AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2010-08-24, 15:45
G?o?na muzyka
Autor Wiadomość
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2007-08-23, 22:14   

Wiesz byle gadanie o tej muzyce a fakty na innych albo na wszystkich ludzkach na planecie to zupe?nie inne rzeczy. Co innego jak gadaja ludzie co innego jak mysl? a co innego robi? pod wp?ywem tej muzyki ;)
Dobrze ze MrRince wyjasni? o co chodzilo w jego wypowiedzi i ol?ni? nas takimi rzeczami na ten temat hii ;) Co ja tam plote :P
MrRince napisał/a:
jest szkodliwe tylko dla osób podatnych na jego dzia?anie..

I tu ci przyznam racj? ;) Jak najbardziej jest szkodliwe dla tych gamonków ale nie wszystkich na przyklad nie mnie ;)
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
MrRince 
Szara myszka


Imi?: Pawe?
Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 11
Skąd: Bia?a Podlaska
Wysłany: 2007-08-23, 22:17   
   Myszy: Orion, Kamikaze


heh, mo?esz nawet o tym nie wiedzie? :)

w ka?dym razie ciesz? si?, ze ju? mnie nie chcecie zabi? za to co pisa?em (chyba, ze chcecie, ale bed? si? broni?.. jak prawdziwy krasnolud o wzro?cie 185cm :) )
 
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2007-08-23, 22:19   

MrRince napisał/a:
heh, mo?esz nawet o tym nie wiedzie? :)

Wiem ze nie nie wierzysz trudno i tak mam w to wyje*ane 8)

MrRince napisał/a:
jak prawdziwy krasnolud o wzro?cie 185cm :) )

A ja ogrzyca 175 dobrze umie?niona :twisted:
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
adrien 
Gadu?a Myszaty
ihatemilk



Imi?: adrien
Wiek: 38
Dołączyła: 17 Cze 2007
Posty: 327
Skąd: gdynia
Wysłany: 2007-08-23, 22:25   
   Myszy: 18!


ja juz koncze moja polemike bo nie chce mi sie tyle pisac a mam mnostwo do powiedzenia. niewazne. sprawa jako tako wyjasniona, ciesze sie mrrince ze przyznales sie do zbagatelizowania sprawy podkreslania ze dane sformulowanie jest tylko twoja opinia, nawet na to nie liczylam a tu prosze, mila niespodzianka. pewnie wiedziales ze krasnolud nie da rady elfce 180 cm (plus dwa do charyzmy) i tyle...
 
 
 
MrRince 
Szara myszka


Imi?: Pawe?
Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 11
Skąd: Bia?a Podlaska
Wysłany: 2007-08-23, 22:44   
   Myszy: Orion, Kamikaze


tfu, salwa z rusznicy, potem dwa razy z pistoletów i poprawiam toporem.. jakby by?o ma?o to jescze mam par? niespodzianek w cholewach :P

koniec OT :)
 
 
 
adrien 
Gadu?a Myszaty
ihatemilk



Imi?: adrien
Wiek: 38
Dołączyła: 17 Cze 2007
Posty: 327
Skąd: gdynia
Wysłany: 2007-08-23, 23:43   
   Myszy: 18!


z moim refleksem to zanim zdazyc mrugnac dosiega cie strzala
 
 
 
MrRince 
Szara myszka


Imi?: Pawe?
Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 11
Skąd: Bia?a Podlaska
Wysłany: 2007-08-24, 20:18   
   Myszy: Orion, Kamikaze


i odbija si? od gromrilowego pancerza..

a koledzy górnicy zaszli Ci? od ty?u :P
 
 
 
Niedziou 
MegaMysz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 19 Cze 2007
Posty: 1314
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-09-03, 00:24   
   Myszy: Fafik


Moze Was to zaciekawi. Znalaz?am taka informacje na temat tej g?o?nej muzyki i myszek. Warto przeczyta?:
"Na Uniwersytecie Oksfordzkim przeprowadzono eksperyment na myszach zgodnie z kanonami sztuki do?wiadczalnej. Myszom kontrolnym i potraktowanym amfetamin? (przez iniekcj?) kazano s?ucha? g?o?nej, rytmicznej muzyki (w wyk. 'The Prodigy'), koncertu skrzypcowego Bacha A minor, tzw. 'bia?ego szumu'. Jedn? grup? zwierz?t pozostawiono w spokoju.
Myszy kontrolne, po os?uchaniu si? z ha?asem, po prostu zasn??y. Narkotyzowane natomiast trz?s?y si?, porusza?y nosami w rytm dochodz?cych d?wi?ków. Kilka myszek w grupie poddanej 'The Prodigy', a tak?e przymusowych s?uchaczy Bacha, po prostu zdech?o. G?o?no?? ha?asu i muzyki ustawiono na oko?o 75 dB. Jest to poziom nie wy?szy ni? ten, na jaki poddawani s? go?cie ró?nych klubów czy s?uchacze muzyki w kabinach samochodów.
Nie ulega w?tpliwo?ci, kombinacja - amfetamina i g?o?na muzyka mog? mie? zabójcze skutki. Uszkodzenia mózgu powodowane dawkami amfetaminy s? znacznie powa?niejsze, je?li aplikowa? narkotyk w akompaniamencie g?o?nej muzyki.
Warto zauwa?y?, ?e uczeni prowadz?cy te badania spotkali si? z oburzeniem ró?nych organizacji, a nawet otrzymali oficjalne upomnienie z ministerstwa. Sprawa biednych myszek wzbudzi?a znacznie wi?cej zainteresowania i wspó?czucia ni? narkotyzuj?ce si? m?okosy w ró?nych klubach. Mo?e i s?usznie, oni to robi? z w?asnej woli, a ?e potem s? ci??arem spo?ecze?stwa, to ju? inna sprawa. Niech si? martwi? instytucje odpowiedzialne za dobrobyt narkomanów. Myszki zosta?y zmuszone do eksperymentu, zosta?a wi?c naruszona wolna wola zwierzaka."
_________________
Fafik suuuuper Mysz :)
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-09-03, 01:15   

o raju... straszne dlatego jestem przeciwna braniu i sluchaniu glosno TAKIEJ muzy chociaz prodigy jest spoko :razz:
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
MrRince 
Szara myszka


Imi?: Pawe?
Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 11
Skąd: Bia?a Podlaska
Wysłany: 2007-09-03, 09:15   
   Myszy: Orion, Kamikaze


no tak.. 75dB? to chyba tylko u nich.. kumpel ostatnio mierzy? i na srodku sali dla 200 osób przekracza?o 125dB - granica bólu. to tak jakby ludziom concord startowa? nad g?owami.. a oni ju? przyzwyczajeni super si? bawili...

i tak wychodzi na to, ?e taka muza bardziej szkodzi ludziom >>myszy nie ?paj?<<
 
 
 
Niedziou 
MegaMysz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 19 Cze 2007
Posty: 1314
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-09-03, 12:40   
   Myszy: Fafik


Mr Rince ten tekst ie mia? pokaza? ?e myszy ?paj? tylko pokaza? a przynajmniej da? do my?lenia jak g?o?na muzyka dzia?a na te zwierzaki i na nas :)
P.S.A tak na marginesie to Concorde to okolo 140 dB czyli gro?ba g?uchoty nie mówi?c o bólu.

A tak? reakcj? bólow? i gro??c? g?uchot? mo?na zminimalizowa? otwieraj?c szeroko usta gdy znajdujemy si? w ?ródle ha?asu :)
_________________
Fafik suuuuper Mysz :)
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-09-03, 18:44   

aha hm fajno wiedzie? :smile: a kiedy si? po?yka ?lin?? aa to w samolocie sorry pomerda?o mi si? :lol: Tak czy inaczej muzyka nie jest tylko dla nas zagro?eniem ale i dla zwierz?t. Amen
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Niedziou 
MegaMysz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 19 Cze 2007
Posty: 1314
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-09-03, 21:47   
   Myszy: Fafik


Luis chodzi o sytuacj? gdy gwa?towny g?o?ny dzwi?k typu grzmot pioruna czy start samolotu sa szybkie i nag?e wtedy potwieraj usta bo to pozwala wyrówna? ci?nienie w twoich kana?ach s?uchowych co zapobiega zbyt du?ym ci?nieniom w chu a co z tym idzie uszkodzeniu ucha.O ?lin? si? nie martw.
_________________
Fafik suuuuper Mysz :)
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-09-04, 20:08   

Niedziou napisał/a:
gdy gwa?towny g?o?ny dzwi?k typu grzmot pioruna czy start samolotu sa szybkie i nag?e wtedy potwieraj usta

No latwo mowi?! Juz widz? jak ludzie otwieraj? usta gdy piorun walnie gdzies niedaleko ehehhe. Wtedy zazwyczaj zakrywa si? jaknajwi?cej dziurek czyli g? uszy, oczy USTA :wink: ale dzi?x bede pamieta? chociaz te? trudno b?dzie dogan?? kiedy nast?pi ten ,,nag?y i szybki" dzwi?k.
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
karotka 
Mysi Bywalec



Imi?: Paulina
Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lip 2007
Posty: 103
Skąd: ?ódzkie
Wysłany: 2007-09-04, 21:10   

Jej, Niedziou jestem pod wra?eniem! Dobrze wiedzie?, taka ciekawostka :P

(OT: a je?li chodzi o grzmoty, to ?rednio lubi? sylwestra je?li chodzi o wybuchy, bo psiaki strasznie to prze?ywaj?, wymiotuj? czasami, chowaj? si? gdzie tylko i? da, trz?s? sie, piszcz?...:( Jak jest z myszkami jeszcze nie wiem, ale ciekawa jestem czy te? tak b?d? si? ba?....)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT