AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2007-05-15, 22:28
Mniej ruchliwa mysz
Autor Wiadomość
Niedziou 
MegaMysz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 19 Cze 2007
Posty: 1314
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-12-11, 18:22   
   Myszy: Fafik


Ale mi Kana poruszy?as sumienie ;)
_________________
Fafik suuuuper Mysz :)
 
 
 
Mysiaczek 
Myszomaniak



Imi?: Krumlich
Wiek: 29
Dołączyła: 18 Paź 2007
Posty: 733
Skąd: Opole
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-12-11, 18:31   
   Myszy: Po [*], Whiser [*], Mia [*], Panna Smerfetka [*], Lexi [*],Tusia[*], BIA [*]


Co z nim jest.? Mam nadziej?, ?e wszystko ok:D
 
 
 
momo81 
Starszy Myszaty
Momo



Imi?: Marcin
Wiek: 42
Dołączył: 05 Gru 2007
Posty: 72
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2007-12-11, 18:59   
   Myszy: Maryla [*], Misza [*],Czesio, Marcel, Kajtek ['], ?mietanka, ?aciata


oj boj? si?, ?e to mo?e by? ?wier?b ale lepiej niech si? vet wypowie w tej sprawie. ale na wypadek najgorszego nie ma powodu nas opuszcza?!
_________________
Misza - czerwiec 2007 [*] 23 maj 2008 http://picasaweb.google.p...wski/W810iPhoto
Maryla [*] - listopad 2004 - marzec 2006
 
 
 
Niedziou 
MegaMysz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 19 Cze 2007
Posty: 1314
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-12-11, 18:59   
   Myszy: Fafik


Mysiaczek, to bedzie wiadomo dopiero w czwartek!
_________________
Fafik suuuuper Mysz :)
 
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2007-12-12, 10:09   

Cytat:
Ale mi Kana poruszy?as sumienie

Taka rola przyjació?ki ;)
Pomagam w d??eniu dobr? drog? gdy zbaczasz na z?y szlak ;)

Czekamy na relacje od veta;)
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-12-12, 14:26   

W sumie racja z tym tytu?em. Jest bez urazy bez sensu :P Ja my?la?am, ?e piszesz to w imieniu Fafika, ?e mo?liwe, ?e odejdzie.... Ale, ?eby forum opuszcza? przez mysz? Nie s?dzi?am, ?e TY Niiedziou wpadniesz na taki beznadziejny pomys?.
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Niedziou 
MegaMysz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 19 Cze 2007
Posty: 1314
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-12-12, 16:53   
   Myszy: Fafik


Luis napisał/a:
W sumie racja z tym tytu?em. Jest bez urazy bez sensu :P Ja my?la?am, ?e piszesz to w imieniu Fafika, ?e mo?liwe, ?e odejdzie.... Ale, ?eby forum opuszcza? przez mysz? Nie s?dzi?am, ?e TY Niiedziou wpadniesz na taki beznadziejny pomys?.


Opu?ci?abym pewnie forum, bo jak starce Faficzka kiedy? to poprostu b?dzie mi przykro tu przychodzi?, ale zawsze jak kto? by chcia? pomocy to oczywi?cie mu j? udziele Pw istniej? przecie? :)

Naszcz??cie Fafik jak r?k? odj?l czuje si? OK i lata jak ob??kany po sofie :) Hurra! Ale nadal rz?zi i traci na grzebiecie troszk? w?osków i ma tam strupki wi?c na pewno do weta pjade. Chce by go obejrza? dla spokoju mojego sumienia! Ciesze si?, ?e kryzys mino?, ale tak ?le z nim to nigdy nie by?o st?d y? mój nipokój. Okropnie si? patrzy na cierpi?ce zwierz?tko jak nie mo?e si? nic pomóc :(
_________________
Fafik suuuuper Mysz :)
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-12-12, 18:52   

Niedziou no ok rozumiem. To Twoja decyzja co zrobisz. Ja mam tylko nadziej?, ?e z Fafikiem tylko si? polepszy. Ogólnie masz do niego pecha nieziemskiego.
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Niedziou 
MegaMysz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 19 Cze 2007
Posty: 1314
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-12-12, 21:31   
   Myszy: Fafik


No raczej nie ja mam pecha,ale to male?kie stworzonko.Ja ju? taka jestem, ?e mi si? serce kroi jak widz? jak takie bezbronne male?stwo si? m?czy. Przecie? tylko ja mog? mu pomóc. Jestem za niego odpowiedzialna i jego los jest w moich r?kach, dlatego zrobi? wszystko co w moich si?ach by pomóc mu na tyle na ile to mo?liwe. Jutro idziemy do Pana doktora ju? nie wiem którego z kolei z kolejn? nadziej?, ?e mu pomo?e i uda si? z?agodzi? t? chorob? dróg oddechowych. Robi to dla niego z najwi?ksz? rado?ci?, bo najlepszym podzi?kowaniem dla mnie jest to, ?e on przyjdzie i sie przytuli. To normalnie takie kochane stworzonko, ?e szok :) Zreszt? co Wam b?d? mówi? macie takie urwisy na co dzie? w domach i Wiecie dobrze :)

Trzymajcie za Nas kciuki jutro ?eby setny z kolei wet wreszcie trafi? w diagnoz?. Jeden ju? by? blisko, ale na koniec zma?ci? wszystko. ehhh!
_________________
Fafik suuuuper Mysz :)
 
 
 
Zloty 
M?ody Myszaty


Imi?: Miko?aj
Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 17
Wysłany: 2007-12-13, 09:53   

Bedzie dobrze:) ja przynajmniej mam taka nadzieje :m:): :m:): :m:): POWODZENIA!! :m:):
 
 
 
Niedziou 
MegaMysz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 19 Cze 2007
Posty: 1314
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-12-13, 19:50   
   Myszy: Fafik


W?a?nie wróci?am od weta!
Lekarz zmierzy? Fafikowi tempratur?, os?ucha? go dok?adnie i jednoznacznie stwierdzi?, ?e ma trwa?e zmiany wywo?ane chorb? bakreryjn? uk?adu oddechowego, która nieleczona da?a w?a?nie takei zmiany. Bakterie si? zmutowa?y i da?y w ko?? :( . Doktor co? wpu?ci? Fafikowi do oczek i noska. Jak?? tak? ma?? i dosta? dwa zastrzyki z antybiotyku. Dosta? te? taki ?ó?ty proszek, który jest tym antybiotykiem, który dosta? w zastrzyku. Jak spyta?am o nazw? to powiedzia? mi tylko, ?e to taki antybiotyk dla ma?ych zwierz?t nazwy nie poda? :( . Mo?e wiecie co to mo?e by? ? Mam mu to podawa? raz dziennie do poide?ka i po sko?czeniu leku mam si? pokaza? u lekarza na kontroli.

Faficzek okropnie jest przestraszony nie chce si? rusza? i siedzi w k?ciku. Okropnie go go?? wy?ciska? i mocno trzyma? by mu si? nie wyrywa?. Mam nadzieje, ?e mu ten stres nie zaszkodzi?. Bo do wetów przyzwyczajony ju? jest, ale nigdy nikt mu nic do pupy nie wk?ada?, ani nie ?apa? g?owy wk?adaj?c czego? do nosa.
Mówi? te wet, ?e mo?e by? po tym leku osowia?y.

Teraz pozostaje czeka?. Mam nadzieje, ?e stres ani leki nie zrobi? nic z?ego, a wr?cz, ?e leki mu pomog? na tyle na ile to mo?liwe w jego przypadku.
_________________
Fafik suuuuper Mysz :)
 
 
 
Zloty 
M?ody Myszaty


Imi?: Miko?aj
Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 17
Wysłany: 2007-12-13, 20:14   

przez stres moze chyba lekko zdzczec ze tak powiem zaufanie straci bo nbei wie ze to dla jego dobra :m:/: ale troche posiedzisz podasz z reki smakolyki bo wiesz "Przez zoladek do serca" :m:):
 
 
 
momo81 
Starszy Myszaty
Momo



Imi?: Marcin
Wiek: 42
Dołączył: 05 Gru 2007
Posty: 72
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2007-12-13, 21:24   
   Myszy: Maryla [*], Misza [*],Czesio, Marcel, Kajtek ['], ?mietanka, ?aciata


z tym przez ?o??dek do serca to niekoniecznie :P nie wiem jak Fafik ale Misza by?a sfochowana do?? d?ugo po tych wizytach u weterynarza. ucieka?a czasem przede mn?. ale ju? jest lepiej, skoro podgryza mi palce to znak, ?e Misza wróci?a i teraz ona mnie da w ko?? ;p a tak na powa?nie, leki s? po to ?eby pomaga? a nie odwrotnie. rób co lekarz zaleci? a b?dzie dobrze. pozdrówka dla Fafika :m:):
_________________
Misza - czerwiec 2007 [*] 23 maj 2008 http://picasaweb.google.p...wski/W810iPhoto
Maryla [*] - listopad 2004 - marzec 2006
 
 
 
Niedziou 
MegaMysz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 19 Cze 2007
Posty: 1314
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-12-13, 21:31   
   Myszy: Fafik


Robi? co lekarz zaleci? to oczyiste :)
A je?li chodzi o stres to na kontakty nasze (moje i Fafika) nie wp?yn??. Bardziej chodzi mi o wp?yw stresu na jego mysie zdrowie, ale mam nadzieje, ?e jak si? prze?pi to mu minie :)
Na razie ?pi jak zabity i nic go nie rusza. Gorsze, ?e zasn?l w rurce na sofie i ciekawe jak ja spa? pójde, a nie mam serca go budzi?, poza tym ?adne ruchy i wstrz?sy go nie budz? :)
_________________
Fafik suuuuper Mysz :)
 
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2007-12-13, 21:39   

Daj mu odpocz??. Teraz spokuj i dobra opieka to najwazniejsze co potrzebuje ;)
No to czekamy na skutki i rezultaty z podawania leków.
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT