spodziewac?

Chyba nie znasz nas zbyt dobrze. ;) Jakby?my to robili to musieliby?my wykl?? 90% cz?onków PMC. (Niektórzy z nich nawiasem mówi?c miewaj? du?o myszy na raz i orientuj? si? co i jak w ilo?ci... ;) Wi?c to zale?y od osoby.)

Mamy wida? inny typ humoru. :) A myszki z fotek faktycznie fajne i przestrze? do biegania te? fajnie, ?e maj?.
 
 
 
Mohanah 
Gadu?a Myszaty



Hodowla: MOHANAH
Pomogła: 1 raz
Wiek: 51
Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 302
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2007-05-23, 20:37   
   Myszy: wci?? za ma?o...


Luis najzwyczajniej w ?wiecie nas podpuszcza :wink:
Przecie? wida? na zdj?ciach ?e dba o swoje myszy i maj? zapewnione wszystko co im potrzebne.
Co do rozmna?ania........no có?.......zna ju? nasz? opini? i my?l?, ?e sama na to wpad?a, bo oddzieli?a samca od samiczek :m: co jest krokiem w dobr? stron?.
To czym karmi swoje myszki te? nas zszokowa?o, ale to pewnie te? ?ciema, bo przecie? nikt rozumny by tak nie post?powa? - wiadomo przecie? ?e mysz to gryzo?, a s?odycze szkodz? nawet ludziom :m:P:
No wi?c có?, Luis niez?a z Ciebie bajerantka hehe :m:D: , ale wiesz niektórzy mog? wzi??? to co piszesz na serio i wybuchnie awantura, a przecie? mamy tu tak? mi?? atmosferk?. :razz:
Mi?ego postowania i pog??biania wiedzy o myszakach.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT