AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2010-09-02, 14:27
Jak? p?e? dokupi? do samca
Autor Wiadomość
wariat93 
Szara myszka
PaVLo


Imi?: Pawe?
Wiek: 28
Dołączył: 11 Cze 2009
Posty: 6
Skąd: Wolbrom
Wysłany: 2009-06-12, 14:21   
   Myszy: Myszu


Jeszcze nie sprawdza?em ale z tego tak "przelotnie" wydaje mi si?, ?e to samczyk
_________________
PaVLo

?mier? DziecioM NeO!!
 
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2009-06-12, 14:26   

Wiec zosta?o ci poczeka? az bedzie wida? dok?adnie j?dra.
Zapewnij myszce duzo zabawek i poczytaj forum bo wszystkie potrzebne rzeczy s? tu napisane.
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
wariat93 
Szara myszka
PaVLo


Imi?: Pawe?
Wiek: 28
Dołączył: 11 Cze 2009
Posty: 6
Skąd: Wolbrom
Wysłany: 2009-06-12, 14:28   
   Myszy: Myszu


Czyta?em co nie co, ma karuzele, zakr?tke od s?oika z wod?, bo zgubi?em miseczk?, b?de go puszcza?, ale jak si? oswoi, dawa?em mu niedawno jedzenie z r?ki, ?eby si? ze mn? oswoi?. Myszu jest fajny i energiczny, mam go od rana ale go zd??y?em pozna?, bez przerwy biega na karuzeli(inaczej ko?owrotku) :)
_________________
PaVLo

?mier? DziecioM NeO!!
 
 
 
Nikita 
Myszo?wir



Imi?: Anita
Pomogła: 5 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 10 Paź 2007
Posty: 906
Skąd: Nysa/Wroc?aw
Wysłany: 2009-06-12, 15:51   
   Myszy: Groteskowa Mi?o??, Channel,Zenobia, Fantastyczna


Je?li to samczyk to ju? za pó?no by go ??czy? z innymi.

"s?ysza?em ?e du?o k?opotów z ma?ymi" mój drogi to nie o to chodzi. To chodzi o to ?e po prostu takich myszy ?e tak brzydko powiem z byle jakimi genami si? nie rozmna?a, a ju? na pewno przez kogo? kto nie zna si? na myszkach. Poza tym i tak by nie mog?a bez przerwy z nim by? bo od ilo?ci ci?? by po prostu pad?a z wycie?czenia.

I pami?taj ?e myszka musi mie? sta?y dost?p do wody - jak wyleje nalej now? - nie moze by? pusta :)
_________________
Ecru [*] Fantasy [*] Milkunia [*] Grotka [*]

Zwierz?tom nale?y si? tyle samo mi?o?ci co ludziom
 
 
 
Thora 
Szara myszka


Imi?: Monika
Dołączyła: 12 Mar 2009
Posty: 2
Skąd: Londyn
Wysłany: 2009-06-13, 10:26   
   Myszy: Chicco & Chicca


Mozesz polaczyc dwa samce razem. Moje trzy samce mieszkaja razem w jednej klatce bez wiekszych konfliktow. A dwa starsze tak myja mlodszego ze nad ranem jest caly mokry. Oczywiscie musisz dokladnie umyc i zdezynfekowac akwarium i wszystkie zabawki. Przez pierwszy tydzien uwaznie obserwowac, jesli jeden z nich ma popedy homoseksualne lub jego ataki sa krwawe to niestety takiego delikwenta trzeba rozdzielic a dla drugiego poszukac nowego towarzysza bardziej socjalizowanego. Jesli skazujemy nasze myszy na zycie w niewoli (chocby nawet klatka byla ze zlota) to wcale nie znaczy ze musi zyc rowniez w samotnosci (jak dla mnie to okrucienstwo).
Zycze powodzenia.
 
 
Nikita 
Myszo?wir



Imi?: Anita
Pomogła: 5 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 10 Paź 2007
Posty: 906
Skąd: Nysa/Wroc?aw
Wysłany: 2009-06-13, 17:03   
   Myszy: Groteskowa Mi?o??, Channel,Zenobia, Fantastyczna


Tyle ?e samce myszy s? z natury samotnikami raczej nie jest to jakies okrucie?stwo. To ?e si? toleruj? oznacza ?e albo s? rodzin? i maj? podobne zapachy albo jeden chocia? z samców ma s?abo wykszta?cony gen dominacji nad innymi.

Raczej nie zaleca sie ??czenia samca z obcym sobie samcem, jest ot du?e ryzyko i wystarczy kilka minut nieuwagi a mo?e sko?czy? si? tragicznie dla s?abszego. No i w razie niepowodzenia musisz mie? miejsce dla drugiego samca.
_________________
Ecru [*] Fantasy [*] Milkunia [*] Grotka [*]

Zwierz?tom nale?y si? tyle samo mi?o?ci co ludziom
 
 
 
oczko1905 
M?ody Myszaty


Wiek: 112
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 15
Wysłany: 2009-12-10, 15:35   

powinny si? zgodzi? a jak nie wiesz czy to napewno 2 samce to poczekaj jeszcze
 
 
Myszaty 
Szara myszka


Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 5
Wysłany: 2009-12-10, 16:49   
   Myszy: Piotrek


Nie mo?na ??czy? samca z samcem jak jest z obcej rodziny bo dla obu myszek mo?e skonczy? si? tragicznie :wink: .

Pozdrawiam
 
 
Nikita 
Myszo?wir



Imi?: Anita
Pomogła: 5 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 10 Paź 2007
Posty: 906
Skąd: Nysa/Wroc?aw
Wysłany: 2009-12-10, 16:57   
   Myszy: Groteskowa Mi?o??, Channel,Zenobia, Fantastyczna


je?li to b?d? samce a b?d? d?ugo rodzielone od siebie to ju? nie po??czysz. samce mo?na ??czy? tylko we wczesnej m?odosci

p.s. patrz na daty postów
_________________
Ecru [*] Fantasy [*] Milkunia [*] Grotka [*]

Zwierz?tom nale?y si? tyle samo mi?o?ci co ludziom
 
 
 
Rudziak 
Gadu?a Myszaty


Wiek: 39
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 376
Wysłany: 2009-12-15, 14:06   

znajomy, obecnie na sta?u pó?rocznym - od lutego b?dzie mia? hodowl? :) po??czy? bez problemu dwa samce - swojego (dove tan) i brata moich dziewczyn (choco tan) i z tego co wiem, panowie zyja od pocz?tku w zgodzie.... Najwyra?niej albo mia? szcz??cie, albo nie ma regu?y...
 
 
 
Do?ka 
SuperMysz


Imi?: Dorota
Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 31 Maj 2009
Posty: 1157
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2009-12-15, 18:49   

Rudziak napisał/a:
panowie zyja od pocz?tku w zgodzie....
u mnie tak by?o na pocz?tku, potem zacz??y si? wojny
Rudziak napisał/a:
albo mia? szcz??cie, albo nie ma regu?y
mia? szcz??cie i to du?e, cho? mo?e sie niestety jeszcze okaza?, ?e panom zacznie buzowa? testosteron i trzeba b?dzie rozdziela?
Cz?sto nawet bracia z jednego miotu nie ?yj? ze sob? w zgodzie, albo na pocz?tku ?yj?, a potem trzeba wkroczy? i rozdziela? towarzystwo. To zale?y od myszy tak naprawd? :wink:
_________________
Atos[*], Portos[*], Hana[*], Iskierka[*], Miko[*], Yuki[*], Tica[*], Maya[*]
Los zwierz?t jest dla mnie wa?niejszy ni? strach przed o?mieszeniem. Los zwierz?t jest nierozerwalnie zwi?zany z losem cz?owieka. (Emil Zola)
 
 
Rudziak 
Gadu?a Myszaty


Wiek: 39
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 376
Wysłany: 2009-12-19, 21:15   

Do?ka, dok?adnie - to zale?y od myszy, ja osobi?cie nie ryzykowa?abym ??czenia samców... jak widz? jak samiczki przy ??czeniu lubi? si? potarmosi?, to nie wyobra?am sobie tego w wersji dwóch panów... :roll:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT