AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kita
2006-07-01, 21:01
Nasze blogi
Autor Wiadomość
Oliwka14 
Mysi Bywalec
...:Milka:... ;D



Imi?: Oliwka
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Maj 2007
Posty: 150
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2007-07-14, 09:25   
   Myszy: Brak myszek :(


Mój blog jest o j.niemieckim:

Ten blog ma ju? rok i ile? tam miesi?cy ;)

Ci co maj? problem z j.niemieckim niech zajrz? na t? stron?...

Ch?tnie pomog? ;)

www.gramatyka-j-niemieckiego.blog.onet.pl
_________________
Moje myszki: Beda nowe :)
Za TM: Milka,Miki,Flora,Fiona,Miku?,Ciapek
Chomika odda?am w dobre r?ce ;]
 
 
 
Oliwka14 
Mysi Bywalec
...:Milka:... ;D



Imi?: Oliwka
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Maj 2007
Posty: 150
Skąd: Siemianowice ?l?skie
Wysłany: 2007-07-14, 09:27   Mój blog o j?zyku niemieckim
   Myszy: Brak myszek :(


Mój blog jest o j.niemieckim...

Ten blog stworzy?am bo moj? pasj? jest j.niemiecki...

Ci co maj? z nim problemy niech tam zajrz?, napisz? problem...

Oczywi?cie pomog?! :)

A to link:

www.gramatyka-j-niemieckiego.blog.onet.pl
_________________
Moje myszki: Beda nowe :)
Za TM: Milka,Miki,Flora,Fiona,Miku?,Ciapek
Chomika odda?am w dobre r?ce ;]
 
 
 
Jagoda 
Mysi Bywalec



Imi?: Jagoda
Wiek: 31
Dołączyła: 21 Cze 2007
Posty: 178
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2007-08-18, 17:36   Zwierz?ta i ja
   Myszy: Chica, Szarlotta (za TM: Mysia)


Blog nie mój ale naprawd? bardzo ciekawy i ze zdj?ciami :)
http://moje-zwierzeta-i-inni-ludzie.blog.onet.pl/
_________________
 
 
 
pituophis 
Starszy Myszaty


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Wrz 2006
Posty: 92
Wysłany: 2007-08-21, 13:17   

Cytat:
Jedynym sposobem na oswojenie ptaka w takich warunkach, to podci?cie mu lotek i oswajanie rano, gdy nie ma jeszcze wielu Klientów.


Cytat:
Cho? wielu straszy? widokiem, jak przysta?o na ptasznika pomara?czowokolanowego, mnie wydawa? si? niezwykle ?adnym i spokojnym zwierz?tkiem.
Gdy posadzi?o si? go na d?oni, siedzia? grzecznie wywo?uj?c u nios?cego delikatne ?askotanie i mrowienie skóry.

Wielokrotnie nosilismy go na d?oni niemal o nim zapominaj?c


Cytat:
Mnie, nie razi? widok duszonego szczura, który próbuje si? wyrwa?, oczy w u?amku sekundy staj? si? krwisto-czerwone i dostaje drgawek, mimo to, dziwi? mnie nieco sukces takiego przedstawienia.


Cytat:
Raz, wrzuci?em do w??a do?? du?ego chomika syryjskiego bez oka.
Jednego z narz?dów wzroku nie posiada? z przyczyn nieznanych, prawdopodobnie straci? je w walce z innym chomikiem.
Nie mia?em oporów z karmieniem zwierz?t mi?so?ernych, poniewa? - jako biolog - zdawa?em sobie doskonale spraw?, ?e jest to naturalne i nie ma po prostu innego wyj?cia.
Oczywi?cie, ?al mi by?o zwierz?tka, jak si? jednak okaza?o - nies?usznie.
Chomik, najwyra?niej czuj?c, co si? ?wi?ci, wgryz? si? w w??a, niczym buldog.
Boa, najwyra?niej zirytowany takim zachowaniem, b?d? co b?d?, jego obiadu, postawi? sobie za punkt honoru, po?arcie bezczelnego gryzonia.


Cytat:
Ku swojemu przera?eniu, spostrzeg?em pi?? krabów krocz?cych bokiem w stron? hali marketu.


Rzeczywi?cie, pe?na wiedza i humanitarne traktowanie zwierz?t. "Bardzo " ciekawy blog, bardzo ciekawy... :mcenzura:
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2007-08-21, 13:40   

Moze zdjecia ciekawe ale to jest cos bardziej w typu kogos kto opowiada na blogu swoje przezycia ze zwierzetami ...
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
Jagoda 
Mysi Bywalec



Imi?: Jagoda
Wiek: 31
Dołączyła: 21 Cze 2007
Posty: 178
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2007-08-21, 18:34   
   Myszy: Chica, Szarlotta (za TM: Mysia)


Kano, no to jest sklep zoologiczny.
Ja bym chcia?a tam pracowa?, ale nie mog? bo ?al mi zwierz?t które bym sprzedawa?a.
Doczyta?a? do ko?ca jak si? sko?czy?a historia z chomikiem?
Raz, wrzuci?em do w??a do?? du?ego chomika syryjskiego bez oka.
Jednego z narz?dów wzroku nie posiada? z przyczyn nieznanych, prawdopodobnie straci? je w walce z innym chomikiem.
Nie mia?em oporów z karmieniem zwierz?t mi?so?ernych, poniewa? - jako biolog - zdawa?em sobie doskonale spraw?, ?e jest to naturalne i nie ma po prostu innego wyj?cia.
Oczywi?cie, ?al mi by?o zwierz?tka, jak si? jednak okaza?o - nies?usznie.
Chomik, najwyra?niej czuj?c, co si? ?wi?ci, wgryz? si? w w??a, niczym buldog.
Boa, najwyra?niej zirytowany takim zachowaniem, b?d? co b?d?, jego obiadu, postawi? sobie za punkt honoru, po?arcie bezczelnego gryzonia.
Chomik by? jednak bardzo sprytny i szybki, co pozoli?o mu na skuteczne unikanie z?bów gada, a nast?pnie ponowne wgryzienie si? w cia?o w??a pomi?dzy ?uskami.

Ju? zacz??em si? zastanawia?, kto wyjdzie na tym lepiej: chomik, czy w??, gdy wesz?y do sklepu dwie Klientki. Natychmiast odwróci?em wzrok od terrarium, by nie zorientowa?y si?, na co patrz?.
Za pó?no.

Klientki wzrokiem godnym pustu?ki, wypatrzy?y gyzonia u w??a, po czym obrzuci?y mnie z?owrogim spojrzeniem. No i si? zacz??o:

- ojej, jaki on biedny
- mi te? go szkoda
- dlaczego Pan go tam wrzuci??

To ostatnie pytanie równie retoryczne, jak i pozbawione sensu sprawi?o, ?e popatrzy?em na pytaj?c? osob? wzrokiem wy??a, który nigdy nie chcia? bra? udzia?u w polowaniach, zamiast tego, ch?tnie jad?by marchewk? do ko?ca ?ycia.

- no có?...w??e s? mi?so?erne. One jedz? takie gryzonie.
- No ale ten chomiczek jest taki malutki i biedny... Czemu Pan nie wrzuci szczura? Ja nie lubi? szczurów!

To ostatnie stwierdzenie poprzedzone pytaniem odebra?o mi mow?. W ko?cu wyksztusi?em:

- khm....khm... ale...ja...ja nie lubi? chomików!

Klientka popatrzy?a na mnie gro?nie, po czym jej wzrok zrobi? si? ?agodny i potulny.

- ale ja Pana tak prosz?...niech Pan go wyjmie stamt?d. Ten chomiczek si? boi.

Spojrza?em na chomika, który ponownie wgryz? si? w w??a z zegarmistrzowsk? precyzj? i o?lim uporem. W jego ma?ym oczku czai? si? mord. Najwyra?niej uwa?a?, ?e natura szczodrze obdarzy?a go siekaczami w takim celu, by móg? rozszarpywa? w??e boa na strz?py, je?li taka wola.

Uzna?em, ?e niebepiecznie by?oby wk?ada? t? r?k?. Zastanawia?em si? nawet, którego zwierz?cia nale?a?oby si? w takim przypadku obawia?: w?ciek?ego i zirytowanego w??a, czy chomika rodem z filmu "Ziemia ?ywych trupów".

Mimo to, nie opar?em si? prosz?cemu wzrokowi Klientki i uzbroiwszy d?o? w skórzan? r?kawiczk? w?o?y?em j? do terrarium. Westchn??em, wiedz?c, ?e w tak grubej r?kawiczce b?dzie mi niezwykle trudno z?apa? chomika, a je?li ju? go z?api?, to pewnie ucieknie z niej.

Nie przewidzia?em jednak sprytu i perfidii gryzonia, który, ledwo zbli?y?em do niego r?kawiczk?, skoczy? na ni?, a nast?pnie pop?dzi? w gór? po mojej r?ce patrz?c w moje zaskoczone oczy z dzik? zatysfakcj?.

Poniewa? oczami wyobra?ni widzia?em (z niewiadomych przyczyn), jak ma?u chomik syryjski wgryza mi si? w t?tnic? szyjn?, z?apa?em zwierz?tko drug? r?k?, zabezpieczaj?c si? przed ugryzieniem.

W tym momencie, chomik zobaczy? Klientki.
Porozpycha? si? w mojej d?oni, a? j? otworzy?em i oczom Klientek ukaza? si? s?odki chomiczek, który w?a?nie g?adzi? sobie futerko i patrzy? b?agalnie na potencjalne w?a?cicielki. Nie zdziwi?bym si?, gdyby poda? im ?apk? do u?ci?ni?cia na "dzie? dobry, Chomik jestem".

- ale? to s?odkie i m?dre stworz?tko - oznajmi?a Klientka.

Nie mog?em si? z ni? nie zgodzi?. Chomik wygl?da? rozkosznie, gdy tak siedzia? na mojej d?oni, a dowód inteligencji, da? przed chwil?.

Klientka kupi?a chomiczka ( z ca?ym wyposa?eniem ).
Gryzo? ugryz? mnie, oczywi?cie, gdy pakowa?em go do pude?ka, tak, by nabywczyni nie mog?a tego zobaczy?.

Cholerny spryciarz...
_________________
 
 
 
adrien 
Gadu?a Myszaty
ihatemilk



Imi?: adrien
Wiek: 38
Dołączyła: 17 Cze 2007
Posty: 327
Skąd: gdynia
Wysłany: 2007-08-21, 19:29   
   Myszy: 18!


doczytalam tylko do konca jego pracy w zoologu i przyznam ze ten pan dosc zgrabnie operuje slowem (dostarcza bardzo milych doznan pod tym wzgledem).
 
 
 
Jagoda 
Mysi Bywalec



Imi?: Jagoda
Wiek: 31
Dołączyła: 21 Cze 2007
Posty: 178
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2007-08-21, 20:42   
   Myszy: Chica, Szarlotta (za TM: Mysia)


Mi si? podoba okres kiedy pracuje przy warszawskim zoo ;]
_________________
 
 
 
DarCia 
Mysi Bywalec



Imi?: Daria
Pomogła: 2 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 16 Maj 2007
Posty: 138
Skąd: Grudzi?dz
Wysłany: 2007-08-21, 21:51   
   Myszy: Chico ;)


Ja zacz??am czyta? t? stronk?, ale troch? tego du?o i mi sie odechcia?o. Jednak mo?na si? du?o dowiedzie? od takiego "normalnego" cz?owieka, co on tak naprawd? my?li o swojej pracy i w ogóle... my?l? ?e m?dry z niego cz?owiek ;) Jak b?d? mia?a czas to mo?e jeszcze kiedy? wpadn? na tego bloga i doko?cz? czytanie :)
_________________
Chico zaprasza do swojej galerii: >>klik<< :)
http://animalia-domowe.blog.onet.pl <-- zapraszam!
 
 
 
adrien 
Gadu?a Myszaty
ihatemilk



Imi?: adrien
Wiek: 38
Dołączyła: 17 Cze 2007
Posty: 327
Skąd: gdynia
Wysłany: 2007-08-21, 21:51   
   Myszy: 18!


ja wlasnie zaczelam czytac ten okres "zoo" ale jakos mnie to nie interesowalo i przestalam. bylam bardzo rozczarowana bo myslalam ze dalej bedzie o sklepie a tu lipa
 
 
 
marta_merph 
Mysi Bywalec



Imi?: Marta
Wiek: 28
Dołączyła: 06 Sie 2007
Posty: 124
Skąd: Lublin City xD
Wysłany: 2007-08-31, 09:57   
   Myszy: Stiuard, Szcz??ciarz, Suzi, Smysia. Chomik- Krój Julian 13 . Pies-Kacper. Ryby-Glonek, Rekinek, Pasio (skalar)


Biedny chomik przestraszy? si?:(
A w??a te? szkoda bo go to bolalo:P
_________________
Cz?owiek musi nauczy? si? chodzi?...a ko? z tym si? rodzi... Kocham Ci? Czeremosz ;**
 
 
 
Myszonka 
Great MOUSEr


Imi?: Paulina
Pomogła: 3 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 1585
Skąd: Katowice
Wysłany: 2007-10-07, 12:38   Mój blog...

www.only-ja.blog.onet.pl

tylko ja...

tylko blog...
tylko zapraszam....
_________________
niczego nie b?dzie ?al!
 
 
miau 
Mysi Bywalec



Imi?: Ewelinka
Dołączyła: 29 Kwi 2007
Posty: 106
Wysłany: 2007-10-07, 12:57   
   Myszy: Po prostu Mysz ;3


Myszonka, za du?o dwukropków. No i có?, efekt uPaDuEeGo aNiOuEcZqA=*
 
 
 
Ingas 
Myszowaty



Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 2 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 15 Wrz 2007
Posty: 428
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-10-07, 13:03   

no owszem, nie za weso?o.
 
 
 
Fauka 
MegaMysz
Pozytywnie zamysiona



Hodowla: Nezumi
Pomogła: 6 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 1259
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2007-10-07, 13:04   

miau napisał/a:
No i có?, efekt uPaDuEeGo aNiOuEcZqA=*

Ka?dy jest jaki jest, ona taka ty jrockowa zbuntowana nastolatka. Ka?dy ma swoj charakter, hobby, zainteresownia i nic tego nie zmieni, lepiej jest by? sob? ni? jak moja kole?anka z klasy, ciagle udawac kogo? innego by sie przypodoba? reszcie...
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT