AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Chomiki
Autor Wiadomość
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2007-01-10, 23:13   

KAT, to nawet dobrze ?e chomiki maja inny charakter - chcialabym go wlasnie pozana?:)
Z myszy nie mam zamiaru zrezygnowa?, pewnie ju? zawsze b?de mie? myszaki, bo mnie strasznie wciagnely:)

Mam w piwnicy klatke po kroliku (chyba 60x30 albo 60x40cm), musze zmierzy? odst?py mi?dzy szczebelkami, bo mo?e akurat b?dzie w sam raz dla syryjskiego, bo one przecie? w miare du?e rosn?.

Tylko mam jeszcze pytanie, czy chomiki kopi? te? tak intensywnie i energicznie jak myszy?
(Bo jak moje myszy kopia to troty lec? daaaleko i bardzo wysoko, ?e nie odwa?y?abym si? ich trzyma? w klatce, bo odrazu ca?? sció?ka by?aby poza klatk?)
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
Justynka 
M?ody Myszaty



Wiek: 37
Dołączyła: 20 Lis 2006
Posty: 17
Skąd: Lubin / WrocLove
Wysłany: 2007-01-11, 00:22   

o ja cie, mialam 7 w okresie 1-6 klasa podst. ^_^
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-01-11, 08:30   
   Myszy: tak


Emielcia napisał/a:
Z myszy nie mam zamiaru zrezygnowa?, pewnie ju? zawsze b?de mie? myszaki, bo mnie strasznie wciagnely:)

Spróbuj kiedy? szczurków... :mrgreen:

Emielcia napisał/a:
KAT, to nawet dobrze ?e chomiki maja inny charakter - chcialabym go wlasnie pozana?:)

He he, b?dziesz mia?a modela... ^_^ Ja si? ?linie na widok chomików w sklepie i musz? si? do pionu doprowadza?, ?e nakaza?am sobie ?e ?adnych chomików wi?cej... ;)

Emielcia napisał/a:
Mam w piwnicy klatke po kroliku (chyba 60x30 albo 60x40cm), musze zmierzy? odst?py mi?dzy szczebelkami, bo mo?e akurat b?dzie w sam raz dla syryjskiego, bo one przecie? w miare du?e rosn?.

Mój syryjek ma? tak? z najprzeci?tniejszymi odst?pami, czyli oko?o 0, 8 do 1 cm... Królicze cz?sto maj? 1, 5 do 2 cm.

Emielcia napisał/a:
Tylko mam jeszcze pytanie, czy chomiki kopi? te? tak intensywnie i energicznie jak myszy?

Ups, ?ebym to ja co? pami?ta?a jak mia?am syryjka... mój d?ungar nie kopie, tylko gryzie rolki, biega w ko?owrotku i nosi w bucach ró?ne rzeczy... :P Jak pami?tam syryjka mia?a naryzsypywane troch?... ale to tak przeci?tnie. Jak trzyma?am d?ungara z wiórkami w klatce to by?o ok.
 
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2007-01-12, 13:04   

Królicza napewno sie nie bedzie nadawa?a !!! To ci gwarantuje :)

Hmm mia?am takze chomiki i to dosc duzo bo zawsze przygarnia?am pozucone i niechciane diabe?ki ale z tych wszystkich chomow ( a bylo ich okolo 30 :D ) tylko jeden chom nie gryz? i by? to syryjek ;) A reszta to takie wstretne samoluby by?y hehe :P To trzeba trafic na charakter choma bo wiekszosc jest strasznie niedobra :P Mo?e mnie chomiki nie lubi? ? :D Dlatego zostane przy myszach :P
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2007-01-12, 13:36   

No dobra, kupie jak?? now? fajn? klatke :-)
Poszukam jakiej? z g??bok? kuwet?.

No ja bym mog?a przygarn?? jakiego? niechcianego syryjskiego z Wroc?awia albo okolic (nawet dalszych - podjechac mozna).

No a napewno nie zamienie myszy na chomiki... poprostu chce si? przekona? jak to jest z tymi chomami;) jednego chomika w ?yciu chcia?abym mie? ;)
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2007-01-12, 13:47   

Ja tam za chomikami nie przepadam. Mia?am jednego i bez przerwy mnie gryz? :P . Cho? by? oswojony. Poza tym dla mnie s? za ma?o inteligentne ;) . Chocia? fakt, s? ?adne, ale one nie s? dla mnie. Wol? myszki i szczurki.
 
 
Kamyczek 
Myszomaniak



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Lut 2006
Posty: 764
Skąd: z kosmosu
Wysłany: 2007-01-12, 14:25   
   Myszy: rudy ch?opak o imieniu Miodek


Chomiki to cudne zwierzaki,mam ju? 4-tego :) ,?aden z moich chomików nigdy mnie nie ugryz?,no mo?e drugi z moich dzungarkow jak pomyli? mój palec z jedzeniem ^_^ .Ka?dy z moich chomików mia? inny charakter,pierwszy d?ungar to by?o jakie? objawienie :P ,wypuszcza?am j? na pokój i kiedy s?ysza?a mój g?os od razu przybiega?a i wchodzi?a na r?ke :mrgreen: ,zasypia?a te? kiedy j? g?aska?am :) ,kochane i przyjazne by?o z niej stworzonko.Mojego obecnego dzungarka moja mama tak kocha ?e wyci?ga go z klatki i ca?uje :P ,na myszki woli raczej popatrze?,ale si? nie brzydzi. ;) Polecam Ci serdecznie te zwierzaki ^_^ ,s? inne myszy,od razu zauwa?ysz,takie nieboraki urocze. :P
_________________
Odesz?y: Myszeida(*), A-Psik(*), Walentynka(*),Ma?a Mi(Martynka)(*),Habibi(*),Markiza(*),Rozalka(*),Dziczek(*),Wendy(*),Velvet(*),Wega(*),Pszczó?ka(*),Krówka(*),Wacik(*), Czarna(*), Dzikusek 1(*) i 2(*) :m:(:
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2007-01-12, 15:18   

Mnie wkurza to, ?e ludzie patrz? tylko na wygl?d zwierzaków. Brzydz? si? myszy, szczurów, a chomik jest popularny g?ównie przez wygl?d i to, ?e ma ma?e wymagania. Chyba liczy si? charakter najbardziej ;) .
 
 
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2007-01-12, 15:41   

No wi?c, je?eli wiedzieliby?cie ?e kto? z Wroc?awia (ale niekonieczie, moge bez problemów podjecha? do innej miejscowo?ci tak do 200km) ma do oddania chomika syryjskiego z jakichkolwiek powodów (cz?sto zda?a si?, ?e ludziom si? rozmno?a, albo musz? wyjecha? i nie maj? co zrobi? ze zwierzakiem) to dajcie zna?.

Ogl?dam sobie teraz chomiki w sklepach, ale lepiej pomóc jakiemu? potrzebuj?cemu:)
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2007-01-12, 16:31   

Popatrz na allegro.
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-01-12, 19:43   
   Myszy: tak


Popatrz ma forach chomikowych, w og?oszeniach i na gryzoniowym... :) Mo?e TOZ co? ma.

Teraz podobno jest pogrom chomików z powodu choroby korego ogona... :(
 
 
 
Kamyczek 
Myszomaniak



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Lut 2006
Posty: 764
Skąd: z kosmosu
Wysłany: 2007-01-12, 19:47   
   Myszy: rudy ch?opak o imieniu Miodek


Moja mama myszy si? nie brzydzi,jak by?a ma?a sama ratowa?a dzik? mysz przed paszcza kury :P ,ale chomiki podobaj? jej si? bardziej,chyba ma do tego prawo.
_________________
Odesz?y: Myszeida(*), A-Psik(*), Walentynka(*),Ma?a Mi(Martynka)(*),Habibi(*),Markiza(*),Rozalka(*),Dziczek(*),Wendy(*),Velvet(*),Wega(*),Pszczó?ka(*),Krówka(*),Wacik(*), Czarna(*), Dzikusek 1(*) i 2(*) :m:(:
 
 
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2007-01-13, 08:22   

Przygarne?am wczoraj syryjskiego, kolor ma taki w miare klasyczny rudo-bia?y.

Ale jest jeszcze jeden chomik do przygarniecia!!
Te? rudo-bia?y (ma troszke ciemniejsze znaczenia na pleckach - ale nie zdazylam sie mu dokladnie przyjzec) samiec, okolo 2 miesiecy.
Je?eli kto? z Wroc?awia lub ogolnie z Dolnego ?l?ska (do 200km moge nawet dowiesc:) ) chcia?by mie? takiego chomisia, to niech da zna?, to pójde nawet zrobi? mu zdj?cia :)
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-01-13, 16:17   
   Myszy: tak


Mo?e co? wicej o twoim cohmisiu, nawet nie znamy p?ci... :D

Moja chomica syryjska by?a jasnoruda z bia?ym przepasaniem. :)
 
 
 
Emielcia 
Przyjaciel
nie ma mnie ;)



Hodowla: MouseBrother
Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 2823
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2007-01-13, 16:23   

No to mój chomik to tez syryjski oczywiscie, taki samiec rudo/br?zowy z balym przepasaniem.
Niestety dzis rano mia? ju? chorobe mokrego ogona:( Pewnie od tego stresu przeprowadzkowego, a tak staralam sie sprawnie to przeprowadzic i nic mu wczoraj nie przeszkadzalam:( A mo?e to genetyczne. Moze to ta epidemia :(
W ka?dym razie juz dzi? rano by?am u Weta, dosta? zastrzyk i bede musiala przez 5 dni chodzic na zastrzyki... je?eli prze?yje dzisiejsz? noc - b?dzie decyduj?ca. Trzymajcie kciuki.
_________________
REGULAMIN FORUM ; SZUKAJ NIE GRYZIE ; GOOGLE NIE GRYZ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT