AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2010-09-06, 15:52
Mysia g?upota
Autor Wiadomość
Natka-13 
M?ody Myszaty



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Lut 2006
Posty: 30
  Wysłany: 2006-02-27, 13:03   Mysia g?upota

Noo jest ju? temat o Mysiej inteligencjii,to mo?e teraz zachowania myszek wskazuj?ce na ma?y mó?d?ek :D ? Mój Pinky np. dzi? usiad? sobie w rurce od papieru toaletowego,tak dziwnie i jego ogonek by? tak z boku.. Z?apa? go ?apkami i zacz?? w?cha?.Chyba si? lekko ugryz?,bo podskoczy? i schowa? si? bezpiecznie w troty.. Troch? mi sie ?mia? chcia?o,fajnie to wygl?da?o :) A wasze myszki wykaza?y si? czasem niewielk? g?upot?? :D
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2006-02-27, 17:38   

Mój Make czasem boi si? wej?? do rurki.Normalnie,jak próbuj? go nak?oni?,to on si? zapiera i nie wejdzie.Taka mycha ;-) .Czasem te? robi tak : wygl?da z klatki,jak mu otworz? drzwiczki,z powrotem do klatki,i tak w kó?ko.PS:Temacik troch? nietypowy,ale ok.Mychy te? czasem maj? swoje s?abo?ci.Co do reszty mych,to nie zauwa?y?am u nich takich zachowa?.
 
 
Aguss90 
Starszy Myszaty
Mus musculus



Imi?: Agnieszka
Wiek: 33
Dołączyła: 27 Sty 2006
Posty: 84
Skąd: Kraków
Wysłany: 2006-02-28, 15:26   
   Myszy: Tofi[*], Choko[*], Kloe[*], Trixe, Nitek & Pestka


Moje myszki te? robi? dziwne rzeczy ^_^
Np. zabieram im ko?owrotek do mycia, a potem gdy wk?adam go z powrotem mysia si? tak zachowuje jak by si? go ba?a i bije ogonkiem o ziemie. Nast?pnie chowa si? w domku, chwile na niego patrzy(jakby si? zastanawia?a czy zna to urz?dzenie) a gdy ju? chyba sobie go przypomni biegnie w jego kierunku, wskakuje do ?rodka i jak by nigdy nic kr?ci si? z powrotem. :mrgreen:
 
 
 
ogryzek 
Mysi Bywalec
<:3)~



Imi?: Olga
Pomogła: 1 raz
Wiek: 29
Dołączyła: 26 Lis 2005
Posty: 189
Skąd: Z.G.
Wysłany: 2006-02-28, 18:40   
   Myszy: Sith (*)


mój Sith robi bobki w dziwnych miejscach np. na ?cianoie przy suficie
_________________

gg 3474439 l e-mail ogryzek8@o2.pl
 
 
 
Fauka 
MegaMysz
Pozytywnie zamysiona



Hodowla: Nezumi
Pomogła: 6 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 1259
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2006-03-03, 07:02   

Mój Bill'y jest ca?y nienormalny,dosta?am mysz autystyczn? :lol: oprucz tego ?e ucieka z miejsca z którego wr?cz nie da si? uciec to w ogóle g??b kota si? nie boi.K?ade go na konie a on go po pysku w?cha.poza tym potrafi usia?? pod poide?kiem i by? ca?ym mokry :/ .
_________________
 
 
 
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2006-03-03, 17:14   

Mój potrafi z rozbiegu skaka? do miseczki lub ?ucac sie na kraty :lol:
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2006-03-04, 12:45   

Moje zdoby?y nawyk wchodzenia na ramie i siusiania na nie :D Ale sie przyzwyczailam :D Jeszcze lubi? skoki samobojcze :D
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-03-12, 13:20   
   Myszy: tak


W inteligencji inaczej góruje Bundz... :P Niedawno im da?am wafelka. Wzie?am go przedzieli?am na dwie po?owy, przy czym jedna by?a troch? nad?amana. Bir? te dwie po?ówki jednocze?nie (inaczej nie nie da :P ) i wo?am. Przychodzi Klik i bierze t? nad?aman?, a ona si? od?amuje i zostaj? w jedn? ca?? po?ówk? i po?ówk? po?ówki. Bundz widzi, ?e Klik co? ma, no to idzie do mnie i bierze te drug? po?ók? po?ówki. No to t? jedn? ca?? porzuci?am i posz?am. Po chwili przychodz? i patrz?, ?e Kilik goni Bundza (one biegaj? jak stare dziadki, grubole jedne). Bundz ucieka z zabranym Klikowi kawa?akiem. Zawsze swój gubi i chce zabra? Klikowi, bo jego lepszy. Bundz wbiega pod k?owrotek a Klik do ko?owrtoka, przechodzi ?rodkiem i zaskakuje Bundza z drugiej strony. Potem Bundz jednak ucieka z waflem. Klik chce biec za nim, ale odkrywa porzucon? przeze mnie ca?? po?ówk?. Potem znowi wysz?am, przychodz?, a tu Bundz goni Klika. Klik ucieka z tym kawa?kiem, zatrzymuje si? na chwil? i ?apczywie, du?ymi kawa?kami po?era wafel, aby Bundz mu nie zwin??, za?y czas si? przy tym odwraca od niego. Potem znowu leci z tym wafem, na gór?, do miski i to samo, byle zje?? jak naszybciej i Bundzowi nie da?... Potem by?o jakie? mordobicie pod pi?terkiem... Zapewne Klik zjad? ten kawa?ek, a Bundz niebawem odnajdzie swój pierwszy... :P

No wi?c Klik wymy?la jakie? strategie ca?y czas... a Bundz... :P pominiemy milczeniem...
 
 
 
Daria 
Myszowaty
[*][*][*][*]



Imi?: Daria
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2006-03-12, 13:30   
   Myszy: Sunday


Ekhm, chcia?abym zaznaczy? ?e nie wszystkie te zachowania s? g?upie ;P . Np. psa i kota sie nie boj? bo skoro cz?owiek ich nie zjada (zwykle) to czemu kot mia?by zje?? :P . Zreszt? nie wiedz? co to jest...

Jak si? ugryzie w ogon to si? ba? nie musi, czasem tak dziwnie skacz? po ca?ej klatce, np. Sunday z jednego ko?ca klatki jednym skokiem trafia do drugiego ;P .

Aha i te zachowania które s? ?mieszne i nie do wyt?umaczenia: cz?owiek te? lubi robi? g?upie miny i inne dziwne rzeczy, a myszk iczasami lubi? sobie po?wiczy? walke z ko?owtrotkiem ;P .

My?l?... co moje zrobi?y g?upiego....
Sunday: w?o?y?am r?k? do klatki i po?o?y?am okbok ?pi?ciej myszki. Popatrzy?a chwil?, wesz?? na d?o?, nasika?a, zesz?a i ?pi dalej :lol: .

Nie?le KAT :P :lol: to mi si? kojarzy z Bennym Hillem ;P . Ci?gle sie goni? :lol:
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2006-03-12, 16:34   

KAT napisał/a:
W inteligencji inaczej góruje Bundz... :P Niedawno im da?am wafelka. Wzie?am go przedzieli?am na dwie po?owy, przy czym jedna by?a troch? nad?amana. Bir? te dwie po?ówki jednocze?nie (inaczej nie nie da :P ) i wo?am. Przychodzi Klik i bierze t? nad?aman?, a ona si? od?amuje i zostaj? w jedn? ca?? po?ówk? i po?ówk? po?ówki. Bundz widzi, ?e Klik co? ma, no to idzie do mnie i bierze te drug? po?ók? po?ówki. No to t? jedn? ca?? porzuci?am i posz?am. Po chwili przychodz? i patrz?, ?e Kilik goni Bundza (one biegaj? jak stare dziadki, grubole jedne). Bundz ucieka z zabranym Klikowi kawa?akiem. Zawsze swój gubi i chce zabra? Klikowi, bo jego lepszy. Bundz wbiega pod k?owrotek a Klik do ko?owrtoka, przechodzi ?rodkiem i zaskakuje Bundza z drugiej strony. Potem Bundz jednak ucieka z waflem. Klik chce biec za nim, ale odkrywa porzucon? przeze mnie ca?? po?ówk?. Potem znowi wysz?am, przychodz?, a tu Bundz goni Klika. Klik ucieka z tym kawa?kiem, zatrzymuje si? na chwil? i ?apczywie, du?ymi kawa?kami po?era wafel, aby Bundz mu nie zwin??, za?y czas si? przy tym odwraca od niego. Potem znowu leci z tym wafem, na gór?, do miski i to samo, byle zje?? jak naszybciej i Bundzowi nie da?... Potem by?o jakie? mordobicie pod pi?terkiem... Zapewne Klik zjad? ten kawa?ek, a Bundz niebawem odnajdzie swój pierwszy... :P

No wi?c Klik wymy?la jakie? strategie ca?y czas... a Bundz... :P pominiemy milczeniem...


Niez?y jest ten Bundz :lol: :lol: :P .Ciekawe zachowanie ...
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-02-13, 11:34   
   Myszy: tak


Tak wi?c, Bundz ostatnio zmieni? sypialnie, i przenius? si? to domku letniego (pogryziona rurka), ot - taka zachcianka. Nie lubi spa? d?ugo w jednej sypialni. Wiele wysi?ku w?o?y? w to, ?eby t? rurk? odpowiednio ustawi?. Obecnie jest ona zatkni?ta z jednej strony w ?cian? klatki z drugiej w schodki. Dok?adnie jest wbita w dó? schodków, a drug? stron? wbija si? w ?cian? podn?sz?c si? do góry jako? na wysoko?? 45 stopni. Tak wi?c Bundz ?pi niczym w armacie. A ?e rurka jest pogryziona, to od unosz?cej si? do góry strony wida? przez dziur? uszy, a od strony schodkó gdzie dotyka ziemi wystaje zadek i nó?ki. No, przynajmniej tak by?o przed wczoraj. Wczraj spa? ju? w odwortnym kierunku, to jest, pyszczkiem do do?u i ty?eczek mu dumnie wystawa? ku górze... :P Ale dzi? koniec zabawy- zmiana ?cióki... ;)
 
 
 
Jadzia406 
SuperMysz



Imi?: Agnieszka
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 07 Sty 2007
Posty: 1048
Wysłany: 2007-02-13, 14:25   
   Myszy: Szczurek(*), Bia?uszka (*), Czmyszka (*)


Ho ho ho :) Mój mych to sobie swoje kupki czasem je :shock:
Normalnie jak go sobie obserwóje to robi kupke i si? obraca i sobie je ze smakiem :D
Podobnie jak Kany mysz wchodzi mi na ramie i sika :P Albo jak by? w klatce i ja mam poide?ko to nala?am ca?y pojemniczek i... no w?a?nie myszka mia?a tak? zabawe ?e ca?? noc naciska?a to poide?ko ze ca?e troty by?y mokre w??cznie z ni? :D
_________________
Mroczny plac z gnij?c? jab?oni? !
 
 
 
Fauka 
MegaMysz
Pozytywnie zamysiona



Hodowla: Nezumi
Pomogła: 6 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 1259
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2007-02-13, 15:04   

Mój Tom niedawno dosta? ca?? przylepk? such? z chlebka, nie lubi je?? na "?wierzym powietrzu" wi?c postanowi? zabra? j? ze sob? do domku przez ma?e,boczne okienko. Si?owa? si? ok. 10 minut by wsadzi? j? do domku po czym si? zdenerwowa? i skonsumowa? pod ko?owrotkiem :twisted:
_________________
 
 
 
Myszeczka9 
Szara myszka



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 31 Sty 2007
Posty: 5
Wysłany: 2007-02-13, 22:04   

Fauka - to podobnie jak u mnie. Gdy wsypi? im jedzenie, to od razu ka?da - zabiera to co lubi i myk do domku :D Tylko Jadzia (grubasek mój :P ) zostaje i je przy ?ciance domku :P
Kiedy? pami?tam, Czarna by?a na pi?trze klatki i zwisa? jej ogon na dó? - gdzie urz?dowa?a Capri - oczywi?cie Capri musia?a spróbowac to dziwne co?, co dynda?o jej obok ucha... Potem us?ysza?am tylko pisk Czarnej... :P
_________________
Myszole rz?dz? :D
 
 
Mysia ?winka 
Mysi Bywalec
Niemcy nadchodz?...



Imi?: Olga
Wiek: 28
Dołączyła: 29 Lis 2006
Posty: 138
Skąd: Za moich czasów...xD
Wysłany: 2007-02-14, 13:05   
   Myszy: Pucia, Szajba, Bianka i Kikut


To przy waszych myszach to NIC!
Moje to wariaty :D
To by?o tak
Zrobi?am mysiom pac zabaw na ?ó?ku. Po?ozy?am domek maskotki i inne pierdo?y
Zauwa?y?am, ?e im do gustu przypad? br?zowy Konik maskotka. Jest on wielko?ci 3 ko?owrotkow.
Myszy chc?c "zaprosi?" konika do sowjego domku wlaz?y mu na ?ebek i zacz??y gry?? ucho, Purchawa (widzoczna na avatarku) stara?a si? go przewruci? wi?c zlapa?a si? za ucho konia i zawis?a tak gdzie? 10 cm nad ziemi?. Staraj?c si? wdrapa? wywali?a konika a ten wpad na ni?, Ona si? wkurzy?a i ?uci?a si? na niego bij?c ogonkiem w ziemi? i gryz?c go po koputach, pysku i uszach
Inne myszy posz?y bawi? si? gdzie indziej, wybra?y maskotk? szczura z IKEA (taki puchaty) wdrapa?y si? na niego i zacz??y gry?? po czym zasn??y na nim xD
Tymczasem Purchi walczy?a z koniem ale dosz?a do tego ?e jest on godnym przeciwnikeim ale nie uchroni sie przed.......Bobkiem ?mierci i zrobi?a sowj? potrzeb? na koniku i tiumfalnie posz?a do domku, po dordze zabieraj?c pest? s?onecznika
XD
_________________
Pad?e?? Powtsa?! xD
°.;*.¸,¤° °¤,¸.*;.°
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT