AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kana
2008-08-14, 20:03
Mysie rekordy
Autor Wiadomość
Yun 
MegaMysz
Blite



Hodowla: Artistic
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 20 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2010
Posty: 1287
Skąd: Strzelin/Wroc?aw
Wysłany: 2010-05-18, 21:31   

justysiaryn napisał/a:
wyl?dowa? w paszczy kota ale nic mu si? nie sta?o tylko by? o?liniony ble i ?yje i na pocz?tku si? wszystkiego przez to ba?


... nie wiem, czy bym si? chwali?a, jakbym si? dopu?ci?a do takiego zaniedbania... Swoj? droga, jakiej wielko?ci Twój kot ma paszcz?, ?e si? tam zmie?ci? oO?
 
 
 
Do?ka 
SuperMysz


Imi?: Dorota
Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 31 Maj 2009
Posty: 1157
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2010-05-18, 21:40   

justysiaryn, nie ma si? czym chwali?. To straszne zaniedbanie z Twojej strony, ?e si? w ogóle znalaz? w paszczy kota!
justysiaryn napisał/a:
i na pocz?tku si? wszystkiego przez to ba?
ciesz si?, ?e nie umar? z tego stresu
To jaka? masakra, a nie rekord :evil:
_________________
Atos[*], Portos[*], Hana[*], Iskierka[*], Miko[*], Yuki[*], Tica[*], Maya[*]
Los zwierz?t jest dla mnie wa?niejszy ni? strach przed o?mieszeniem. Los zwierz?t jest nierozerwalnie zwi?zany z losem cz?owieka. (Emil Zola)
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2010-05-18, 22:26   

Faktycznie jest si? czym chwali?... :roll:
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
bobek_114 
Mysi Rozmówca
Motylem jestem ..



Imi?: Ania
Pomogła: 4 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 253
Skąd: G?ogów
Wysłany: 2010-05-19, 16:37   
   Myszy: Bobek


To prawda, justysiaryn, nie ma si? czym chwali?. Biedna myszka. Ciekawe czy by ci by?o do ?miechu gdyby? to ty by?a na miejscu tego mysiaka. :evil:
_________________
'Lepiej, ?eby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, ni? kochali kogo?, kim nigdy nie b?d?'
Kurt Cobain.
 
 
 
justysiaryn 
M?ody Myszaty


Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 42
Wysłany: 2010-05-19, 20:28   
   Myszy: Szado?, Groszek, Kabi


nie to przez moj? nie uwag? a kot za to te? oberwa? kara ma?a by?a dla kota siedzia? godzin? w transporterze <dla kotów> mój kot do ko?ca go nie trzyma? mia? go za skór? na szcz??cie nic nie zrobi?
 
 
Myszonka 
Great MOUSEr


Imi?: Paulina
Pomogła: 3 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 1585
Skąd: Katowice
Wysłany: 2010-05-19, 20:34   

justysiaryn, i my?lisz, ?e to cokolwiek da? Instynktu nie zabijesz transporterem.

uwa?aj nast?pnym razem!
_________________
niczego nie b?dzie ?al!
 
 
Do?ka 
SuperMysz


Imi?: Dorota
Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 31 Maj 2009
Posty: 1157
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2010-05-19, 20:39   

justysiaryn, po pierwsze znaki interpunkcyjne - nie da si? czyta? tego, co napisa?a? :evil:
Po drugie - Twoja wina, przez Twoj? nieuwag?, nieodpowiedzialno?? mog?a si? sta? tragedia. A zamiast kara? kota, który w ogóle nie zas?u?y? na kar? to radz? si? nad sob? zastanowi?. To Ciebie trzeba by ukara?, a nie kota!

Przepraszam za mikro-off, ale naprawd? nie znosz? takiej ludzkiej g?upoty.
_________________
Atos[*], Portos[*], Hana[*], Iskierka[*], Miko[*], Yuki[*], Tica[*], Maya[*]
Los zwierz?t jest dla mnie wa?niejszy ni? strach przed o?mieszeniem. Los zwierz?t jest nierozerwalnie zwi?zany z losem cz?owieka. (Emil Zola)
 
 
justysiaryn 
M?ody Myszaty


Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 42
Wysłany: 2010-05-19, 20:39   
   Myszy: Szado?, Groszek, Kabi


no uwa?am jak bior? mysz to si? zamykam w pokoju albo w ?azience albo kota zamykam w ?azience lub pokoju
 
 
DeadLikeMe 
Szara myszka



Imi?: Alicja
Wiek: 37
Dołączyła: 16 Sie 2010
Posty: 11
Skąd: Katowice
Wysłany: 2010-09-04, 11:58   

Ki?a wczoraj przez trzy godziny buja?a si? na podwieszonej pod sufitem rolce po papierze toaletowym, natomiast Rze??czka biega?a po ca?ej klatce dobre pó?torej godziny podskakuj?c w najlepsze :)
Volvo natomiast znalaz?a now? rozrywk?- przez zawieszony nisko du?y kolczyk- kó?ko przechodzi w t? i z powrotem co kilka minut po kilkana?cie razy.
Mam myszate z ADHD!
Czasami ?eby spokojnie pospa? w nocy musz? wynie?? klatk? do pokoju obok, bo inaczej nie ma bata- nie po?pi? poniewa? tak ha?asuj? ?e g?owa ma?a...
Po jednej nocy klatka by?a przesuni?ta z 2 centymetry do przodu (na pewno to one, poniewa? klatka stoi na meblo?ciance po?o?ona przy tylnej ?cianie tak ?e ty?em dotyka owej ?cianki mebla :) )
_________________
It's a basic truth of the human condition that everybody lies.
 
 
panaqua 
Szara myszka


Imi?: Ania
Wiek: 38
Dołączyła: 05 Sty 2011
Posty: 13
Wysłany: 2011-01-06, 01:09   
   Myszy: ICARUS Mohanah albo potocznie Brovar :)


.. 3 godziny.... = ok 5odcinków "Nigella gryzie" - tyle moja mysz wytrzymala na rekach bez wiercenia si? :mmycie: (sprawy techniczne czyli sjuuusjuuu byly zalatwiane na chusteczke.. i albo mysza utrafila..albo musialysmy sie przejsc do lazienki zebym umyla raczke.. :oops: )
 
 
FajnaMysz 
Starszy Myszaty



Imi?: Zuza
Wiek: 25
Dołączyła: 20 Gru 2010
Posty: 58
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-01-06, 20:39   
   Myszy: Wiktorek [*], Fabianek [*] i Ahmed [*]


panaqua, gratki dla Ciebie i dla Twojej myszki. Mój Ahmed wytrzyma? godzink? ?apkami do góry
_________________
<:3)~~
 
 
 
toretto 
Szara myszka


Imi?: Tomasz
Wiek: 33
Dołączył: 10 Sty 2011
Posty: 8
Skąd: szczecin
Wysłany: 2011-02-05, 12:02   
   Myszy: Niutek[*], Szara Niutka


Witam nie wiem czy to rekord czy nie ale Niutka ma ok. 12cm bez ogona i zaczyna powoli wygl?da? jak szczur:D:D jesli chodzi o jedzenie to nie poch?ania zbyt du?o. Powiedzcie czy myszy moga by? takie du?e??
 
 
 
Wikunia98 
Myszowaty
Legionowa


Imi?: Wiktoria
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 463
Skąd: Piekary ?l?skie
Wysłany: 2011-02-05, 12:18   
   Myszy: Davne[*]Zorro[*]Zorro[*]Viki[*]Jordine[*] Morgana, Didi, Kredka


justysiaryn- ja te? mam kota i myszy ale jako? na nie uwa?am i nie ma takich sytuacji , jak wyci?gasz myszy albo co? to kota zamknij np. w pokoju rodziców na klamk? i swój pokój zamknij i nic si? nie stanie. Ale uwa?aj, uwa?aj, uwa?aj... :wink: :wink:
_________________
Nie chc? mi si? ju? ?y?, po co? Mam ju? do?? tego cholernego ?ycia, ?a?uj? ?e jestem, bior? innym powietrze, koniec...
 
 
Fauka 
MegaMysz
Pozytywnie zamysiona



Hodowla: Nezumi
Pomogła: 6 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 1259
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2011-02-05, 12:32   

toretto, ja mam obecnie dwie nowe myszy wielko?ci m?odego szczura, rasowe musz? by? du?e ale laboratoryjne to rzadko?? :D co do kotów, zale?y kto jakiego ma kota, s? takie co ze stoickim spokojem spogl?daj? na myszy a s? takie co chc? je zamordowa? wzrokiem, mam oba typy :D
_________________
 
 
 
chowder75 
Great MOUSEr
Co ja tutaj robi??!



Imi?: Maciek
Hodowla: Brak
Pomógł: 4 razy
Wiek: 27
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 1788
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2011-02-05, 13:17   
   Myszy: ChlebiSzyna :D


Wikunia98 napisał/a:
justysiaryn- ja te? mam kota i myszy ale jako? na nie uwa?am i nie ma takich sytuacji , jak wyci?gasz myszy albo co? to kota zamknij np. w pokoju rodziców na klamk? i swój pokój zamknij i nic si? nie stanie. Ale uwa?aj, uwa?aj, uwa?aj... :wink: :wink:


Data post justy jest sprzed 7 miesi?cy toretto pisze o myszach a ty ni z gruszki ni z pietruszki
zaczynasz o kotach :twisted:
_________________
Myszki:
Ba?ka[*], ?atka[*], Lady[*]
Albi[*], Szarka[*], Fifi[*] ChlebiSzyna
Chomiki:Lola [*]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT