AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
[Karma] Tropifit
Autor Wiadomość
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-08-23, 17:08   

adrien napisał/a:
tropical to polska firma... i nie wiem czy mozna sie po niej czegos dobrego spodziewac...


a to co, ze polska to ze gorsza? : jeste? za innym pa?stwem niz swoim? ja w sumie tak ale mimo to wierze, ze przynajmniej karme mysi? potrafi? zrobi? jako tako.... :roll:
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
adrien 
Gadu?a Myszaty
ihatemilk



Imi?: adrien
Wiek: 38
Dołączyła: 17 Cze 2007
Posty: 327
Skąd: gdynia
Wysłany: 2007-08-23, 17:29   
   Myszy: 18!


luis kaman, od kiedy mieszkasz w polsce? ostatnio modny byl slogan "dobre bo polskie" zeby jakos zmienic ten stereotyp o rodzimych firmach/produktach. stereotyp, choc krzywdzacy, to jednak ma swoje podstawy. ja nie twierdze ze nie ma dobrych polskich produktow na rynku gryzoniowym, bo sa (herbal pets). ale jednak polskie karmy generalnie sa dla mnie gorsze wiec dlaczego nagle tropical (ktory wsrod akwarystow nie cieszy sie dobra slawa) mialby zadziwic konsumentow nadzwyczajna jakoscia zboza i nadzywczaj urozmaiconym skladem? jestem po prostu realistka.

co do mojego patriotyzmu to jakos mnie milosc do ojczyzny nie powstrzyma przed emigracja stad (chyba za malo we mnie zapedow spolecznikowskich) a juz tym bardziej przed realnym spojrzeniem na rzeczywistosc (mowie o karmach jakby co). (a poza tym luis skad pewnosc ze polska to moje panstwo? to ze mialam nieszczescie sie tu wychowac o niczym nie musi przesadzac. a tak serio to jestem w polowie ukrainka a wiec rozdarta miedzy polska a ukraina)
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-08-23, 17:41   

ale w?tpie w to, ze przez to, ze jeste? pó? Ukraink? a pó? Polk? nie przepadasz za polskimi produktami :wink: to ju? musi si? miec swoj powdoe. Twoj jest taki, ze zawiodlas sie na wielu polskich rzeczach tak jak w sumie wi?kszosc Polaków. Ja nie twierdze, ze Poskie jest super cool, nawet powiem ci, ze cie popieram. Tylko tak zapyta?am z ciekawo?ci z tym, ze polskie to gorsze :razz:
p.s. jezeli ponad pol mojej rodizny jest z niemiec w czym rodzenstwo moich rodzicow to ja tez mam jakie? korzenie w Niemczech? tj tez mam cos z tym panstwem wspolnego?
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Jadzia406 
SuperMysz



Imi?: Agnieszka
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 07 Sty 2007
Posty: 1048
Wysłany: 2007-08-23, 17:43   
   Myszy: Szczurek(*), Bia?uszka (*), Czmyszka (*)


Niedziou u mnie te? ceny s? zró?nicowane np w jednym zoologu Vitakraft kosztuje 6.50 z? a w zoologu po drugiej stronie ulicy 8.70 z? :) Ale to jeszcze w sumie zale?y od wielko?ci bo jest ma?y i du?y Vitakraft.
_________________
Mroczny plac z gnij?c? jab?oni? !
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-08-23, 17:48   

Jadzia406 a wi?c zapewne w sklepie gdzie Vitakraft kosztuje 6.50 jest te? taki Vitakraft, ktory kosztuje 8.70 :wink: albo w podobnych cenach heheh
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2007-08-23, 17:49   

Nie no z t? karm? troche przesadzili to znaczy z jej cen? 10 z? :mad:
To s? jakies 3 paczki innej karmy :roll:
Ja bylam w swojej Karinie i nigdzie nie znalaz?am tej karmy //
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
adrien 
Gadu?a Myszaty
ihatemilk



Imi?: adrien
Wiek: 38
Dołączyła: 17 Cze 2007
Posty: 327
Skąd: gdynia
Wysłany: 2007-08-23, 17:56   
   Myszy: 18!


Luis napisał/a:
ale w?tpie w to, ze przez to, ze jeste? pó? Ukraink? a pó? Polk? nie przepadasz za polskimi produktami :wink: to ju? musi si? miec swoj powdoe. Twoj jest taki, ze zawiodlas sie na wielu polskich rzeczach tak jak w sumie wi?kszosc Polaków. Ja nie twierdze, ze Poskie jest super cool, nawet powiem ci, ze cie popieram. Tylko tak zapyta?am z ciekawo?ci z tym, ze polskie to gorsze :razz:
p.s. jezeli ponad pol mojej rodizny jest z niemiec w czym rodzenstwo moich rodzicow to ja tez mam jakie? korzenie w Niemczech? tj tez mam cos z tym panstwem wspolnego?


luis ale chyba jakis fatal error wylapalas ziomek (hehe), to ze jestem pol ukrainka nie ma zadnego wplywu na to co mysle o polskich produktach, zeby nie bylo. a twoje korzenie w niemczech swiadcza o... zapewne o tym ze twoj dziadek sluzyl w wermahcie i kariery politycznej w 4. erpe nie zrobisz.. a tak serio to masz z tym panstwem wspolnego zapewne tyle ze w twoich zylach plynie troche niemieckiej krwi (niech mi niedziou wybaczy takie poetyckie abiologiczne sformulowania). no i lubisz rammsteina (czy to niedziou, bo juz mi sie pomylilo)

a tak na temat to zastanawia mnie dlaczego ta karma taka droga?
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-08-23, 18:13   

hehe to Niedziou tak pisze obficie i nami?tnie o Rammsteinie :wink: a ja zapomnialam o malym szczegole i jednak nie plynie we mnie niemiecka krew. :smile:
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Niedziou 
MegaMysz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 19 Cze 2007
Posty: 1314
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-08-23, 18:24   
   Myszy: Fafik


Luis nie przejmuj sie we mnie tez nie ale nie rpzeszkadza mi to uwielbiac chlopakow z rammteina!A koncerty ich powalaja wiem bo bylam w spodku jak byli w Polsce!Sa najlepsi!
_________________
Fafik suuuuper Mysz :)
 
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2007-08-23, 18:50   

Ej dziewczynki troche juz za bradzo schodzicie z tematu i niez?ego offa robicie tak krótko mówiac :h??:
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2007-08-23, 21:23   

Luis napisał/a:
zawiodlas sie na wielu polskich rzeczach tak jak w sumie wi?kszosc Polaków.

i na samej Polsce (tym co sie w niej dzieje) co? chyba te?....
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
adrien 
Gadu?a Myszaty
ihatemilk



Imi?: adrien
Wiek: 38
Dołączyła: 17 Cze 2007
Posty: 327
Skąd: gdynia
Wysłany: 2007-08-23, 22:16   
   Myszy: 18!


emielcia czy urazilam niechcacy twoj patriotyzm? nie wiem jak odczytywac twoja wypowiedz.
 
 
 
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2007-08-23, 23:34   

adrien, nic z tych rzeczy.
ja jestem zawiedziona dosc mocno tym co sie dzieje, tym jak sie zmieniaja przepisy, jak niemalze zaciska si? p?tla... taka wladza przez ciagle kontrolowanie, karanie, utrudnianie, inwigilownie itp jakos do mnie nie przemawia...
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
Jadzia406 
SuperMysz



Imi?: Agnieszka
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 07 Sty 2007
Posty: 1048
Wysłany: 2007-08-23, 23:40   
   Myszy: Szczurek(*), Bia?uszka (*), Czmyszka (*)


Jak ja sobie o tej naszej Polsce (a bardziej naszym "rz?dzie") to mnie krew zalewa. Tutaj mo?e nie offujmy i jak chcecie mo?emy otworzy? temat o naszym kraju i takie tam ? :]

EDIT: A mo?e lepiej nie bo pan premier i prezydent dowiedz? si? ?e co? mo?e o nich napiszey i ka?? zamkn?? forum :D

[ Dodano: 2007-08-23, 23:41 ]
?art :P
_________________
Mroczny plac z gnij?c? jab?oni? !
 
 
 
adrien 
Gadu?a Myszaty
ihatemilk



Imi?: adrien
Wiek: 38
Dołączyła: 17 Cze 2007
Posty: 327
Skąd: gdynia
Wysłany: 2007-08-23, 23:42   
   Myszy: 18!


wiec jednak nuta zrouzumienia pobrzmiewala w twoich slowach. coz, nie jestes sama... temat smutny choc chcialoby sie wiele slow wylewac... dosc zgrabnie i nawet poetycko to ujelas, masz plusa u mojego zmyslu literackiego (ta petla, rozmarzylam sie...).
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT