AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Szelki dla myszy
Autor Wiadomość
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-05-17, 11:58   

Emielcia napisał/a:
Kolejny przyklad na to ?e pisze tylko to co Ci si? wydaje
\
Kolejny Twój post, w którym nie doczytujesz b?d? udajesz, ?e nie rozumiesz. Przecie? nawet napisa?am WG MNIE co oznacza wed?ug mnie ( nie wiem mo?e skrótów nie znasz =.=' ). Czyli jest to w?a?nie moje zdanie, a nie jakie? naukowe spojrzenie. To, ?e zak?ada si? ma?ym pieskom te? wiem i mia?am o tym napisa? ale da?am ju? do publikowania i mi si? edytowa? nie chcia?o. I tak wiedzia?am, ?e pewnie kto? to dopisze wi?c po co si? fatygowa?.
Tak czy siak podobno to temat o myszach, a nie o psach a ja tylko da?am wzór dla kogo takie szelki powinny by? przeznaczone. Z reszt? pisz?c o psach sama przyznajesz, ?e jest to dla nich urz?dzenie a nie dla myszy. Wsiora wno dla jakich psów. To nie dyskusja na temat ich wielko?ci i innych pierdó?. Wa?ne jest to, ?e szelki s?u?? psom a nie gryzoniom. I tylko o to mi chodzi. Pozdro
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Mysi_?atek 
Mysi Rozmówca



Imi?: Ernest
Wiek: 35
Dołączył: 28 Cze 2006
Posty: 241
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2008-05-21, 07:10   

Moje zdanie na temat:
Szelki dla myszy irracjonalny pomys?. Kolejny badziew którym firmy nape?niaj? sobie kieszenie.
_________________
Witam i pozdrawiam
 
 
Mangalarga 
Myszo?ak


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Maj 2008
Posty: 591
Wysłany: 2008-05-25, 13:25   

Je?li chodzi o szelki, to z mniejszych zwierz?t nadaj? si? moim zdaniem tylko dla fretek (bo z tymi zwierzakami raczej wypada wychodzi? na dwór, a bez smyczy zaraz gdzie? zwiej?), ewentualnie wi?kszych królików.

Mysz w szelkach nie do??, ?e wygl?da?aby absurdalnie, to na pewno nie mia?aby ?adnej frajdy z takiego spaceru - my?la?aby tylko, jak si? z tego uwolni?. Czysty, niezdrowy stres.

Ja swoim szczurom szelek nie kupi?am. Jak jest odpowiednia pogoda, bior? je ze sob? w koszyku-transporterze na dzia?k? (nie mam daleko) i tam biegaj? sobie po trawie pod moim czujnym okiem.
Z myszkami te? mam zamiar chodzi? od czasu do czasu na spacery na dzia?k? ;)
_________________
"Lepiej milcze?, nara?aj?c si? na podejrzenie o g?upot?, ni? odezwa? si? i rozwia? wszelkie w?tpliwo?ci."
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-05-25, 14:08   

Hm a mia?a? kiedy? myszki? Ja bym uwa?a?a z nimi 100 razy bardziej ni? ze szczurami :P Bo szczury je?li s? nauczone to pos?uchaj? tj nie zwiej? tak szybko no i ?atwiej je z?apa? ( s? wi?ksze ) a mysz nawet nie b?dziesz wiedzie? kiedy ucieknie. :P
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Mangalarga 
Myszo?ak


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Maj 2008
Posty: 591
Wysłany: 2008-05-25, 14:57   

Luis, mia?a i to trzy. Wiem, ?e z nimi trzeba uwa?a?. Nie martw si?, nie dam im si? zgubi? ;)
W razie potrzeby wykombinuje si? jak?? szczeln? zagrod?, ?eby by?y na ograniczonym terenie. Z reszt?, nie musz? ich od razu puszcza? na traw? :P
_________________
"Lepiej milcze?, nara?aj?c si? na podejrzenie o g?upot?, ni? odezwa? si? i rozwia? wszelkie w?tpliwo?ci."
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-05-25, 17:53   

No spoko :) widz? ju? od dawna, ?e znasz si? ogólnie na gryzoniach wi?c nie b?d? Ci t?umaczy? jak dziecku co wolno a czego nie, bo wiesz co robi? i co jest dla nich dobre a co z?e :) Ale znowu robimy off'a :P
Ju? pisa?am co my?l? na temat szelek ale ?eby nie wybi? nikogo z rytmu to napisz, ?e szelki wg mnie to gorsza rzecz ni? kula do biegania po domu ( chocia? za tym drugim te? nie przepadam :h??: ) na szcz??cie kule s? w miar? drogie ( tj nie marne 5z? jak te smycze ) i mam nadzieje, ?e smycze te? zdro?ej? kiedy? aby nikt nie kupowa? :P
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
dziubek1993 
Mysi Bywalec
Ochroniarz z PASJ?


Imi?: Kamil
Wiek: 31
Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 133
Skąd: ten d?em?
Wysłany: 2008-08-18, 09:38   
   Myszy: Szczur: Slayer


Ostatnio przegladalem wyposazenie na pewnej stronie z artykulami dla Gryzoni i napotkalem Smycz dla Chomika o.O ,Ko?derka dla Chomika o.O oraz szeliki dla Chomika o.O Przeciez to katowanie Zwierzat takimi szelkami innymi "zabawkami"

Sorry ze odswiezylem szukalem tematu o szelkach i smyczy dla chomikow/myszy ale tylko to znalazlem.

daje linka

http://www.zoolandia.pl/s...a,0,1,7920.html
_________________
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-08-21, 16:28   

No wsz?dzie mo?na znale?? tego typu pierdo?y. Dodam te?, ?e je?eli chcia?by? kupi? szelki dla myszki, a s? tylko dla chomika to sprzedawca na pewno powie Ci, ?e dla myszki s? one równie? dobre. Paranoja. Nie chodzi o to, ?e dla chomików powinny by? inne i ndla myszy inne bo jak dla mnie to w ogóle powinni takie cuda wycofa? no ale wsadza? klientowi byle co dla ró?nych zwierz?t? Myszy maj? ruchomy kr?gos?up - powodzenia xD
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Anisia 
Myszo?ak



Imi?: Anita
Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 600
Wysłany: 2008-08-21, 18:58   

jak dla mnie to kompletna g?upota stanowczo wszystkim odradzam,a inna sprawa jak za?o?y? myszce takie co?...
_________________
Charlie [*]
Daisy[*]
Mimi [*]
Fizia [*]
Pusia [*]
Czesia [*]
Vanilla[*]
Gabry?[*]
 
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2008-08-21, 20:12   

Wiecie co wam powiem :P

Sami se za?uzcie szelki wi?ksze od was i sobie w tym biegajcie :P
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
dziubek1993 
Mysi Bywalec
Ochroniarz z PASJ?


Imi?: Kamil
Wiek: 31
Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 133
Skąd: ten d?em?
Wysłany: 2008-08-21, 22:02   
   Myszy: Szczur: Slayer


ja wspolczuje psa w szelkach xD a co dopiero Mysza xD a co do Kany
Widzialem dziecko na szelkach i na smyczy o.O ledzie to maja nawkrecane... i to ostro
_________________
 
 
Mangalarga 
Myszo?ak


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Maj 2008
Posty: 591
Wysłany: 2008-08-22, 01:09   

dziubek1993 napisał/a:
ja wspolczuje psa w szelkach xD

Nie ma co si? ?mia?, czyta?am, ?e niektóre psy powinny nosi? szelki, ale nie pierwsze lepsze, tylko o odpowiednim kroju, tj. z paskiem wzd?u? mostka i nie utrudniaj?ce ruchów stawu barkowego.
A co do dzieci, te? co? takiego widzia?am, moim zdaniem nie g?upie. Malce potrafi? naprawd? szybko biega?, a tak to rodzic ma wolne r?ce, a i maluch jest pod jak?? tam kontrol?. Wszystko ok, byle z g?ow?.
[/offtopic]
_________________
"Lepiej milcze?, nara?aj?c si? na podejrzenie o g?upot?, ni? odezwa? si? i rozwia? wszelkie w?tpliwo?ci."
 
 
rybka1103 
Starszy Myszaty


Wiek: 52
Dołączyła: 19 Lip 2008
Posty: 58
Wysłany: 2008-08-22, 09:04   

dziubek1993 napisał/a:
ja wspolczuje psa w szelkach

Nie ma czego wspó?czu?. Pies w szelkach mniej si? m?czy ni? w obro?y. Mój pies na staro??, po latach chodzenia w obro?y (dobrze dopasowanej, nie za ciasnej) musia? zacz?? chodzi? w szelkach, bo mia? zw??on? tchawic? i zwyczajnie móg? si? udusi?.

Dzieci w szelkach i na smyczy te? widzia?am :P G?upota...

Szelki dla myszy, chomika - pomys? producentów na ?atw? kas?. Bo dziecko by chcia?o wyprowadzi? zwierzaczka na spacer... :? Chocia? nie wiem jak "technicznie" wygl?da zak?adanie takich szelek... Przecie? myszka to takie ?ywe stworzonko, ?e si? chyba nie da... :m:/:
 
 
X 
Myszowaty


Wiek: 28
Dołączyła: 16 Maj 2007
Posty: 492
Wysłany: 2008-08-22, 09:23   

rybka1103 napisał/a:

Dzieci w szelkach i na smyczy te? widzia?am :P G?upota...

IMO szelki dla dla dzieci to nie g?upota. ;]
Moja kuzynka, ma troch? ponad roczek i takie w?a?nie szelki s? w jej przypadku brdzo przydatne. :) Jak wiadomo dziecko jest ciekawe ?wiata, wsz?dzie chce wej??, wszystkiego dotkn?? etc, a nie zawsze da si? prowadzic grzecznie za r?czk?. ^^ Wi?c wtedy zapina si? szelki i 'smycz', dziecko sobie mo?e chodzi?, a matka jest spokojna, ?e dziecko nie wymnkie si? jej i nie stanie mu si? krzywda. ;)
Je?li Twoim zdaniem lepiej, ?eby dziecko gdzies pobieg?o, spad?o ze schodow/pola?o si? wrz?tkiem/wsadzi?o palce do kontaktu (wiem, przesadzi?am chcia?am to dosadnie uj?? xD) to gratulacje. ;]
 
 
dziubek1993 
Mysi Bywalec
Ochroniarz z PASJ?


Imi?: Kamil
Wiek: 31
Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 133
Skąd: ten d?em?
Wysłany: 2008-08-22, 09:24   
   Myszy: Szczur: Slayer


wiesz ile problemow moze miec Pies jak chodzi w Szelkach ? ja chodze z kolczatka xD tyle ze otyle jest luzna ze ostatnio mi pies by nawial o.O

ale sie raczej nie da zalozyc myszce szelek albo sie da tylko ze mysz zawalu dostnaie o.O
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT