AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Wielka ucieczka
Autor Wiadomość
Gandzia 
Mysi Rozmówca
Zdeklarowany gej.



Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 257
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2006-05-30, 13:23   

Mi moja ma?a myszka uciek?a niedawno, jak zmienia?am im trocinki .... ale j? szybko z?apa?am (zawodowo ?api? uciekinierów ;) )
_________________
'Wicher wieje, wicher s?abe drzewa ?amie, hej
Wicher wieje, wicher silne drzewa g?aszcze, hej
Najwa?niejsze to by? silnym, wicher silne drzewa g?aszcze, hej'
Tadeusz Nalepa - kiedy by?em ma?ym ch?opcem
 
 
 
KasiaB. 
Gadu?a Myszaty
mysiomaniak



Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 10 Sie 2005
Posty: 386
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2006-06-22, 18:03   

Od?wie?? swój temat, bo Emusia mi znów uciek?a przedwczoraj.. :mrgreen:

Tym razem z Miki, drzwiczki si? otworzy?y lub ja ich nie zamkn??am, bo si? spieszy?am i czmychn??a do kuchni. Zrobi?am tam wielk? rewolucj?, ??cznie z przesuwaniem, szafek i lodówki. Uciekinier recydywista zosta? z?apany w kuchence. Tam gdzie jest taka szufladka na pierdo?y si? schowa?a, otworzy?am szuflad? i z?apa?am ja jedn? r?k?. Troch? mnie podgryz?a, ale bardzo lekko, moje labo to by mi zrobi?y dziur? w palcu, a ona taka ?agodna tylko skubn??a..
Hi,hi nie ma jak kuchnia, tam wszyscy i wszystko biegnie... :mrgreen:
_________________
rasowa Emancja, Ajunia,Azjunia i Europka (szczurcie) i ja
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-06-23, 00:19   
   Myszy: tak


Wow... :P zaczynam is? ba? twojej mychy... Lepiej, ?eby nie pozna?a mojego chomika, bo jeszcze wspólnie przejm? wladz? nad ?wiatem.

mo?e jakie? zabazpieczenie dodatkowe klatki?
 
 
 
KasiaB. 
Gadu?a Myszaty
mysiomaniak



Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 10 Sie 2005
Posty: 386
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2006-06-23, 00:46   

Podwa?y?am troch? zamkni?cie i jest lepiej :D kocham j?....:)

Co do w?adzy nad swiatem to czemu nie, pewnie by im by?o dobrze razem rz?dzi?..:D
_________________
rasowa Emancja, Ajunia,Azjunia i Europka (szczurcie) i ja
 
 
 
Fauka 
MegaMysz
Pozytywnie zamysiona



Hodowla: Nezumi
Pomogła: 6 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 1259
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2006-06-23, 07:59   

Mój Billy ez takie podboje robi? dopuki nie zaopatrzy?am si? w "ma?y" s?ownik j?zyka polskiego liccz?cy 1000 par? stron... potem ju? nie uda?o mu si? ucuec. Raz posz?am go karmi? i znalaz?am w kwiatku w doniczce dziór? ok 9 cm!!! i potem musia?am go jako? wyci?ga?, gdy posz?am wymieni? wod? a wcze?niej przykry?am go "dziadami" to po powrocie z wod? biega? po ksi??ce!! raz mi go kot pomaga? tropi? bo jak zwia? tak s?uch o nim zagin? naszcz??cie mój koci "pies" tropiacy go znalaz? :) .
_________________
 
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2006-06-23, 09:11   

No znowu :P Oj Kasiu Kasiu przeczuwam ze jeszce nie raz pojdzie na spacer :P
Dobrze ze juz jest w klatce ;)
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-06-23, 10:42   
   Myszy: tak


KasiaB. napisał/a:
Podwa?y?am troch? zamkni?cie i jest lepiej :D kocham j?....:)

Ja przy króliku mia?am k?uuutk?... :P a przy syryjce mia?am - w takiej klatce gdzie drzwiczyki by? z boku - taki zabi?ty pr?cik, zagi?cie obejmowa?o drzwiczki i brzeg klatki przy drzwiczkach a drugi koniec wchodzi? mi?dzy kuwet? a brzeg klatki... :D
 
 
 
Jagoda 
Mysi Bywalec



Imi?: Jagoda
Wiek: 31
Dołączyła: 21 Cze 2007
Posty: 178
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2007-08-16, 19:36   
   Myszy: Chica, Szarlotta (za TM: Mysia)


Moja Kuba stoi na biurku, wczoraj otworzy?am j? i wypu?ci?am mychy ?eby troch? sobie pobiega?y. Zwykle podchodzi?y tylko do kraw?dzi biurka i odbiega?y w inn? stron?. Jednak wczoraj kiedy k?ad?am si? spa?, podesz?am do biurka i chcia?a? schowa? mysz?tka. Wzi??am 1 mysz na r?k? i chcia?am jeszcze 2... a tu NIC! Nie by?o jej, a? si? we mnie zagotowa?o...Przetrz?sn??am ca?? klatk?. NIE BY?O! Nagle patrz? na pod?og?, a tam po moim puszystym kapciu ^_^ biega mysz. Schyli?am si? ale uciek?a pod szafk?. Wyj??am domek z klatki i postawi?am na pod?odze z bij?cym sercem. Mysia wysz?a spod szafki i wesz?a do domku, wtedy capn??am domek i mysz ju? by?a w klatce. Na pocz?tku si? denerwowa?am czy nie ma ?adnych obra?e? wewn. ale obejrza?am j? ze wszystkich stron, i wszystko jest w porz?dku. Szarotka jest ?ywa, i zachowuje si? tak jak dawniej > czyli ca?y czas bega w ko?owrotku :m:
Przypuszczam, ?e spad?a na plecak.. bo sta? ko?o biurka ale jak ona to zrobi?a to nie wiem... :mmycie:
_________________
 
 
 
paula. 
Starszy Myszaty
.Piecer.



Imi?: Paula
Wiek: 34
Dołączyła: 20 Sie 2007
Posty: 66
Skąd: Warszawa;]
Wysłany: 2007-08-20, 17:52   
   Myszy: Amfetaminka,Marichuanka (*) moje anio?ki


Marysia uciek?a mi przez niedomkni?t? szybk? w fauna boxie. Szuka?am jej 6dni. W ko?cu zg?odnia?a i wlaz?a do wystawionego fauna boxu :)
_________________
Irminka,Ignacy,Jad?ka,Jerozolima,Brasso nied?ugo u mnie :D !
Mary?ka, Feta :)
8x <:3
 
 
marta_merph 
Mysi Bywalec



Imi?: Marta
Wiek: 28
Dołączyła: 06 Sie 2007
Posty: 124
Skąd: Lublin City xD
Wysłany: 2007-09-02, 12:18   Zabawa w chowanego 2 historie w 1
   Myszy: Stiuard, Szcz??ciarz, Suzi, Smysia. Chomik- Krój Julian 13 . Pies-Kacper. Ryby-Glonek, Rekinek, Pasio (skalar)


Pewnego dnia myszki by?y w transporterze...I chcia?am zdj?? gór? i popatrze? na myszki wiec tak zrobi?am...Ale zobaczy?am, ?e nie ma jednej myszy!!!Noto szuka?am po ca?ym domu...A gdy chcia?am przykry? pozosta?e to znalaz?am j?...Przyczepi?a si? do góry transporterka:P
A potem zostawi?am otwarty transporter bo sz?am po wod? dla myszek i znikn?? Szczurek potem znalaz?am go...W BUCIE!!!:)

Wiem, ?e bardzo krótka...Ale mia?am ubaw jak ich szuka?am
 
 
 
Olusia 
Starszy Myszaty
MyszaSyjamska


Imi?: Alexx
Wiek: 31
Dołączyła: 27 Lip 2007
Posty: 62
Skąd: Mys?owice
Wysłany: 2007-09-02, 13:28   
   Myszy: Fuzia,Ginny


Hehe dobre to!
 
 
Amusia 
Mysi Bywalec


Imi?: karolina
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 09 Sty 2006
Posty: 110
Skąd: Mi?sk Mazowiecki
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2007-09-02, 13:41   

Jechalam do sopotu, 15 minut przd pocigiem pakowalam myszki i zostawilam otwarty transporterek myslac ze jak sa male to beda z mama siezilay ale nie! wracam a tam pusto, tylko mama, 4 zlapalam ale 5 wlazla pod kanape tak mnie wnerwiala bo nie chiala wyjsc, rzucalam w nia nawet grochem z karmy zeby wybiegla z tamtad ale ona uciekala w bok i wracala ale wkoncu wbiegla za pudelko z mysla ze wejdzie za szawke niestety nie udalo jje sie i wtedy ja zlapalam, ale bym zestreowana, ucalaowalam ja ylko w czó?ko i powiedzilam "skarbie rób tak kiedy zechcesz ale nie 15 minut przed poci?giem!" I dlatego zostaje u mnie jako 1 z tego motu, bo mam po niej mile wspomnienia.. Lubie uciekajace myszki tak jak batitta bag zawsze biegala do woli po szafie kolo akwa ale jak pogryzla recznik to dostala "wyrok do odsiadki bez mozliwosci przepustek" :grin: A przedczoraj lapalysmy samiczke u kolezanki hhe wredota wylazila i zlizywala rozlana wode z podlogi tak na chama a jak sie ja chialo zalapac to myk pod szafe, ale pojemnik z jedzeniam przyku? jej uwage i udalo sie ja zlapac.. jak bysmy zrezygnowali to maila by problem bo koleznka ma 6 kotow i niektore byly nia bardzo zaciekawione :m:D:
 
 
 
 
marta_merph 
Mysi Bywalec



Imi?: Marta
Wiek: 28
Dołączyła: 06 Sie 2007
Posty: 124
Skąd: Lublin City xD
Wysłany: 2007-09-02, 20:14   
   Myszy: Stiuard, Szcz??ciarz, Suzi, Smysia. Chomik- Krój Julian 13 . Pies-Kacper. Ryby-Glonek, Rekinek, Pasio (skalar)


hehe:)
_________________
Cz?owiek musi nauczy? si? chodzi?...a ko? z tym si? rodzi... Kocham Ci? Czeremosz ;**
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-09-02, 21:42   

Cytat:
potem znalaz?am go...W BUCIE!!!:)

No ciekawe jak do niego dotar?... D?ugo musia?a? i?? po t? wod? aby gryzo? doszed? a? do przedpokoju i wlaz? do buta. Z reszt? jak wpad?a? na to aby tam w ogóle zajrze??! :>
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
marta_merph 
Mysi Bywalec



Imi?: Marta
Wiek: 28
Dołączyła: 06 Sie 2007
Posty: 124
Skąd: Lublin City xD
Wysłany: 2007-09-03, 10:41   
   Myszy: Stiuard, Szcz??ciarz, Suzi, Smysia. Chomik- Krój Julian 13 . Pies-Kacper. Ryby-Glonek, Rekinek, Pasio (skalar)


Bo myszy sta?y ko?o butów bo by? remont...A z buta jego ogon wystawa?;P

Nie wierzysz mi? :h??:
_________________
Cz?owiek musi nauczy? si? chodzi?...a ko? z tym si? rodzi... Kocham Ci? Czeremosz ;**
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT