AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
?wiece
Autor Wiadomość
Shanoen'an 
Szara myszka


Wiek: 35
Dołączyła: 05 Lis 2007
Posty: 13
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2007-12-31, 00:56   ?wiece
   Myszy: Chrupka i Ogryzka


Ostatnimi czasy zauwa?y?am, ?e jedna z moich myszek - Chrupka uwielbia ?wiece.... jak puszczam obydwa mysiaki na parapet (a tak stoj? trzy duze ?wieczki, to Chrupka momentalnie sie na nie wdrapuje....=/ musz? j? sci?ga?... na chwil? sie odwróce - Chrupka znowu na ?wieczce...:| i tak non stop. gdzie biega, czy po parapecie, czy po komodzie, pó?ce... - jak dorwie ?wieczke, to koniec! najch?tniej by zjad?a! t?umaczy?am jej, ?e to nie zdrowe, ale nic se z tego nie robi.. najbardziej interesuje j? knot. ale to jeszcze nic... pusci?am je dzisiaj na parapet, trzyma?am delikatnie ?eby nie uciek?y gdzie? i zapali?am ?wieczk? która by?a na drugim ko?cu parapetu.. pomy?la?am sobie, ?e mo?e si? przestrzaszy Chrupka i nie bedzie ju? mi ob?era?a ?wieczek :P Ogryzka siew ogóle tym nie zainteresowa?a, wdrapa?a si? na moj? r?ke i sobie gdzies tam po mnie ?azi?a. a Chrupka: usiad?a jak pies, na zadku i wpatrywa?a si? kilka minut w p?on?c? ?wieczk?.... dwie ?apki w górze i patrzy?a.... a potem mi sie z takim p?dem na ni? rzuci?a, ?e musia?am j? za ogonek przytrzyma? zeby nie wskoczy?a na p?omie?... (oczywiscie wszystko odby?o sie bezpiecznie, ?eby nie by?o ze maltretuje moje male?stwa. hehe). kurcze.. dziwnie... najsmieszniejsze jest to ze Chrupka od tamtego czasu jeszcze bardziej lubi swieczki.... tylko juz je usuwam jej z drogi...=p one nie sa zapachopwe ani nic, wiec dziwie si? ze tak je uwielbia... i ta rado?c na pyszczku jak p?omie? si? tli?! hihihi.
_________________
That's All Folks!
Ostatnio zmieniony przez kat 2010-09-06, 19:34, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
MyszoMysza 
Mysi Rozmówca
taka czarna mycha :D


Imi?: Maria
Wiek: 29
Dołączyła: 05 Paź 2007
Posty: 202
Wysłany: 2007-12-31, 10:17   
   Myszy: ?.p. Emi i jeszcze ?ywa Lolcia XD


moje te? tak maj?... tylko z TV. ja proponuje ?eby? w?o?y? myszk? jak?? ga??zk? jab?oni lub gruszy do wspinania. mo?e przejdzie :m:):
_________________
hej wszystkim ludzikom, którzy ?mieli tu spojrze?...:h??:
 
 
 
Fauka 
MegaMysz
Pozytywnie zamysiona



Hodowla: Nezumi
Pomogła: 6 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 1259
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2007-12-31, 10:29   

Widocznie dla niej to ?wietna zabawa, ?ci?gaj ?wieczki z parapetu jak k?adziesz myszy.
_________________
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-12-31, 12:13   

Zawsze jak puszcza si? myszk? ( czy po parapecie czy po biurku/?ózku itp) nale?y najpierw wszystko zdj?? co mog?oby albo ,,uszkodzi?" gryzonia albo gryzo? móg?by to zrzuci? czy sam polecie? z jak?? rzecz? na pod?og?.
Je?eli myszka tak si? wspina ci?gle to wrzu? jej do klatki jak?? ga??? (najpierw trzeba j? wymy? w solance itp) czy co? aby mog?a na niej pobiega? i od razu pazurki zdziera? sobie.
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2007-12-31, 13:01   

Dok?adnie usisz dobrze zabezpieczy? teren po którym myszka bedzie spacerowa?. Zdejmij swieczke bo moze jej naprawde zaszkodzi?, a chyba tego nie chcemy :roll:
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2008-01-01, 11:35   

O rany, nie zapalaj ?wieczek w pobli?u myszek.
Chwila nieuwagi, bo na przyklad podrapa?aby Ci?bie myszka która po tobie chodzi??, albo by si? zsun??a albo cokolwiek innego, a w tym czasie tamta druga myszka mog?aby si? poparzy?...
Apeluj? o rozs?dek i wyobra?nie :)
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-01-01, 14:29   

No poparzy? to jeszcze ujdzie, a wyobra? sobie jakby ?wieczka zapalona spad?a na dywan czy gdzie? o firank? zahaczy?a. To by by?o O.o
P.S. Ona nigdzie nie pisa?a o zapalaniu ?wieczki... =.='
Cytat:
najbardziej interesuje j? knot.

Wi?c raczej nie pal?cy si?, nie? :P Tylko dlatego j? interesuje, bo ciekawie wystaje ;)
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2008-01-01, 17:29   

Luis napisał/a:
P.S. Ona nigdzie nie pisa?a o zapalaniu ?wieczki... =.='

pisa?a w pierwszym poscie - ja wiem ?e tamten post jest d?ugi i pewnie nie dotrwa?a? do ko?ca...

Shanoen'an napisał/a:
zapali?am ?wieczk? która by?a na drugim ko?cu parapetu.. pomy?la?am sobie, ?e mo?e si? przestrzaszy Chrupka i nie bedzie ju? mi ob?era?a ?wieczek [....] Chrupka: usiad?a jak pies, na zadku i wpatrywa?a si? kilka minut w p?on?c? ?wieczk?.... dwie ?apki w górze i patrzy?a.... a potem mi sie z takim p?dem na ni? rzuci?a, ?e musia?am j? za ogonek przytrzyma? zeby nie wskoczy?a na p?omie?...
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-01-03, 08:23   

O no to sorry.
P.S. Wytrwa?am do ko?ca ale by?a kol i mo?e nie skupi?am si? a? tak bardzo na tym co czytam :)
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
X 
Myszowaty


Wiek: 28
Dołączyła: 16 Maj 2007
Posty: 492
Wysłany: 2008-01-04, 19:31   

Shanoen'an napisał/a:
t?umaczy?am jej

Myszce? :grin:
 
 
Niedziou 
MegaMysz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 19 Cze 2007
Posty: 1314
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-01-04, 19:35   
   Myszy: Fafik


No jak myszce to jakby wali? grochem o ?cian? :p Specjalnie si? nie przej??a a z do?wiadczenia wiem, ?r im wi?cej si? myszaka odgania z jakiego? miejsca tym bardziej ona w?a?nie chce tam zobaczy? i zbada? :P
_________________
Fafik suuuuper Mysz :)
 
 
 
XenomorphCat 
Starszy Myszaty
Mysiara z przypadku


Imi?: Kaja
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 23 Lut 2008
Posty: 87
Wysłany: 2008-02-26, 17:06   
   Myszy: Obcy, Predator


ja mam tak samo z ubraniami-Obcy nigdy nie odpu?ci, je?eli chodzi o r?kawek, ko?nierzyk, cokolwiek... :D
_________________
"Nie ka?dy musi umie? by? postaci? z SF(...) Ale ona ju? ?amie ka?d? regu??!" www.slicznotkowo.blog.onet.pl
 
 
 
Niedziou 
MegaMysz


Pomogła: 2 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 19 Cze 2007
Posty: 1314
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-02-26, 18:54   
   Myszy: Fafik


A mój lubi spa? w moich uraniach :0. Jak mnie nie ma a moje ciuchy zostaj? na ?ó?ku to on woli spa? w nich ni? w gnie?dzie :) . Zastanawiam si? czemu ? czy dlatego, ?e maj? mój zapach, czy dlatego, ?e s? mi?kkie!? Hmmm to jest dla mnie pytanie istotne :)
_________________
Fafik suuuuper Mysz :)
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-02-26, 18:57   

Pewnie z obydwóch powodów. Z reszt? jest tam ciemno :) Myszy lubi? takie klimaty :P
Pami?tam jak moje by?y zainteresowane moim ubraniem gdy puszcza?am je po ?ó?ku. Uwielbia?am swoje spodnie. pewnego dnia chcia?am je za?o?y? ( przez ca?y czas le?a?y na sofie gdzie by?y mychy puszczane ). Okaza?o si?, ?e uwielbiaj?... ale je gry??! Ca?e by?y w dziurach xD Wi?c w Twoim przypadku te? mo?e si? okaza?, ?e wcale nie chodzi o to jak Fafik Ci? uwielbia :D uwa?aj na ubrania!
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
olciaakk22 
M?ody Myszaty
<:3)~ Mysia :)



Imi?: Ola :)
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 27
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2008-02-26, 20:40   
   Myszy: Abi :) (zwana te? Fredzi?) xP


Moja myszka równie? lubi patrze? w tv i ekran komputera xP Zaciekwiona ogl?da razem ze mn?, cho? musz? j? odci?ga?, bo za d?ugo nie wolno :razz: :P
U mnie cz?sto jak bior? Fredzi? i robi? z d?oni tak zwany 'koszyczek' i jest tam ciemno to usadza swój ma?y ty?ek i zaczyna si? my? xD :m:D:
_________________
<:3)~ FrEdZia =*
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT