AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2007-11-13, 19:21
Przyk?ady braku odpowiedzialno?ci
Autor Wiadomość
Maciek 
Myszo?ak


Imi?: Maciek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył: 25 Lut 2008
Posty: 634
Skąd: Wa?cz
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-05-25, 14:03   
   Myszy: gdzie jeste?cie?


Mindoe, poczytaj regulamin i spójrz na dat? ostatniego postu.
 
 
 
Mysza. 
Mysi Bywalec
I love mice!!!



Imi?: Marta
Wiek: 29
Dołączyła: 07 Maj 2008
Posty: 168
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-05-26, 20:44   

ludzie trzymajcie mnie jak matke kocham ja nie powiem co ja bym z takimi ludzmi robila bo mogli by mnie os?dzil ale! :mcenzura: NIENORMALNI LUDZIE HELP!
_________________
:m:): - Frania :* [*]
:m:): - Bia?a :* [*]
:m:): - Ma?a Czarna :* [*]
 
 
 
Black Berry
Mysi Bywalec



Wiek: 32
Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 169
Wysłany: 2008-05-27, 16:25   

S? ludzie,s? parapety...
No ja na przyk?ad mam kuzynk? w wieku 13 lat i na prawd? chodzi z myszkami do weta,sprz?ta im kiedy trzeba etc,ale nas?ucha?am si? o przypadku 13 latki (w tym wieku to sie chyba czasem niektórym mózg blazuje...) która mia?a w ma?ej klatce (takiej na max 2 myszki) 9 myszek :shock: Jej siostra zwróci?a si? do kogo? o pomoc i w ko?cu ta ma?a zostawi?a sobie cztery myszki,kupi?a wi?ksz? klatk? a reszt? odda?a w dobre r?ce (faktycznie dobre).
_________________
Hej, ciut za ma?o jest
Tego ?ycia ?eby ?y?,
Bo pstryk i nie ma nic.
 
 
Chaltarrina 
M?ody Myszaty



Imi?: Kasia
Wiek: 34
Dołączyła: 30 Lis 2008
Posty: 31
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2008-12-03, 17:44   
   Myszy: Vader, Assajj


Od?wie??... przypomnia?o mi si? jak kole?anki kilkuletnia siostra mia?a chomika, a rodzice obiecali jej, ?e jak chomik zdechnie, to kupia ?wink? morsk?... no to dzieciak wzi?? chomika i spu?cil na? encyklopedi?...
_________________
"Od tej chwili b?dziesz znany jako Darth... Vader" ("Gwiezdne Wojne ep.III:Zemsta Sithów")

http://www.futrzaczki.fora.pl/ - nowo powsta?e forum o gryzoniach :)
 
 
 
ka? 
Myszo?ak
jestem drzewem



Pomogła: 3 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 646
Skąd: Olsztyn/e?k/las
Wysłany: 2008-12-03, 18:06   
   Myszy: Bajka, Xenia i Meszka


Siostra kole?anki zamkn??a chomika w ksi??ce i usiad?a na niego, ?eby zobaczy? co si? stanie...
A ich królik wyskoczy? przez balkon przestraszony odkurzaczem :/
_________________

Nowa notka: 12 pa?dziernika 2010 :)
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-12-03, 20:08   

Siad?a na chomika... O_o biedny :( NIGDY wi?cej nie da?abym do r?ki takiemu bachorowi zwierz?cia!!!! ?adnego.
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
ka? 
Myszo?ak
jestem drzewem



Pomogła: 3 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 646
Skąd: Olsztyn/e?k/las
Wysłany: 2008-12-03, 23:28   
   Myszy: Bajka, Xenia i Meszka


znaczy to by?o jak mia?a jakie? 5 lat, teraz ma prawie 20 ;)
_________________

Nowa notka: 12 pa?dziernika 2010 :)
 
 
 
Black Berry
Mysi Bywalec



Wiek: 32
Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 169
Wysłany: 2008-12-04, 12:31   

Córka s?siada zamkn??a kotka w worku na klocki...
W ogóle to ten kot jaki? dziwny,tzn. to jest kociczka ale ma 5 lat i wygl?da jak 4 miesi?czny kociak...
Odratowa?am j?,bo jak sz?am po korytarzu to us?ysza?am straszne miauczenie i poprosi?am ta ma?? ?eby mi otworzy? (mnie zna to pos?ucha?a).
Kotka ledwo oddycha?a,ale ju? jest ok.
_________________
Hej, ciut za ma?o jest
Tego ?ycia ?eby ?y?,
Bo pstryk i nie ma nic.
 
 
Dulce 
Myszo?ak


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lip 2008
Posty: 661
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2008-12-04, 12:55   

blackberry napisał/a:
Kotka ledwo oddycha?a,ale ju? jest ok.


biedny kotek :cry:
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2008-12-04, 14:57   

Powinna? to zg?osi? rodzicom.
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
Black Berry
Mysi Bywalec



Wiek: 32
Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 169
Wysłany: 2008-12-04, 15:51   

Zg?osi?am.
Z reszt? moi s?siedzi to moi kumple (m?ode ma??e?stwo).
Oddaj? kotka s?siadce z góry,ona kocha koty a jak ma?a podro?nie to kicia wróci.
_________________
Hej, ciut za ma?o jest
Tego ?ycia ?eby ?y?,
Bo pstryk i nie ma nic.
 
 
kalka 
Mysi Bywalec



Imi?: Karolina
Wiek: 24
Dołączyła: 20 Sie 2008
Posty: 100
Skąd: Zawiercie
Wysłany: 2008-12-04, 16:35   

Moja siostra kiedy? wraca?a do domu i po drodze zauwa?y?a jak?? grupk? nastolatków (wygl?dali na rozbawionych) zobaczy?a co tam jest i ujrza?a... biednego bezdomnego kotka!
przegoni?a t? grupk?, kotkowi si? spodoba?o ?e kto? w jego obronie stoi (rzucali w niego kamieniami) poszed? za Paulin? i to by? nasz pierwszy kotek :razz: nazwali?my go Flipper

Przyk?adaj wi?cej uwagi na pisownie ;)

Kana
_________________
Sudi za t?czowym mostem :(
Yuki myszoskoczek na ?ó?ku :)
Cookie myszoskoczek na kanapie :)
Ostatnio zmieniony przez Kana 2008-12-04, 17:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
nubi 
M?ody Myszaty
nubi


Imi?: karrolinqa
Wiek: 33
Dołączył: 20 Lut 2009
Posty: 21
Skąd: KLUSKI
Wysłany: 2009-02-24, 12:57   
   Myszy: kesi fleksi


znam tak? dziewczyne albo myszy zdycha?y z g?odu z przegrzania a kiedy myszy si? rozmno?y?y m?ode wyrzuca?a przez okno i mówi?a ?e to nie ona a teraz jak jej si? nudzi rzuca kamieniami w psy i koty.


przepraszam za b??dy




[color=green]
Nie przepraszaj, tylko ich nie pope?niaj. Wyt?umacze? o dysleksji nie uznajemy - ka?[/color]
Ostatnio zmieniony przez ka? 2009-02-24, 14:00, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Alsaides 
Szara myszka
Ex-posiadacz gryzoni


Imi?: ?ukasz
Wiek: 33
Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 2
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2009-03-13, 01:42   

Có?, ja dla odmiany porw? si? na samokrytyk? i napisz? o w?asnym braku odpowiedzialno?ci. Mia?em mniej ni? 10 lat (nie pami?tam dok?adnie), kiedy mama przynios?a mi ?wink? morsk? i kaza?a si? ni? opiekowa? co oczywi?cie na "swój sposób" zrobi?em funduj?c zwierzakowi ma?o przyjemne prze?ycia.

Na przyk?ad podczas zabawy na tapczanie ?winka pow?drowa?a w kierunku kraw?dzi i spad?a ?ami?c nog? (nie wiem o czym wtedy my?la?em, ale by?em ?wiadom ?e ?winia zaraz spadnie). Wszystko dobrze si? sko?czy?o i noga porz?dnie si? zros?a bez ?adnych komplikacji, a ?winia jeszcze stosunkowo d?ugo po?y?a.

W tym miejscu odpowiem na pytanie które pojawia?o si? ju? nie raz, "gdzie s? rodzice?". Có? zwykle wcale nie ma ich przy takich wydarzeniach. Przy rodzicach ka?dy zachowuje si? jak trzeba, a g?upawka pojawia si? gdy mamy woln? r?k?, z kolei rodzice w razie wypadku znaj? zwykle tylko wersj? zdarze? ich dziecka. Z drugiej strony trudno mi mówi? o ludziach którzy faktycznie problem maj? gdzie?, mnie reprymenda nie omin??a i z czasem (oraz jeszcze po jeszcze kilku wybrykach) nauczy?em si? odpowiedzialno?ci.

O innych (gorszych) wybrykach napisz? pó?niej.
 
 
 
flea 
Mysi Bywalec
We got the Funk



Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 167
Wysłany: 2009-03-13, 07:58   
   Myszy: Irish, Bootsy, Chocolate <:3D~


To nie jest kwestia bycia rodzica w pobli?u lub nie. Kwestia wychowania. Rodzic nie jest w stanie przebywa? z dzieckiem 24 h na dob? ale mo?ne mu wpoi? pewne zasady (po tym jak urwa?am muchom skrzyd?a i patrzy?am jak chodzi?y matka mnie tak spra?a ?e nie wiedzia?am czy ja chodz? ). Chcesz zwierz?tko - masz. Ale powinni rodzice obserwowa? jak si? kto? tym zwierz?tkiem opiekuje. Nie zmienia ?ció?ki, nie daje je?? i pi?. Potraktowa? dzieciaka tak samo. U?wiadomi? ?e zwierz? czuje ból i strach, ale te? potrafi si? przyzwyczai? i pokocha? w?a?ciciela. Jak czytam wypowied? nubi to faktycznie " gratulujemy rodzicom wychowania bydl?cia"
Alsaides ka?de dziecko jest ciekawskie i dzia?a na zasadzie ( w Twoim przypadku ) : spadnie , nie spadnie. Potem patrzy?e? na cierpienie ?winki i pewnie jak?? nauk? z tego wynios?e?.

Nie jestem ?wi?ta o nieeee ja osobi?cie kota ( swojego ukochanego) nakarmi?am octem - bo ?miesznie potem parska? (wstyd... co si? potem dzia?o z moj? doln? po?ow? cia?a nie wspomn?), psa spoili?my piwem( bo mu smakowa?o).

Jednak najokrutniejszy przejaw braku czegokolwiek obserwowa?am u "babuni" na wsi ( tam zwierz? jest trzymane albo na pasztet albo do m?czenia) Pies by? trzymany na sznurku( przywi?zany do drzewa) i by? tak w?ciekle g?odny, ?e jab?ka jad?. W/g mojej wiejskiej rodziny pies na noc by? spuszczany i móg? sobie co? z?apa? wi?c po co go w dzie? karmi?. Ka?da forma dokarmienia psa ko?czy?a si? awantur? i prawie bójk? ( marnowanie jedzenia) Do dzi? jak o tym pomy?le to mi skóra cierpnie.

Inny przejaw idiotyzmu. Rodzic kupi? upo?ledzonemu dziecku mysz, która to po?y?a 5 minut w jego r?kach. Po prostu rozgniót? j? maj?c przy tym ?wietn? zabaw?. Opowie?? znam z relacji rozbawionego tatusia, który na mój protest zareagowa? ?artem, ?e baby s? przewra?liwione. Zastanawiam si? kto by? w tym wszystkim bardziej upo?ledzony on czy dziecko.
_________________
Mice are nice :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT