AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2007-05-15, 20:36
??czenie dwoch samcow
Autor Wiadomość
sias 
Szara myszka
mouseKISS



Imi?: Asia
Wiek: 32
Dołączyła: 22 Paź 2005
Posty: 2
Skąd: Koszalin
  Wysłany: 2005-10-22, 20:06   ??czenie dwóch samców

Mam ju? jednego samca i chc? dokupi? drugiego, ale zastanawiam si? czy nie b?d? si? ze sob? gryz?y, czy si? zaakceptuja i czy w ogóle mo?na trzyma? 2 samce razem? chcia?abym uzyska? odpowied? od kogo? kto si? na tym zna i ma do?wiadczenie. Z góry dzi?ki!
_________________
one thing, just mouse!
Ostatnio zmieniony przez kat 2010-09-07, 13:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2005-10-23, 11:03   

Pogry?? sie mog?- Ale nie musz? - przy odpowiednim oswajaniu powinno by? dobrze ! :D
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2005-10-23, 15:52   

Samce potrafia by? wobec siebie agresywne !Chociaz zdarzaj? si? przypadki przyja?ni(np.moje pierwsze myszki,samce - ani razu sie nie pobi?y w swym ?yciu !!:) ).Zale?y od myszek - ale mo?e si? uda? !
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-10-24, 12:59   
   Myszy: tak


Trzeba mie? sporo szcz??cia ?eby trafi? na obcych sobie, toleruj?cych si? samców... Do tego ta twoja pierwsza mysz jest ju? doros?a. Je?li zaryzykujesz, musisz si? liczy? z potrzeb? zakupu trugiej klatki b?d? akwa je?li co? pójdzie nie tak... a na to s? spore szanse... :(
 
 
 
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2005-10-24, 18:43   

Ale puki co my?lmy pozytywnie -lepie niech myszka cho? sprobuje zaprzyja?nic sie z inna - zamias zy? ca?e ?ycie sama ... :mrgreen:
 
 
Daria 
Myszowaty
[*][*][*][*]



Imi?: Daria
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2005-10-24, 22:04   
   Myszy: Sunday


Ja mam 2 samce które nie s? dla siebie stworzone bo sieniebardzo lubieli i Stiuard atakowa? Max'a a? Max si? odgryz? (do krwi :shock: ). Ale jednak ?yj? w zgodzie ;] . Jak chodzi o samce to mam do?wadczenie :P . Ale samiczki jeszcze nie mia?am.

Ja bym proponowa?a po kupnie drugiego samca skombinowa? co?, w czym ten nowy b?dzie móg? mieszka? przez pierwszy okres, na wypadek gdyby sie odrazu nie polubili. jak sie spróbój? pogry?? to odrazu sie nie poddawaj. Spróbój najpierw oswoi? dobrze pierwszego w miar? mo?liwo?ci ?eby? mog?a bez problemu trzyma? 2 myszki na raz. We? oba samczyki na 2 r?ce i trzybmaj nad poduszk?, krzes?em - czym kolwiek ?eby nie zrobi?y sobie krzywdy gdyby spad?y.
Po?ó? jednego samczyka na jednej, a drugiego na drugiej d?oni. Przybli? je do siebie tak, ?eby sie pow?cha?y ale w razie czego nic se nie zrobi?y. Je?li sie nie gryz?, to tak jak uda ci si? kilka razy bez problemu zbli?y?, to mo?esz im pozwoi? sie dotkn??. Je?li sie gryz?, to staraj si? tak je do siebie zbli?a?. Du?o ?atwiej gdyby jeden by? niezbyt ruchliwy :P . Posyp w tedy obie myszki np. talkiem niemowl?cym, (chodzi o to ?eby jeden nie czó? zapachu drugiego) szczerze muwi?c to tego nie próbowa?am ;) .
Cz?sto pozwalaj im na to ?eby sie o siebie ociera?y. Mog? si? w?cha?. Jak b?d? grzeczne to wypó?? je na krzes?o, kanape itp. gdzie nie b?dzie ?adnych zabawek z których ci??ko by?o by myszke wyci?gn??.
A reszte opowiem je?li sie ze mn? skontaktujesz :P .
poza tym, potrzebny b?dzie dok?adny opis jak myszki sie zachowuj? ;) .

MY?L? ?E MO?ESZ KUPI? 2 SAMCE, ale w tedy b?dziesz musia?a by? przygotowana ?e przez pierwszy okres, jeden musi by? oddzielony od drugiego (póki sie nie przyzwyczaj?).
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-10-25, 19:48   
   Myszy: tak


No i musz? mie? spor? przestrze?, ?eby nie bi?y si? o terytorium... Moje s? bra?mi, a i tak si? ganiaj?... Tzn. Bundz gania Klika... :? Potem Klik go myje... :P
 
 
 
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2005-10-25, 21:54   

To si? nazywa bez interesowna przyja?? :P Ale puki co nic poza tym nie moge napisa? - czekam na wie?ci od Sias ;)
 
 
ja
Gość
Wysłany: 2005-10-27, 21:45   :)

dzi?ki wszystkim za odpowiedzi! na razie jeszcze nie kupi?am drugiej myszki, bo nie mam kiedy podej?? do miasta, ale my?l?, ?e ju? jestem zdecydowana :) jak tylko j? kupi? to napisz? jak si? oboje dogaduj? :D
 
 
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2005-10-27, 21:50   

Super ! czekamy ! A jaki kolor wybra?a? ? No có? czekamy na opisy ;)
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2006-03-03, 15:17   Dokupi? samyczka?

Chc? dokupi? Makelyskowi koleg?.Widz?,jaki on jest samotny i osowia?y i tak postanowi?am.Mamie ju? to powiedzia?am,teraz czekam,a? wróci z pracy i by? mo?e mi powie,czy mog? kupi?.Ale troch? si? obawiam ...Czy tamten samiec nie b?dzie bi? Makusia itp.Jakby co,to mog?abym roz??czy? te klatki po??czone i rozdzieli? samczyki,ale tak bym nie chcia?a.Wiem - trzeba wymy? klatk?,?eby nie by?o zapach myszy,spotkanie - neutral grunt.Jak my?licie?Kupi?,je?li mama si? zgodzi?

[ Dodano: 2006-03-04, 15:19 ]
T? mych? raczej kupi? :-) .By?am w zooilogicznych,w jednym powiedzieli,?e b?d? mychy po wtorku.Chcia?abym najlepiej czarnego samczyka :-) .
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2006-03-04, 15:40   

Hmm wiesz ale moim zdaniem na 90% bed? sie gry?? ... mia?am to samo niestety jeden drugiego zagryz? na ?mier? :(
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2006-03-04, 15:48   

Je?li mam sioe zgodzi, to mozesz zrobi? co? takiego ?e umówisz sie ze sprzedawc? ze myszke we?miesz na 1-2 dni i sprawdzisz jak na siebie reaguj?, je?li bedzie ?le to oddasz.
Wi?kszo?? sprzedawców powinno sie zgodzi? na taki uk?ad :D
Powidzenia :D
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2006-03-04, 16:19   

mili - mam si? ju? zgodzila ;-) .Pomys? dobry :-) .
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-03-04, 20:54   
   Myszy: tak


Nom, najwi?ksza szansa, ?e b?dz? si? gry??. Albo trza w takich przypadkach liczy? na cud albo ?aczy? b. m?ode myszy... Wi?c to odpada... :(
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT