AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2007-05-15, 22:28
Mniej ruchliwa mysz
Autor Wiadomość
Domi95 
Szara myszka


Imi?: Dominika
Wiek: 28
Dołączyła: 29 Wrz 2007
Posty: 14
Skąd: Wrocek
Wysłany: 2007-10-10, 17:37   
   Myszy: (za TM: Fifi, Czarna, Gabi)


Trudno najwy?ej si? rozmno??. Chocia? ja si? mog? myli? co do p?ci. Chocia? one maj? dopero po 5-6 tygodni to juz si? mog? rozmna?a??
 
 
 
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2007-10-10, 18:17   

Domi95 napisał/a:
rudno najwy?ej si? rozmno??.

ale wiesz, ?e po 3 miesiacach mo?esz mie? ju? ponad 50 myszek? Co z nimi zrobisz? I te 50 b?dzie si? dalej rozmna?a?...
Mlode myszki szybko staj? si? p?odne (okolo 4 tygodnia, co nie znaczy ?e ci??? dla samiczki w tym wieku jest dobra... bo to tak jakby 13to latka zasz?a w ci??e). M?od? samiczk? gdy uko?czy 4 tgodnie mo?e zap?odni? jej w?a?ny brat lub ojciec... co po paru takich sytuacjach mo?e przynie?? nieprzyjemne efekty w dodaku.

Jeste? z Wroc?awia, to mog? pomóc Ci okre?li? p?e? Twoich myszek.
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
?o?ka 
M?ody Myszaty
Kocham Cie Chipsi:*


Imi?: Sonia
Wiek: 31
Dołączyła: 12 Paź 2007
Posty: 31
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: 2007-10-12, 19:23   
   Myszy: Chips


Mój Chips(samiczka:D) te? bardzo du?o ?pi. Ma w akwarium wiele zabawek( tunele, kó?ko, sznurki) ale rzadko si? bawi. Dlatego postanowi?am dokupic jej kolezanke. W poniedzia?ek dokupi? samiczke i mam nadzieje, ze z towarzyszk? si? troche o?ywi:)
_________________
Im bardziej poznaj? ludzi, tym bardziej kocham zwierz?ta.
 
 
 
Niedziou 
MegaMysz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 19 Cze 2007
Posty: 1314
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-10-12, 23:11   
   Myszy: Fafik


?o?ka to nas poinformuj jak myszki sie "zgada?y" ze sob? lub nie. Ale mam nadzieje, ?e jako? znajd? wspólny j?zyk :)
_________________
Fafik suuuuper Mysz :)
 
 
 
Domi95 
Szara myszka


Imi?: Dominika
Wiek: 28
Dołączyła: 29 Wrz 2007
Posty: 14
Skąd: Wrocek
Wysłany: 2007-10-19, 11:51   
   Myszy: (za TM: Fifi, Czarna, Gabi)


Halo!! Co si? dzieje?? Ja za?o?y?am ten temat, a Jadzia 406 na nim pisze pierwszy post. O co chodzi? Jeszcze jak tu wchodzi?am par? dni temu to normalnie by?o!
Ostatnio zmieniony przez Domi95 2007-10-19, 16:06, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-10-19, 12:33   

Domi95 spokojnie. Twoja wypowied? jest na stronie drugiej tego tematu. Najwyra?niej ?le szuka?a? i mo?liwe, ?e Administrator przestawi? Twój post do tego tematu.
Domi95 napisał/a:
a jaka? Jadzia

Nie JAKAS Jadzia tylko Jadzia 406 :wink:
Domi95 napisał/a:
Co si? dziej???

i jak ju? to ,,dzieje" :razz:
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Jadzia406 
SuperMysz



Imi?: Agnieszka
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 07 Sty 2007
Posty: 1048
Wysłany: 2007-10-19, 16:30   
   Myszy: Szczurek(*), Bia?uszka (*), Czmyszka (*)


Luis napisał/a:
Domi95 napisa?/a:
a jaka? Jadzia

Nie JAKAS Jadzia tylko Jadzia 406 :wink:


Dzi?ki Luis :)

Wydaje mi si? Domi95, ?e ja za?o?y?am ju? dawno ten temat i Twoje posty zosta?y przy??czone bo prawdopodobnie powtórzy?e? temat... :roll:

A poza tym co za ró?nica ?
_________________
Mroczny plac z gnij?c? jab?oni? !
 
 
 
Niedziou 
MegaMysz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 19 Cze 2007
Posty: 1314
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-12-10, 22:19   Czy?bym musia?a si? z Wami po?egna??
   Myszy: Fafik


Jestem za?aman. Fafik od jakiegos tygodnia kompletnie nie chce wychodzi? z gniazda, jest osowia?y, ?asi si? do r?ki. Niby apetyt ma normalnie, ka?de ciacho zjada w mig, ale jest nieswój. Ca?e dnie przesypia.

Boje si? po tym jak na niego patrze , ?e to b?dzie ju? koniec. Niby wet powiedzia?, ?e z nim wszystko OK ale nie jest OK i nie iwem co robi?.
Czekam niestety na najgorsze!
 
 
 
Kamyczek 
Myszomaniak



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Lut 2006
Posty: 764
Skąd: z kosmosu
Wysłany: 2007-12-10, 22:57   
   Myszy: rudy ch?opak o imieniu Miodek


Mo?e ma po prostu gorsze dni,nie wiem co Ci poradzi?.Ju? kiedy? pisa?a?,?e ten wet do którego chodzisz jako jedyny pomóg? Fafikowi,mo?e co? na wzmocnienie mu podaj?. :sad:
_________________
Odesz?y: Myszeida(*), A-Psik(*), Walentynka(*),Ma?a Mi(Martynka)(*),Habibi(*),Markiza(*),Rozalka(*),Dziczek(*),Wendy(*),Velvet(*),Wega(*),Pszczó?ka(*),Krówka(*),Wacik(*), Czarna(*), Dzikusek 1(*) i 2(*) :m:(:
 
 
Niedziou 
MegaMysz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 19 Cze 2007
Posty: 1314
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-12-10, 23:13   
   Myszy: Fafik


By?am u tego weta w czwartek jak ju? taki by?. On go obejrza? i powiedzia? ?e szukam dziury w ca?ym a myszy nic nie jest. Ale powiedzmy sobie na zdrowy rozum jako osoby maj?ce z tymi zwierzakami do czynienia, czy zdrowe zwierze si? tak zachowuje ? Dlatego i?? do tego weta jest bez sensu, on nic nie widzi. a czy i?? do innego jest sens te? nie wiem. Bardzo bym chcia?a by to by?o spowodowane zimowym okresem albo co? ale.........
W?a?nie w momencie gdy to pisz? ockn?? si? wymy? i znowu poszed? spa?, a gdy go pog?aska?am rozp?aszczy? si? zamkn?? oczka i tak le?y sobie. :(
_________________
Fafik suuuuper Mysz :)
 
 
 
momo81 
Starszy Myszaty
Momo



Imi?: Marcin
Wiek: 42
Dołączył: 05 Gru 2007
Posty: 72
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2007-12-10, 23:58   
   Myszy: Maryla [*], Misza [*],Czesio, Marcel, Kajtek ['], ?mietanka, ?aciata


hej. uszy do góry! moja Misza te? nie zawsze tryska tak? energi? jak dzisiaj, podgryza mnie, ?asi si?. czasami nie da si? do siebie zbli?y?, ucieka? w nork? i ?pi. spokojnie. poczekaj jeszcze par? dni. b?dzie dobrze. :m:):
_________________
Misza - czerwiec 2007 [*] 23 maj 2008 http://picasaweb.google.p...wski/W810iPhoto
Maryla [*] - listopad 2004 - marzec 2006
 
 
 
Niedziou 
MegaMysz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 19 Cze 2007
Posty: 1314
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-12-11, 15:51   
   Myszy: Fafik


Dzisiaj posz?am do innego weta! Na razie bez myszki. Przedstawi?am mu problem powiedzia?, ?ebym z nim w czwartek przysz?a bo jutro go nie ma w gabinecie i ogl?dnie malucha.
Na razie jest bez zmian z myszka :( W czwartek mam nadzieje co? si? zmieni i lekarz co? wymy?li.
Wczoraj wieczorem jak przestawi?am klatk? bli?ej ?ó?ka by mie? na niego oko to si? ockn?l zauwa?y?, ?e jest gdzie inedziej i wylaz? z gniazda i z klatki mi wy?oni? si? . Wzie?am go na sof? i maluch biega? i biega? i chyba móg?by tak d?u?ej, ale ja ju? pada?am. Jedyne co mi si? rzuci?o w oczy to to,?e ruszaj?c si? strasznie rzezi, gdy ?pi tego nie robi i na grzebiecie zauwazy?am kilka strupków i jak si? my? wypad?a mu k?pka jaki? 10 w?osków. Odnosz? te? wra?enie, ?e troch? na grzbiecie ma rzadsz? sier??. Mo?e kurcze to jakie? ?wi?stwo tego typu. Na razie ?pi jak spa?, ale na szcz??cie tej nocy te? opró?ni? misk? i przysmaki wydziera mi z r?ki a apetyt to chyba dobry znak.
_________________
Fafik suuuuper Mysz :)
 
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2007-12-11, 17:35   

No nie wiem co moze mu dolega? moze to po prostu typ spiocha ?
Zobaczymy co vet powie.

P.S A o co chodzi z tytu?em bo nie czaje ? :roll:
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
Nesca 
Gadu?a Myszaty
uzamyszniona



Imi?: Paulina
Wiek: 29
Dołączyła: 04 Mar 2007
Posty: 310
Skąd: z Lublina
Wysłany: 2007-12-11, 17:45   
   Myszy: Timida, Kropka, Yumi


Chodzi o to, ?e Niedziou ma zamiar odej?? od nas, w razie najgorszego...
_________________
?wi?ta! Wszystkiego najlepszego! W?a?cicielom wielu, wielu dni wspólnych zabaw, wspólnych momentów uniesienia, wspólnych chwil rozterki, za? myszkom miski zape?nionej s?onecznikiem, wielu radosnych dni biegania w ko?owrotku i dziesi?tek ciekawych zabawek!
 
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2007-12-11, 18:03   

Ale cz choroba myszki to powód zeby opuscic nasze grono ?
To powinno bardziej j? zmotywowac i w dalszym ci?gu opiekowa? sie, tymi kochanymi zwierzakami. A w razie najgorszego pomóc kolejnym malutkim istotkom w d??eniu do mysiego raju.
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT