AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Objawy ci??y
Autor Wiadomość
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2007-06-16, 22:31   

odin598, znasz pochodzenie swoich myszek?
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-06-16, 22:35   
   Myszy: tak


odin598 napisał/a:
to co mam rozumiec przez to?

?e samiczka si? m?czy ci?g?? obecno?ci? samca, a koniec ko?ców zam?cz? j? ci?g?e ci??e. Nie trzyma si? myszek ró?nej p?ci razem i tyle.
 
 
 
Karmel 
Szara myszka
Ciasteczkowy Potwór.



Imi?: Marta
Wiek: 30
Dołączyła: 03 Cze 2007
Posty: 10
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2007-06-17, 15:00   

Nie pochwalamy, bo nie trzyma si? samców z samiczkami, bo b?d? si? ci?gle niepotrzebnie rozmna?a?...jest tyle potrzebuj?cych myszek, laboratorek i rasowych szukaj?cych domu, po co rozmna?a? takie myszki? Je?li chcesz hodowa? myszki, zastanów si? nad prawdziw? hodowl? rasowych myszek.
_________________
:m: myszek brak :m:
"Burak - kartofel w ataku apopleksji" - Julian Tuwim
 
 
Sevi 
Szara myszka
Bittersweet



Imi?: Marta
Wiek: 33
Dołączyła: 24 Cze 2007
Posty: 2
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2007-06-24, 15:02   
   Myszy: Male?stwo


Mój pierwszy post, wi?c na wst?pie witam wszystkich! ;D

Kurcze, tak poczytalam sobie posty i teraz jestem pewna, ?e moja mycha jest w ci??y. Przynios?am j? tydzie? temu ze sklepu zoologicznego, i od pi?ciu - sze?ciu dni nieustannie ro?nie na boczkach ^^ Dzi? ju? jest szersza jak d?u?sza ;D Zacz??a coraz gorliwiej wi? gniazdka, ale sutków u niej nie widz? ;< Ale mo?a ja ?lepa jestem, poza tym, nie bardzo si? znam na mysich ci??ach, bo do tej pory mialam tylko samczyka, pi?? lat temu :roll: Jak poznam, ?e zaczyna si? ju? poród? Bo ja ju? sama nie wiem, co mam robi?... ;< I jak pozna?, w którym mniej wi?cej jest dniu...? Bo nie wiem, czy mam ja si? czeka? na niespodziank?, czy moj? mam? przygotowa?... Za tydzie? jad? do pracy \; Ludzie dobrej woli, pomó?cie! ^^ ;)
_________________
And if you go,
I wanna go with you ..
And if you die,
I wanna die with you...
Take your hand and walk away...
 
 
 
Mousehouse 
Myszo?wir
Tech. Wet.


Imi?: Kasia
Hodowla: From MouseHouse
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 3 razy
Wiek: 113
Dołączyła: 01 Paź 2006
Posty: 851
Skąd: Pyrlandia
Wysłany: 2007-07-02, 21:34   

Dok?adnie nie da sie pozna? który to dzie?, na kilka dni przed porodem zaczyna wi? konkretne gniazdo :)
Powodzenia :)
_________________
 
 
 
Oliwka14 
Mysi Bywalec
...:Milka:... ;D



Imi?: Oliwka
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Maj 2007
Posty: 150
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2007-07-07, 21:16   
   Myszy: Brak myszek :(


ja kupilam myszke 3 lata temu i okazalo sie ze nastepnego dnia urodzila mlode. ale male bytly fajne :grin: :lol: :lol:
_________________
Moje myszki: Beda nowe :)
Za TM: Milka,Miki,Flora,Fiona,Miku?,Ciapek
Chomika odda?am w dobre r?ce ;]
 
 
 
marta_merph 
Mysi Bywalec



Imi?: Marta
Wiek: 28
Dołączyła: 06 Sie 2007
Posty: 124
Skąd: Lublin City xD
Wysłany: 2007-08-08, 16:02   
   Myszy: Stiuard, Szcz??ciarz, Suzi, Smysia. Chomik- Krój Julian 13 . Pies-Kacper. Ryby-Glonek, Rekinek, Pasio (skalar)


Moim zdaniem wygl?da jak w ci??y chociuarz u mojej Suzi to ostatniej ci??y nie pozdna?am...Ale tu widac jak by by?a...:)A samczyka niewiem ja nie oddzieli?am samczyk zajmuje si? m?odymi tak nsamo jak matka ale tu? po porodzie mo?e j? pokry? znowu...A ma?e pozostaw samiczce do opieki tylko daj im jakies materia?y na gniazdo...A je?li chodzi o ?ciólk? to mo?na zmienia? ja zminiam np. w ten sposób: Bior? woreczek nie dotykany przez ludzi ani prze zemnie k?ade do jakiego? pojemniczka ma?e bior? tak samo przez woreczek i k?ade tam gdzie wy?cieli?am siateczk? mam? i tat? oczywi?cie przenosze pierwszych... zmieniam ?ciuó?k? k?ade male do domku i daje materia?yn a gniazdo i jedzonka potem wpuszczqm rodziców i gotowe...:)
_________________
Cz?owiek musi nauczy? si? chodzi?...a ko? z tym si? rodzi... Kocham Ci? Czeremosz ;**
 
 
 
karotka 
Mysi Bywalec



Imi?: Paulina
Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lip 2007
Posty: 103
Skąd: ?ódzkie
Wysłany: 2007-08-09, 19:52   

Tak, tak, ale odin598 nie napisa?, ?e ju? je rozdzieli? i zrozumia? b??d... :razz:
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-08-09, 20:08   

no to juz niestety my nie mamy na to wp?ywu... jezeli mysz jeszcze nie urodzila a w?tpie w to, to nie moze byc znowu zaplodniona wi?c moze jak wejdzie na te stronke i zobaczy nasze zdanie toio kupi nawet mniejsz? klateczke dla samca i bedzie oddzielony,. chyba po to sie zarejestrowal na tym forum, zebysmy mu DOBRZE doradzili wiec... :smile:
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2007-08-09, 21:19   

Tak ale moze rowniez znalezc ch?opaczkowi nowy domek u kogos ;) Oczywiscie jezeli nie bedzie chcial miec 2 klatek ;)
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2007-08-10, 10:46   

Luis napisał/a:
Mysz urodzi a ch?opak nie dopusci do kolejnej ci?zy oddzielaj?c samca.

Optymistka...
Gdy mu napisa?am, ?e nie pochwalamy trzymania samca z samic? ca?y czas odpisa? "co mam rozumiec przez to?" hmmm.... tutaj sko?czy? si? mój optymizm niestety :|

Luis napisał/a:
szczerze ze ja sie nie spotkalam z takimi przypadkami u myszek chociaz wiem, ze wystepuj?.

No ja w?a?nie par? razy ju? widzia?am w zoologicznych myszki z przykurczami ko?czyn albo z takimi nieco wykr?conymi tylnimi ?apkami - przez to si? tak dziwnie poruszaj?. Albo ogólnie takie ma?e myszki o dziwnej budowie cia?a - mniejsze ale jakby troch? napuchni?te i z króciutkimi ?apkami (to chyba to kar?owacenie).
Wydaje mi si?, ?e s? to efekty w?a?nie rozmna?ania rodze?stwa... bo sie ich nie rozdziela i jak brat zap?odni siostr? to albo kto? kupi samice z niespodziank? albo b?d? najwy?ej kolejne na sprzeda?... no i tak si? dzieje niemal co pokolenie...

Wcze?niej nie zauwa?a?am takich rzeczy, ale jak teraz obcuj? z wi?ksz? ilo?ci? (zdrowych mam nadzieje) myszek to takie niuanse rzucaj? si? w oczy.
Teraz ju? raczej nie chodz? ogl?da? tych bidek w zoologach o mi si? przykro robi (

A dla kogo? kto kupuje myszki aby nakarmi? w??a to nie ma znaczenia czy jest skar?owacia?a czy pokr?cona... liczy si? sztuka mi?sa...
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2007-08-10, 11:44   

Tak patrza tylko na to czy waz sobie nie zaszkodzi ta mych? ... Ja jak wchodze to bym najchetnie sprzedawcow posieka?a i wykupila wszystkie mychy. A to bardzo przykre gdy widze ze rozmnazaja sie pomiedzy sob? a w?ascicielowi mozna t?umaczyc i t?umaczyc a i tak g?upiego udaje tylko po to bo mu sie podoba fakt rozmnazania.. ehh szkoda s?ow...
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
karotka 
Mysi Bywalec



Imi?: Paulina
Wiek: 34
Dołączyła: 25 Lip 2007
Posty: 103
Skąd: ?ódzkie
Wysłany: 2007-08-10, 14:47   

Hmmm... nie pomy?la?abym, ?e napisz? w tym temacie...

Czy jedynymi objawami ci??y s? du?y brzuszek i sutki? Czy myszka wtedy popiskuje?

Bo nie wiem jak to jest z moj? Delirk?. Kupi?am j? w pi?tek 27 lipca, wi?c mam ju? j? 2tygodnie. Jak chodzi po mnie lub po ?ó?ku to sobie s?odko popiskuje jakby co? sobie t?umaczy?a, powi?kszy? jej si? brzuszek, ale nie umiem okre?li? czy przyty?a. Mysia (druga myszka) te? nie jest najszczuplejsza, ale po prostu dobrze wyg?da. Wyj??am im ju? s?onecznik z karmy, kolb?...

Sutków jak na razie nie widz?...
Wiem, ?e jedynym mo?liwym sposobem jest czeka?, ale kiedy b?d? mog?a okre?li?, ?e na 100% nie b?dzie maluszków?
 
 
 
VermelhoPhoenix 
Starszy Myszaty


Imi?: Anka
Wiek: 36
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 52
Skąd: Opole
Wysłany: 2007-08-10, 14:49   
   Myszy: Kreska, Chinka, Lucjan


MOZE BYLY NIEDOKARMIANE W ZOOLOGU..
MOJE MYSZY ODRAZU PRZYTYLY JAK TYLKO DOSTALY JEDZENIE

[ Dodano: 2007-08-10, 14:49 ]
NA 100% ??
IDZ NA USG DO WETERYNARZA
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-08-10, 15:01   
   Myszy: tak


Bardziej by mnie zastanowi?o to popiskiwanie, bo nie jest normalne. Poczyaj w dziale choroby.
By?o ju? pisane w tym telacie, ?e myszki cz?sto tyj? po zakupie w zoologu.
Najlepiej daj tu fotk?. ;) Jak widac zaokr?glenie, to da si? oceni? czy to spas?o?? czy ci??a.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT