AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Pochodzenie myszy z zoologa
Autor Wiadomość
ju5tys 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Justyna
Wiek: 31
Dołączyła: 10 Maj 2009
Posty: 342
Skąd: Swarz?dz - Pozna?
Wysłany: 2010-01-07, 19:24   
   Myszy: Daisy, Pere?ka (Who come with me) i Pelagia


Bo?e, ?aden problem. Chocia?by pkp - PRZESY?KA KONDUKTORSKA. Ju? pisa?am, ale nie dociera xD
_________________
Uppsy (*); Kikut [*]; Mariola [*]
 
 
 
red 
M?ody Myszaty


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Sty 2010
Posty: 23
Wysłany: 2010-01-07, 19:28   
   Myszy: Belhar [']


Justys, ale tego myszka nie moge wziac przesylka pkp bo nie ma bezposredniego polaczenia do mnie :P
 
 
ju5tys 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Justyna
Wiek: 31
Dołączyła: 10 Maj 2009
Posty: 342
Skąd: Swarz?dz - Pozna?
Wysłany: 2010-01-07, 19:33   
   Myszy: Daisy, Pere?ka (Who come with me) i Pelagia


A s? takie miejsca w ogóle? xD to si? postaraj, mo?e kto? pojedzie, dobra, niewa?ne, EOT
_________________
Uppsy (*); Kikut [*]; Mariola [*]
 
 
 
kamila 
Myszomaniak



Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 740
Wysłany: 2010-01-07, 20:02   

Jest bezpo?rednie do Inowroc?awia od którego W?oc?awek jest w linii prostej 53 km

Nie którzy je?d?? i po 100 km by mysz odebra? np. jutro osoba jedzie ponad 160 km by odebra? ode mnie myszk?. Zale?y jakie kto ma mo?liwo?ci i ch?ci.
 
 
red 
M?ody Myszaty


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Sty 2010
Posty: 23
Wysłany: 2010-01-07, 20:09   
   Myszy: Belhar [']


No wiec wlasnie, wiele zalezy od mozliwosci. Ja takiej mozliwosci niestety nie mam. Przynajmniej na chwile obecna. Jestem uziemiona nie wiem na jak dlugo. Tzn zajmuje sie domem i lada moment wracam na studia po dziekance (na szczescie studiuje na miejscu), a jeszcze lekarzy sama musze obskoczyc, wiec troche to ciezkie. Myszor przewspanialy i z checia bym go kupila, ale musze szukac bezposredniego polaczenia.
 
 
Manta 
Mysi Rozmówca
Manta


Hodowla: Cats Buster
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 23 Lis 2008
Posty: 258
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-01-10, 15:30   

ja tylko chcialam sprostowac, ze mysz rasowa to jest wlasnie mysz labolatoryjna tylko, ze rasowa =) "mysz labolatoryjna" to gatunek :D
 
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2010-01-10, 18:32   

Manta napisał/a:
ja tylko chcialam sprostowac, ze mysz rasowa to jest wlasnie mysz labolatoryjna tylko, ze rasowa =) "mysz labolatoryjna" to gatunek :D


Manta, i tu wprowadzasz ludzi w bl?d .
Mysz laboratoryjna to laboratoryjna.
A rasowa to rasowa.

Nie mo?esz powiedzie? ?e Rasowy pies to kundel.. tyle ?e rasowy.
Rasowy to rasowy a kundel to kundel ;)
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
_Chomusia_ 
Mysi Rozmówca
chomikomaniak



Imi?: Iza
Hodowla: brak
Wiek: 28
Dołączyła: 06 Lip 2009
Posty: 238
Skąd: Rawicz/Wroc?aw
Wysłany: 2010-01-11, 16:49   
   Myszy: A CUP OF CHOCO, A CUP OF HONEY i A CUP OF CAPPUCINO (MouseBrother)


My?l?, ?e Manta mia?a tu chyba raczej na my?li to, ?e zarówno rasowe jak i labki to jeden gatunek.
_________________
 
 
 
Nikita 
Myszo?wir



Imi?: Anita
Pomogła: 5 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 10 Paź 2007
Posty: 906
Skąd: Nysa/Wroc?aw
Wysłany: 2010-01-11, 21:53   
   Myszy: Groteskowa Mi?o??, Channel,Zenobia, Fantastyczna


Myszka rasowa jak i ka?de rasowe zwierz? to owoc pracy bardzo wielu przemy?lanych krzy?ówek, w jakim? konkretnym celu. W sumie to nie wiem sk?d swój pocz?tek w zamierzch?ych czasach wzi??y rasówki :) Ale dzi?ki pracy wielu ludzi, myszki te maj? wspania?e kolory oraz pi?kn? budow? :)
_________________
Ecru [*] Fantasy [*] Milkunia [*] Grotka [*]

Zwierz?tom nale?y si? tyle samo mi?o?ci co ludziom
 
 
 
Mysie ADHD 
Mysi Rozmówca
Mój ma?y Sid... [']



Imi?: Myszo?wir!
Hodowla: Trójca Przenaj?wi?tsza. :P
Wiek: 113
Dołączyła: 04 Mar 2009
Posty: 235
Skąd: z Krainy Elfów. ;p
Ostrzeżeń:
 9/3/6
Wysłany: 2010-01-12, 19:05   
   Myszy: trzy panienki: Kredka (bia?a), Krówka (?aciata), Mysia (czarnulka). :] ?.P. Sid [']


troszk? odbiegn? od waszej rozmowy "czy laboratoryjna mysz to rasowa" i powiem co? red . :)
Red , naprawd? dziewczyny dobrze ci radz? .
Lepiej jechac kawa?ek dalej lub przes?a? myszk? drog? PKP ni? kupi? ja w zoologu .
Moja mysz jest z zoologa (wiem , mia?am kupi? z hodowli , ale gdy przechodzi?am obok zoologa i wskoczy?am do niego po karm? dla psa , zauwa?y?am ledwo ?yw? myszk? , m?odziutk? , a jednak nast?pnej nocy by na bank nie prze?y?a , zlitowa?am si? nad ni? , bo nie zas?ugiwa?a na to ... i kupi?am j? , ca?? noc nad ni? czuwa?am dawa?am jej co godzin? ?wie?ej wody, opiekowa?am si? jak najlepiej , a rano zaraz pojecha?am do Weta) i ma alergi? (kicha , kaszle) oraz raka (tak ... niestety) , mia?a równie? "weszki" , czy jak to si? tam nazywa ... i traci?a futro , a "weszki" by?y przez siano , które zakupi?am w zoologu (w tym któr? kupowa?am Sitha czyli bohatera mojego postu) . Polecam hodowl? i mo?e myszki syjamskie ? Na bank b?d? mia?a takie , s? s?odziutkie i ?liczne ! :grin:

Je?li b. du?o odbieg?am od tematu to przepraszam , ale jako? musia?am to napisa? ... :moops:
_________________
27.03.2010r. - Sid. [']

30.03.2010r. - mam 3 mysie panienki: Kredk?, Krówk? i Mysi?. :)
 
 
 
red 
M?ody Myszaty


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Sty 2010
Posty: 23
Wysłany: 2010-01-12, 21:02   
   Myszy: Belhar [']


Mysie ADHD,
Wiem, juz sobie zarezerwowalam mysie z hodowli :) Pod koniec stycznia, gora na poczatku lutego zaplace i mam nadzieje, ja otrzymac (tzn jego, hehe).
Dzwonilam do mojego veta, ktory opiekuje sie moim psiakiem (a ma facet lape rowniez do gryzoni) i sobie z nim porozmawialam nt myszek. Odradzil mi, wrecz zabronil, kupowac w zoologu ;) A bylam wczoraj i widzialam SLICZNE myszolce w zoologicznym. I naprawde az mi na nie slinka leciala, ale sie powstrzymalam.

Dzieki wszystkim za odpowiedzi ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT