AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2010-08-25, 21:20
Czy matka i syn mog? mieszka? razem
Autor Wiadomość
ashtonek 
Szara myszka


Imi?: Ashton
Wiek: 34
Dołączył: 14 Sie 2010
Posty: 9
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2010-08-14, 22:39   Czy matka i syn mog? mieszka? razem

Witam!


Mam pewien problem nie ma?y. Bo mam ju? samca Gustaw;) I dzisiaj dokupi?em 2 myszki. Chcia?em samice,aby mog?y by? razem i Gustaw by?by osobno, ale wydaje mi si?, ?e Pani w sklepie da?a mi samic? to jest pewne bo jest ju? dosy? du?a i rozpozna?em ?e to samica i malutk? myszk?, ale chyba to samiec bo ma chyba j?derka ale nie jestem pewny czy to j?dra bo myszek jest m?odziutki malutki.Wydaj? mi si?, ?e samica to matka bo jest bardzo opieku?cza dla ma?ego i ca?y czas po?wi?ca mu swoj? uwag? itp. Wi?c moje pytanie : Jakby okaza?o si?, ?e to jest pan myszek to czy mog? go trzyma? z samic? jak doro?nie, ?e nie b?dzie mia? pop?dów by j? zap?odni? czy trzyma? go z gustawem który ju? go zaakceptowa??? Je?li by? ju? taki temat to przepraszam, ale nie mog?em znale??, a od 3 dni wertuj? ca?e to forum czytaj?c wszystko :)
_________________
Cz?owiekiem szcz??liwym jest ten co znalaz? swoje szcz??cie
Ostatnio zmieniony przez kat 2010-09-07, 14:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
bobek_114 
Mysi Rozmówca
Motylem jestem ..



Imi?: Ania
Pomogła: 4 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 253
Skąd: G?ogów
Wysłany: 2010-08-14, 22:43   
   Myszy: Bobek


Po pierwsze nie kupuj myszy w zoologicznych. Je?li nie wiesz dlaczego to poczytaj.
Po drugie jak samiec doro?nie i tak b?dzie chcia? zap?odni? samic?.
_________________
'Lepiej, ?eby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, ni? kochali kogo?, kim nigdy nie b?d?'
Kurt Cobain.
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-08-15, 13:13   
   Myszy: tak


Do?ka napisał/a:
A je?li chodzi o odpowied? na Twoje pytanie zadane w tytule tematu to jest tylko jedna: NIE!
Rozdziel myszy i samiczce dokup kole?ank?, a je?li chodzi o samców, to raczej i tak si? nie pogodz?, mimo i? s?dzisz, ?e ten Twój Gustaw zaakceptowa? ma?ego. Jak tylko drugi samczyk podro?nie to zaczn? sie prawie na pewno wojny. Gdyby? cho? troch? wiedzia? o myszach o nie zadawa?by? takich pyta?.
Czytaj dalej forum i szukaj ciutk? porz?dniej, bo takie tematy ju? si? pojawia?y.
Pozdrawiam


ashtonek napisał/a:
Przepraszam;) Ju? nie b?d? si? tak do nikogo odnosi? :) Wiem, ?e ka?dy chce dobrze dla myszek. ale jak napisa?em w innym temacie. Myszki z zoologicznego maj? prawo do super ?ycia, a nie tylko rasowe. Jak si? oka?e ?e malec to samczyk to albo spróbuj? go wymieni? w zoologicznym na samiczk? bo w ko?cu chcia?em, a Pani by?a tak mi?a i mi wybra?a. Nie wzi??em niestety paragonu;/ A jak nie wymieni? b?d? go ??czy? z Gustawem:) Mam nadziej?, ?e si? uda;) Wczoraj by? dla niego mi?y opiekowa? si? nim itp;) Oby tak dalej. A je?li to samiczka to Gustaw b?dzie sam, a samiczka z towarzystwem:)

Pozdrawiam Was i przepraszam jeszcze raz:) Nie denerwujcie i nie krzyczcie na mnie :) !


snowdog napisał/a:

Nie wiem, czy Ci wymieni? mysz? w zoologu, wydaje mi si?, ?e sprzedawcy s? do tego raczej niech?tni. Trzymam kciuki, ?eby jednak wymienili.
Cytat:
czy mog? go trzyma? z samic? jak doro?nie, ?e nie b?dzie mia? pop?dów by j? zap?odni?

Je?li chodzi o zwierz?ta, to jak sama nazwa wskazuje nie s? lud?mi ;) wi?c nie ma takiej opcji, ?e samiec b?dzie traktowa? samic? czysto po kole?e?sku.


ashtonek napisał/a:
Ok:) super dzi?ki za odpowiedzi;) My?l?, ?e temat do zamkni?cia;)

Pozdrawiam i dzi?kuje za pomoc i odpowiedzi;)!


Wydzielony z tego temat "Czy kupowa? myszy w sklepie"
kat
 
 
 
maja062 
M?ody Myszaty
maja062


Imi?: Maja
Wiek: 26
Dołączyła: 18 Cze 2010
Posty: 36
Skąd: Police
  Wysłany: 2010-08-15, 18:22   Matka i jej m?ode
   Myszy: Pysia, Milka i Psotka[*]


Z ?rody na czwartek moja Pysia urodzi?a 2 m?ode myszki :grin: . Je?eli oka?e sie ?e jeden z nich albo obydwa to myszorki to czy niezechc? zap?odni? swojej matki jak podrosn?? Wiem troche dziwne pytanie ale niejestem zabardzo pewna, dlatego si? pytam.
 
 
 
wero 
Moderator



Pomogła: 19 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 2637
Skąd: Pozna?/Szczecin/Wawa
Wysłany: 2010-08-15, 18:24   

zechc?.
_________________
Chcia?a pi?knie pisa?, ale s?owa odmawia?y jej pos?usze?stwa.
 
 
 
bobek_114 
Mysi Rozmówca
Motylem jestem ..



Imi?: Ania
Pomogła: 4 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 253
Skąd: G?ogów
Wysłany: 2010-08-15, 21:15   
   Myszy: Bobek


Poszukaj troch?.
_________________
'Lepiej, ?eby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, ni? kochali kogo?, kim nigdy nie b?d?'
Kurt Cobain.
 
 
 
Rachela Elarge 
Myszowaty



Imi?: Patka
Wiek: 26
Dołączyła: 24 Cze 2009
Posty: 495
Skąd: Nowy Targ/Kraków
Wysłany: 2010-08-16, 15:28   
   Myszy: Jackie ['], Claire ['], Adele [']


maja062, Takich tematów by?o.. du?o. Myszy nie obchodzi czy samica jest jego matka, córka, siostra, ciotk? czy kim? tam innym! Grunt by gatunek przetrwa?, al wi?c by jak najwi?cej samic zasz?o w ci??e. Samczy MUSI zosta? oddzielony od matki. Samiczce mo?esz zostawi? CÓRK?.
_________________
Jestem ?ywym dowodem na to, ?e g?upi ma zawsze szcz??cie.
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-08-17, 18:34   

Cytat:
zechc?.

Troch? za krótka wypowied? jak na posta =.=' ?amiesz regulamin ;P


ashtonek napisał/a:
Je?li by? ju? taki temat to przepraszam, ale nie mog?em znale??, a od 3 dni wertuj? ca?e to forum czytaj?c wszystko

No to s?abo czytasz skoro nie wiesz, ?e w zoologicznych si? nie kupuje :D Praktycznie wsz?dzie jest o tym pisane ;) A co do samca i samiczki to ju? si? wy?ej wypowiedziano. Dodam tylko, ?e czym pr?dzej je oddzielisz tym lepiej, poniewa? samiec bardzo szybko b?dzie móg? zap?odni? samic?, a ogólnie rzecz bior?c aby samica by?a zdrowa nie powinna mie? wi?cej miotów ni? jeden na rok, a ?e ?yje do ok 3 lat, a po 2 roku ?ycia jest ju? w sumie dosy? stara aby zachodzi? w ci??e ( ryzyka jej ?ycia, m?odych itd ) to wychodzi, ?eby najlepiej ( o ile musi ju? zaj?? w t? ci??? ) zachodzi?a tylko raz w ?yciu w ci???. Dopilnuj aby nie mia?a wpady.
:)
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
wero 
Moderator



Pomogła: 19 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 2637
Skąd: Pozna?/Szczecin/Wawa
Wysłany: 2010-08-17, 19:02   

Luis, o jezu chcia?am krótko i na temat xD tym bardziej,?e odpowied? by?a kilka postów wcze?niej ^^

Wydzielony z tego temat Ile miotów w roku
kat
_________________
Chcia?a pi?knie pisa?, ale s?owa odmawia?y jej pos?usze?stwa.
Ostatnio zmieniony przez kat 2010-08-19, 00:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT