AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2007-05-15, 21:38
Kopulacja myszy tej samej p?ci
Autor Wiadomość
Anisia 
Myszo?ak



Imi?: Anita
Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 600
Wysłany: 2009-10-23, 22:04   

heh, to do?? cz?sto musia?aby? je oddziela?...moim zdaniem to bez sensu. Przeczytala? temat który Ci poda?am?
_________________
Charlie [*]
Daisy[*]
Mimi [*]
Fizia [*]
Pusia [*]
Czesia [*]
Vanilla[*]
Gabry?[*]
 
 
 
Nick. 
Starszy Myszaty


Imi?: Nicole
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Paź 2009
Posty: 76
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-10-23, 22:06   

Tak mi sie wydaje.
XD
I tak wiem ze czesto no ale nie wiem... Moze dasie ja uspokoic? XD
 
 
Anisia 
Myszo?ak



Imi?: Anita
Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 600
Wysłany: 2009-10-23, 22:10   

Nie sadze, by da?o si? je uspokoic. tak to ju? jest w ?wiecie zwierz?t. Mysza dominujaca pokazuje innym, ?e ona tu ?adzi. By? mo?e ma swoje potrzeby.
_________________
Charlie [*]
Daisy[*]
Mimi [*]
Fizia [*]
Pusia [*]
Czesia [*]
Vanilla[*]
Gabry?[*]
 
 
 
Nick. 
Starszy Myszaty


Imi?: Nicole
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Paź 2009
Posty: 76
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-10-23, 22:11   

No w takim razie nic juz zrobic sie nie da... Oby tylko sie za bardzo nie meczyly :?
 
 
Anisia 
Myszo?ak



Imi?: Anita
Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 600
Wysłany: 2009-10-23, 22:14   

Otu? to, nic na to nie poradzisz. ?wiat mzwierz?t rz?dzi si? swoimi prawami.A gwarantuje Ci, ?e jeszcze wi?ksz? krzywde bys im robi?a, gdyby? je rozdzieli?a.Wtedy mi?dzy dwoma pozosta?ym mog?o by by? to samo. zawsze jest samica dominujaca.Czasami mniej, czasami bardziej.I nic na to nie poroadzisz, bo myszki to zwierz?tka stadne.
_________________
Charlie [*]
Daisy[*]
Mimi [*]
Fizia [*]
Pusia [*]
Czesia [*]
Vanilla[*]
Gabry?[*]
 
 
 
Nick. 
Starszy Myszaty


Imi?: Nicole
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Paź 2009
Posty: 76
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-10-23, 22:15   

Szkoda szkoda :? . Jakby nie mogly byc rowne
 
 
Oliwka993 
Szara myszka


Imi?: Oliwia
Dołączyła: 13 Gru 2008
Posty: 4
Wysłany: 2009-10-23, 23:02   
   Myszy: Charlie[*] Stefaan[*] :(( Guzik[*] Groszek[*] Gnida[*]- Moje kochane :(


oo dzi?kuje wam ?e wyrazi?yscie opinie na ten temat bo naprawde nie wiedzialam co o tym myslec xD tak czytalam tamten temat przed zalozeniem tematu z tad wiedzialam ze to rozladowanie popedu : ) no to zrobie tak jak wiekszo?? pisze, nie rozdziel? ich, ale b?de zwracac uwage gdy beda piszczaly czy nei dzieje sie krzywda:)
 
 
 
Do?ka 
SuperMysz


Imi?: Dorota
Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 31 Maj 2009
Posty: 1157
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2009-10-23, 23:38   

Oliwka993, nie rozdzielaj ich - wszystko b?dzie dobrze. Zacznij dzia?a? je?li zobaczysz jakie? oznaki wi?kszej agresji - pogryzienia, ale je?li nie ma krwi to wszystko jest w porz?dku.
U mnie te? jest oznaka dominacji - ?rednia daje upust seksualnych ??dz na starszej. Najm?odsz? troch? gania, ale nie dzieje si? jej krzywda.
Nick., nie wypowiadaj si? na tematy, o których nie masz poj?cia. Wiem, ze chcesz dobrze, ale wprowadzasz ludzi w b??d. Nie rób tak.
_________________
Atos[*], Portos[*], Hana[*], Iskierka[*], Miko[*], Yuki[*], Tica[*], Maya[*]
Los zwierz?t jest dla mnie wa?niejszy ni? strach przed o?mieszeniem. Los zwierz?t jest nierozerwalnie zwi?zany z losem cz?owieka. (Emil Zola)
 
 
Nick. 
Starszy Myszaty


Imi?: Nicole
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Paź 2009
Posty: 76
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-10-24, 10:40   

No i dobzre ;) . niech zotana razem.
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2009-10-24, 12:00   

Nick., lito?ci dziewczyno!
Je?eli na prawd? nie masz poj?cia na dany temat to si? nie wypowiadaj!
Raz piszesz tak a za chwile inaczej bo kto? te? inaczej napisal.
Je?eli nie masz nic sensownego do napisania w ogóle nie pisz, nabijasz tylko posty i wprowadzasz w bl?d.

Oliwka993, Twoje myszki ustalaj? mi?dzy sob? hierarchi?.
W ?adnym wypadku nie trzeba ich rozdziela?.
Samica alfa od czasu do czasu przypomina kole?ankom kto jest bosem w ich stadzie.
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
Nick. 
Starszy Myszaty


Imi?: Nicole
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Paź 2009
Posty: 76
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-10-24, 13:05   

Kana nie twierdze tak bo ktos tak napisal tylko poprostu poprzez krotka dyskusje przemyslalam sprawe. Nie mozna?
Myslalam ze oddzielenie bedzie dobrym sposobem jednak potem uzytkownik/czka swiadomila mi ze tamta bedzie samotna o czym zapomnialam wiec zastanawialam sie czy mozna ja jakos uspokoic-nie. Wiec teraz jest wszystko jasnei twierdze zeby ich nierozdzielac. Moza najpierw pomysl zanim napiszesz.
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-10-24, 13:26   

Nick., chcia?am Ci to samo napisa? co ludzie na tej 2stronie jak ju? czyta?am Twoje wypowiedzi na 1stronie hehe. W wypadku napisz? tylko tyle, ?e wg mnie dalej ci?gniesz t? dyskusj?, ?eby? nie musia?a przyznawa? si? do b??du. Tylko ,,a mo?e jednak mam racj?". Ewidentnie jej nie masz. Jeste? na forum dosy? krótko. Czytaj na razie uwa?nie posty nieco bardziej do?wiadczonych hodowców/posiadaczy myszek na forum i nie udzielaj si? w w?tkach gdzie jeszcze sama nie znasz odpowiedzi. A jak ju? co? napiszesz i zobaczysz, ?e ca?a reszta u?ytkowników pisze co innego to nie k?ó? si? o swoj? racj? i nie próbuj przekonywa?, tylko albo nie odpisuj ju? w tym w?tku, albo po prostu przyznaj si? do b??du ;) Zawsze mo?esz zapyta? te? dlatego jest tak, a nie inaczej albo szuka? informacji na google czy w podobnych tematach.
Co do samego tematu:
Nie b?d? si? wypowiada? ju?, bo wszystko wg mnie jest jasne. Po co pisa? to samo ;) Rui si? nie oszuka. Myszki j? maj? i koniec. I na pewno nie cierpi? jako? niemi?osiernie, w porównaniu gdy np podczas tej rui w jednej klatce by?yby samiec i samica...
Nick. napisał/a:
Moza najpierw pomysl zanim napiszesz.

Hehehe te s?owa idealnie do Ciebie pasuj? ;) rozumiem, ?e kierowa?a? je w swoj? stron??
Nie odpisuj ju?. Daj na luz :) Przemy?l sobie na spokojnie co tu wyczyta?a? ale nie po przez kolejn? ,,krótk? dyskusj?" na forum tylko w g?owie. :P
My?l?, ?e temat do zamkni?cia skoro wszystko wyja?nione? Tym bardziej, ?e by?y podobne temaciki. :)
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Nick. 
Starszy Myszaty


Imi?: Nicole
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Paź 2009
Posty: 76
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-10-24, 13:30   

Nie mow mi dlaczego pisze okey?
Oczywiste jest ze popelnilam blad.
Chodzilo mi o to ze zmieniam zdania bo ktos tak napisal.
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2009-10-24, 13:40   

Nick., mam Ci? na oku.
To bylo moje ostatnie pisemne ostrze?enie.
Nast?pnym razem posypi? si? ostrze?enia.
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT