AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Doda, Emi i Arwena i Bianka
Autor Wiadomość
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
Wysłany: 2006-03-05, 10:26   

KAT napisał/a:
Jak? fotk? konkretn??

t? co stoi z myszk? i mowi ?e jest wreszcie któ? jego rozmiarów :P na chom.fotolog
KAT napisał/a:
Geje/homoseksuali?ci...

No dobrze - ale z nich geje. ( :lol: )
 
 
sunia 
Mysi Bywalec



Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 27 Lut 2006
Posty: 148
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2006-03-05, 18:43   

heh ja mia?am na pocz?tku pikn? kochana myszke szar? z czerwonymi okami i w zoologu tak? widzia?am i chyba j? kupie je?li to bedzie ona
_________________
Moje kofane myszki Mynia Laki i Star!!!
 
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2006-06-05, 18:49   

Trafi?a do mnie myszka nazwa?am j? Bianka :) Jest malenka powinna by? jeszce z mamusi? ale naszczescie je i pije juz samodzielnie. Jest mala jak kciuk nastolatka, jest ca?a bia?a nawet uszy ma bia?e i czarne oczka :)
Jest ?liczna kochana i bardzo zywa :)
Jak brat znajdzie aparat to porobie zdjecia a narazie macie :





A jej historyjka wygl?da strasznie :( Pewna dziewczyna rok odemnie m?odsza kupi?a sobie myszke podczas wizyty w sklepie zoologicznym gdy kupowa?a cos ... Kupi?a j? poniewaz zostalo jej 5 z? i chciala to wydac .. starczylo jej na myszke .. dla kaprysu j? kupi?a a po 2 godzinach ejj sie znudzila. Chciala te male?stwo wyrzucic ale dobry kolega zaopiekowa? sie ni? do znalezienia nowego w?asciciela. Sam nie mog bo juz mial zoo w domku .. a ze ja tylko chetna zgodzilam sie j? przygarn? mysia trafila do mnie ;)
Teraz bede brala sie za oswajanie Bianki Z Dod? i Arwenk? . Z Arwenk? nie bedzie problemu ale z Dod? bede musiala wlaczyc. No ale jak pogodzilam Dode z Arwenk? to czmeu niby 2 raz nie mialo by mi si? to udac ? Oczywiscie dzieki Kasii.B :mrgreen: Trzymajcie kciuki ;)
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
sunia 
Mysi Bywalec



Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 27 Lut 2006
Posty: 148
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2006-06-05, 19:04   

g?upia ma?olata jak mo?na tak zrobi??!?!
_________________
Moje kofane myszki Mynia Laki i Star!!!
 
 
 
KasiaB. 
Gadu?a Myszaty
mysiomaniak



Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 10 Sie 2005
Posty: 386
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2006-06-05, 19:26   

Mysia pi?kna, musz? j? zobaczy? :) . Jej moim marzeniem zawsze by?o by mie? bia?a labo z czarnymi oczkami, nawet tak? mia?am, ale umar?a szybko..:(

Co do ma?olaty, to powinni zabroni? takim dzieciom kupowa? zwierz?ta, albo pyta? po co je kupuj? i czy maj? gdzie trzyma?...
_________________
rasowa Emancja, Ajunia,Azjunia i Europka (szczurcie) i ja
 
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2006-06-05, 21:17   

Co z tego ze zapytaj? zawsze mo?na sk?amac ... niech lepiej musz? przychodzic z rodzicami ... A teraz jestesmy w fazie oswajania i jak narazie idzie dobrze ;)
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-06-05, 22:25   
   Myszy: tak


Co do mysi - pi?kna i mam szczer? nadziej?, ?e b?dzie si? dobre chowa?. Pisz prawozdanie z post?pów!
Co do dziewczynki - brak s?ów - rodzice strasznie zaniedbuj? dzieci i potem si? dziwi? co z nich wyrasta. Zero poszanowania dla zwierz?t. Poza tym, ?e tego co wiem w wielu sklepach jest zasada, ?e dzieciom si? zwierz?t nie sprzedaje. Takie og?oszenia mo?na zobaczy? na szybach czy w innych miejscach z informacj?. Szkoda, ?e tak nie jest wsz?dzie - wredny, nastawiony na zarobek sklep... :(
 
 
 
KasiaB. 
Gadu?a Myszaty
mysiomaniak



Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 10 Sie 2005
Posty: 386
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2006-06-05, 22:42   

U mnie jest kartka, ?e ka?dy kto chce kupi? musi si? dobrze zastanowi?, bo zwierz?cia nie mozna odda?. Chocia? co?..:)
_________________
rasowa Emancja, Ajunia,Azjunia i Europka (szczurcie) i ja
 
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2006-06-05, 22:59   

Niestety Doda stala sie tak agresywna ze nawet Arwenke zacze?a gryzc ... Nie wiem co w nia wst?pi?o moze nie akceptuje zadnej innej myszy po starcie Emi i stala sie samic? Alfa jak mi podpowiedziala Kasia ... Wydaje mi sie ze lubi byc bardziej sama bo czuje sie znacznie dobrze w Minnie. Bianka z Arwenk? buszuj? sobie w Dune, ma?a po szoku juz sie otrzes?a :) Lata po klatce jak szalona ;)
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
KasiaB. 
Gadu?a Myszaty
mysiomaniak



Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 10 Sie 2005
Posty: 386
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2006-06-05, 23:14   

To super, najwa?niejsze, ?e chocia? Arwenka j? akceptuje. B?d? si? razem dobrze czu?y, maja na to wygl?da podobne charakterki..:)
_________________
rasowa Emancja, Ajunia,Azjunia i Europka (szczurcie) i ja
 
 
 
ogryzek 
Mysi Bywalec
<:3)~



Imi?: Olga
Pomogła: 1 raz
Wiek: 29
Dołączyła: 26 Lis 2005
Posty: 189
Skąd: Z.G.
Wysłany: 2006-06-06, 08:45   
   Myszy: Sith (*)


?liczna jak ja kupowa?am myszora to musia?am przy sprzedawczyni zadzwoni? do taty
_________________

gg 3474439 l e-mail ogryzek8@o2.pl
 
 
 
sunia 
Mysi Bywalec



Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 27 Lut 2006
Posty: 148
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2006-06-06, 15:40   

w poznaniu tak nie ma:(:( do bani tz mnie ju? pani zna i wie ?e ja dobra bo wiurki i amu kupiuje no to chyba nie dla siebie UWAGA! dzieci? poni?ej 10 roku ?ycia zwierz?t nie sprzedajemy(mog? zawiera? ma?e cz??ci):P
_________________
Moje kofane myszki Mynia Laki i Star!!!
 
 
 
Aguss90 
Starszy Myszaty
Mus musculus



Imi?: Agnieszka
Wiek: 33
Dołączyła: 27 Sty 2006
Posty: 84
Skąd: Kraków
Wysłany: 2006-06-10, 11:59   
   Myszy: Tofi[*], Choko[*], Kloe[*], Trixe, Nitek & Pestka


Prze?liczna ta Bianka, s?odkie male?stwo :*
 
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2006-06-19, 20:47   

No to chyba nie uwierzycie bo sama w to nie wierze...
Dzisiaj wypuscilam na parapet jak zwykle Arwenke i Bianke. Obok nich po biurku jakies 20 cm nizej lata?a Doda. No i jakims dziwnym trafem dostala sie na parapet i zacze?a latac z Arwenk? i Biank?, o dziwo sie nie gryz?y wiec da?am im polatac. Bardzo sie stesknila za Arwenk? co bylo widac, liza?a j? po pysku i my?a tak jakby przeprasza?a za wczesniej wtedy co j? gryz?a. Bianka byla bardzo ciekawa Dody i sie jej nie ba?a i ca?y czas j? gonila i chodzila za ni? wygl?da?o to tak jakby Doda zacze?a bac sie Bianki ;) Gdy chowa?am myszy ( kazda do swojej klatki) Doda wskoczyla do Duny ktora sta?a przy parapecie na biurku i wlaz?a do srodka. Na pocz?tku ba?am sie ze sie pogryz? tzn. zacznie ma?? gry?? ale wszystko by?o ok ;)
To by?o jakie 2 godziny temu teraz wszystkie 3 lataj? sobie po Dunie i nie musze juz miec 2 klatek z osobna :)
O dziwo ze pogodzila sie z reszt?, widocznie Bianka przesi?k?a zapachem Arwenki i ta j? zaakceptowa?a. Juz kilka takich przypadkow zdarzalo sie w moim mysim howie ;)
A juz zw?tpi?am ze tak sie stanie bo Doda nie jest juz taka m?oda ...
Ale jednak !!!! :mrgreen: ^_^ :zez:
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
KasiaB. 
Gadu?a Myszaty
mysiomaniak



Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 10 Sie 2005
Posty: 386
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2006-06-19, 21:35   

No widzisz, a jednak si? sta?o tak jak mówi?am. Myszki musza przesi?kn?? swoim zapachem i b?dzie u nich oki..:)
_________________
rasowa Emancja, Ajunia,Azjunia i Europka (szczurcie) i ja
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT