AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kita
2006-07-21, 15:09
Odleg?o?? mi?dzy szczebelkami klatki
Autor Wiadomość
Alishia 
Mysi Rozmówca


Imi?: Agnieszka
Wiek: 39
Dołączyła: 13 Mar 2009
Posty: 273
Skąd: Legionowo
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-06-06, 19:44   
   Myszy: Fama, Amfa


To mo?e bardziej zale?y od myszy, cho? moje diab?y :twisted: s? ruchliwe i szczerze to dziwi mnie, ?e nie uciekaj?, ale jak zakupie 3 rasow? to dla pewno?ci ob?o?? klatk? siatk?, lepiej dmucha? na zimne :wink:
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2009-06-06, 22:15   

Martusiu kochana mi nie chodzi?o o to jak ju? mieszkaj? kupe czasu i wiesz ?e nie uciekn? ale je?eli wsadzi si? nowe myszki których nie znamy to ja bym nie chcia?a ryzykowa?, ?e którego? ranka ich nie znajde tam gdzie powinny by?.
Ja sama dla swojego ?wi?tego spokoju bym je trzyma?a w odst?pach 5 mm i nie martwi?a si? o to, ?e wyjd?.
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
junkpile 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Ania
Wiek: 33
Dołączyła: 25 Paź 2008
Posty: 361
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-06-06, 22:21   
   Myszy: Lilka


Moje myszy mieszkaj? w dune - ona ma 7mm (a 1cm od ?rodka jednego pr?ta do drugiego) i próbowa?y si?przeciska?, ale za nic nie da?y by rady, a du?e nie s?... I jak by?y ma?e to te? nie dawa?y rady, wi?c chyba tylko mog?yby przez takie odst?py uciec gdybym mia?a ma?e pche?ki, ale "nie hodowcy" nie powinni mie? myszy m?odszych ni? miesi?c... No ale jak wiadomo w zoologicznych ró?nie z tym bywa...
_________________
"Whatever people say I am, that's what I'm not..."
 
 
Kali24 
Mysi Rozmówca


Imi?: Marta
Hodowla: GALAKTYKA
Pomogła: 1 raz
Wiek: 41
Dołączyła: 24 Wrz 2007
Posty: 217
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2009-06-06, 22:22   

problem jest taki ze nie ma duzych klatek z ma?ymi odstepami :/ a jesli juz jak?s znajdziesz to s? bardzo drogie
m?odych myszy i drobnych samic nie polecam trzymac w takich klatkach wiadomo
ale doros?e ( duze ) samce lub np grube samice mozna
 
 
 
Buubel 
Szara myszka
Myszaaki ;**


Imi?: Agata
Wiek: 29
Dołączyła: 17 Maj 2009
Posty: 9
Skąd: Bia?ystok
Wysłany: 2009-08-26, 19:52   
   Myszy: Cost'ka i Prad'usia ;*


Wi?c .. w sobot? b?d? ju? posiadaczk? 2 myszek z hodowli Elino.Obecnie maj? 5-6 tygodni i 8-9cm.Czy takiej wielko?ci myszki mog? si? przecisn?? ? Odst?p mi?dzy pr?tami,tradycyjnie-1cm.A jak ju? to czym najlepiej oklei? klatk? ?
 
 
 
milimetka 
Starszy Myszaty



Imi?: Dominika
Wiek: 36
Dołączyła: 24 Sty 2009
Posty: 89
Skąd: Sulejówek
Wysłany: 2009-08-26, 21:02   

Mi male?stwa prze?azi?y przez 1 cm. Lepiej zabezpiecz siatk? bo odsuwanie mebli nie jest fajne ;)
Jak myszki podrosn? i si? utucz? to nie przejd?. Mi z 16 myszy tylko 2 najmniejsze si? przecisn??y.
_________________
"...by si? pozby? z?ych humorów, robi? zup? z muchomorów...":)
 
 
mcaffey 
Starszy Myszaty



Imi?: Tomek
Wiek: 33
Dołączyła: 30 Maj 2009
Posty: 70
Wysłany: 2009-08-27, 14:46   

Mam klatk? z odst?pami mi?dzy pr?tami 11mm ale jest ona na pojedynczej szafce na której nie ma ?adnych szczelin a z niej do ?ó?ka jest pó? metra i z ?ó?ka do ziemi jakie? 70cm a czyta?em, ?e mysz mo?e swobodnie skaka? z wysoko?ci 80cm i nic sobie nie robi?. Wi?c mam pytanie czy jest to bezpieczne dla myszy czy trzeba jak?? siatk? owin??? I dodam, ?e myszy kupuj? jutro lub pojutrze, wi?c prosi?bym o ekspresow? odpowied?. Z góry dzi?kuj?. :m:):
 
 
ju5tys 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Justyna
Wiek: 31
Dołączyła: 10 Maj 2009
Posty: 342
Skąd: Swarz?dz - Pozna?
Wysłany: 2009-08-27, 14:56   
   Myszy: Daisy, Pere?ka (Who come with me) i Pelagia


Musisz owin?? czym?, bo m?ode myszy s? przecie? mniejsze i mog? Ci uciec. Zreszt?, po co kusi? los?
_________________
Uppsy (*); Kikut [*]; Mariola [*]
 
 
 
Nikita 
Myszo?wir



Imi?: Anita
Pomogła: 5 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 10 Paź 2007
Posty: 906
Skąd: Nysa/Wroc?aw
Wysłany: 2009-08-27, 14:58   
   Myszy: Groteskowa Mi?o??, Channel,Zenobia, Fantastyczna


to nie jest tak ?e nic sobie nie zrobi :D one po prostu do tej odleg?o?ci skacz?. Wy?ej ju? tego nie zrobi? bo si? boj? ale tu jest zagro?enie ?e skocz?. Nie raz by? wypadki ?e mysz spad?a z 70-80 cm i z?ama?a kr?gos?up.

Poza tym je?li nawet spada?yby bezpiecznie to czekaj? na nie inne zagro?enia w Twoim domu. Myszki nie powinny szw?da? si? poza klatk? bez opieki. Mog? ugry?? kabel z pr?dem, mog? gdzie? wpa??, co? na nie spadnie... je?li nie s? to doros?e myszki 3-4 miesi?czne to lepiej owi? siatk?.
_________________
Ecru [*] Fantasy [*] Milkunia [*] Grotka [*]

Zwierz?tom nale?y si? tyle samo mi?o?ci co ludziom
 
 
 
mcaffey 
Starszy Myszaty



Imi?: Tomek
Wiek: 33
Dołączyła: 30 Maj 2009
Posty: 70
Wysłany: 2009-08-28, 07:55   

Heh Nikita, mi dok?adnie o to chodzi?o, ?e si? boje, ?e mi zeskocz? i si? b?d? szf?da? po domu, gdzie b?d? mia?y du?e szanse na nie prze?ycie, a ju? na pewno nie b?d? mog?y wróci? z powrotem. A myszy kupuj? m?ode, czyli chyba owin? t? siatk?. Dzi?ki za rady ;)
 
 
PiotrM 
M?ody Myszaty


Imi?: Micha?
Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 19
Wysłany: 2009-12-06, 18:50   
   Myszy: Piotru?


Ale chce ?eby myszka mia?a jak najszybciej a poza tym by by?o sporo szukania bo jedni nie pisz? ile ma odleg?osci mi?dzy pr?tami a jedni mówi? ?e 11mm itd.
 
 
maderfaker 
Starszy Myszaty
chomikomania



Imi?: Marcin
Wiek: 28
Dołączył: 21 Lis 2009
Posty: 79
Skąd: ?widnik
Wysłany: 2009-12-06, 18:55   
   Myszy: Kropka, Brunia, Czekoladka


Pr?ty musz? by? maximum 10mm oddalone od siebie ! Jak sie zamawia w sklepie internetowym te? jest szybko. W animalii maj? nawet kuriera za 10z?, no i w necie na 100% taniej jest ni? w drogim Kakadu. Za ile ta klatka ?
_________________
?yje, ?pie, ruszam si? i kupuje w Biedronce......
Szarcia[*] Paloma[*] ?nie?ka[*]
 
 
 
PiotrM 
M?ody Myszaty


Imi?: Micha?
Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 19
Wysłany: 2009-12-06, 19:04   
   Myszy: Piotru?


Jak to? Przecie? pisz? ?e maksymalna odleg?o?? mi?dzy pr?tami to 5mm. Klatka kosztuje 51z? i ma pi?terko
 
 
maderfaker 
Starszy Myszaty
chomikomania



Imi?: Marcin
Wiek: 28
Dołączył: 21 Lis 2009
Posty: 79
Skąd: ?widnik
Wysłany: 2009-12-06, 19:12   
   Myszy: Kropka, Brunia, Czekoladka


To zale?y te? od wielko?ci myszy. Dla du?ej mog? by? wi?ksze odst?py no i na odwrót. Ta ma dobre. Na forum te? ona jest. :lol:
_________________
?yje, ?pie, ruszam si? i kupuje w Biedronce......
Szarcia[*] Paloma[*] ?nie?ka[*]
 
 
 
junkpile 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Ania
Wiek: 33
Dołączyła: 25 Paź 2008
Posty: 361
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-12-06, 19:19   
   Myszy: Lilka


no ale nawet du?a mysz przez wi?cej ni? 1cm jak b?dzie chcia?a to przejdzie a i przez 1 przejdzie. najbezpieczniejsze s? takie jak w mini dunie - odst?py 1cm, ale rzeczywista "dziura" ma 0,7cm.
_________________
"Whatever people say I am, that's what I'm not..."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT