AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Gryzo? dla dzieci
Autor Wiadomość
Olusia 
Starszy Myszaty
MyszaSyjamska


Imi?: Alexx
Wiek: 31
Dołączyła: 27 Lip 2007
Posty: 62
Skąd: Mys?owice
Wysłany: 2007-08-10, 10:43   
   Myszy: Fuzia,Ginny


Lepij nie dawa? gryoniom dla dzieci ja da?am kuzynowi na r?ce chomika i pó?niej nie chcia? go puscic
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-08-10, 23:35   

buahaha to tak jakby powiedziec, ze lepiej nie gada? z murzynami bo ja znalam JEDNEGO i to byl debil... przemy?l to co napisalam Olu :wink:
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-08-13, 15:56   
   Myszy: tak


Zale?y jakie dziecko. Ale tu raczej bez sensu pisa? jakie tak a jakie nie, bo ka?dy rodzic uwa?a ?e jego dziecko jest the best, super, nie winne i kochane oraz najm?drzejsze. :P Wi?c jak dzieciom zwierzaka to tylko pod okiem kogo? doros?ego i z przykazaniem, ?e zwierzak to nei zabawka. :)
 
 
 
Wanda 
M?ody Myszaty



Wiek: 42
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 38
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2007-08-13, 23:45   
   Myszy: Trelek i Tutek


Kat - ?wi?te s?owa :) Tylko pod okiem moim albo m??a i tylko na chwilk? - tzn na przej?cie raz po r?czce i znowu do mnie :)
No i racja - moje dzieci s? the best, super, niewinne, kochane i najm?drzejsze - sk?d wiedzia?a? :?: hehe

Luis - super porównanie :)
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-08-14, 09:35   
   Myszy: tak


No jeszcze zale?y jaki wiek dziecka. :)

Wanda napisał/a:
No i racja - moje dzieci s? the best, super, niewinne, kochane i najm?drzejsze - sk?d wiedzia?a? :?: hehe

Kobieca intyucja. :P
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-08-17, 18:45   

Wanda napisał/a:
Luis - super porównanie :)


hehhe bo ja zawsze mam tutaj dobre porownania.... :lol:
i czasem dzieci 2 -letnie lepiej zachowuj? si? od 5ciolatka albo na odwort ;) trzeba znac krasnala i wystarczy oceni? czy nadaje sie na pomocnika w opiece zwierzaczka czy nie
:wink:
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
BellaSouris 
Mysi Bywalec


Hodowla: BellaSouris
Wiek: 113
Dołączyła: 22 Mar 2007
Posty: 184
Skąd: ?wiecie
Wysłany: 2007-08-19, 14:50   

Ja mam 6 letni? córke, i z doswiadczenia wiem,?e maluch mo?e jedynie pod opiek? i na krótko dostac myszk? na r?czk? :wink: inaczej mo?e to si? tragicznie sko?czy?.
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-08-19, 14:57   

dla gryzonia czy dla dziecka? :mrgreen:
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2007-08-19, 19:56   

BellaSouris napisał/a:
Ja mam 6 letni? córke, i z doswiadczenia wiem,?e maluch mo?e jedynie pod opiek? i na krótko dostac myszk? na r?czk? :wink: inaczej mo?e to si? tragicznie sko?czy?.

Wko?cu ktos si? ze mn? zgadza dok?adnie tak samo my?le i wiem z doswiadczenia mam m?odszego brata i jak dla mnie zamiast gryzonia dla dziecka wole kupi? pluszow? zabawk? poniewaz jej krzywdy nie zrobic bo nic nie czuje.
Dzisiaj u mnie byli mali ch?opcy cos kolo 7 -8 lat i jak zobaczyli psy koty myszy chomika szczura to nie nad?za?am ich chowa? albo odgania? od nich albo zeby nie ugryz?y ich albo zeby oni ich nie zam?czyli albo zagnietli .. :)
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
Wanda 
M?ody Myszaty



Wiek: 42
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 38
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2007-08-20, 11:50   
   Myszy: Trelek i Tutek


Luis - pewnie, jestem tego samego zdania :)

Kana - ale to byli ch?opcy, którzy mo?e nie maj? zwierz?t w domu, dlatego cali dzicy byli :) Zreszt? nie uwa?am, ?ebym ?le zrobi?a kupuj?cy myszorki :) Dzieci je uwielbiaj? ogl?da?. Na r?ce bierzemy je tylko my (ja i m??). A dzieci ewentualnie mog? pog?aska?, albo da? si? po sobie przebiec, pod ?cis?ym moim nadzorem :)
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2007-08-20, 13:08   

Wanda napisał/a:
ale to byli ch?opcy, którzy mo?e nie maj? zwierz?t w domu, dlatego cali dzicy byli

No co ty maj? dwa psy które ci?gle m?cz? az mi czasami szkoda :( Mieli chomika ale po 2 miesiacach wsi?k? ? Nie powiedzieli czemu ? Dziwne nie ...
a wczesniej mieli papuge to j? utopili ... a jeszce wczesniej innego chomika z którym sie bawilio i go zabili niby niech?co .. bez przesady .. a rodzice co tan to ? E tam ,.. ?

Wanda napisał/a:
A dzieci ewentualnie mog? pog?aska?, albo da? si? po sobie przebiec, pod ?cis?ym moim nadzorem

No i rozumiem tak wychowane dzieci ale jak zobaczyli moje to je za ogon chceli z?apac albo je sciskali a jak powiedzialam ze nie dotykali to oni za chwile i tak cos im robili i to jeszce przy mnie.. nie mowie ze tak wszystie robi? ale wiekszosc ;/
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
Wanda 
M?ody Myszaty



Wiek: 42
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 38
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2007-08-20, 13:39   
   Myszy: Trelek i Tutek


Matko jedyna, Kana, to? to nie by?y dzieci, tylko bachory :!: A gdzie rodzice :?: To oni mieli te zwierzaki tylko jako ZABAWKI a nie ?ywe istoty :!:
Nieee... do czego? takiego u mnie w domu nie dojdzie na pewno :!:
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2007-08-20, 13:42   

no w?asnie i to nie pierwsze dzieci jakie takie spotka?am. Gorzej niz bachory. zreszta jezeli sam nie wychowasz ( czyli ja ) to juz wiecej zadnemu ine pozwole sie zblizyc. A co gorsza to ten ostatni chomik by? ode mnie :( Ja bym w zyciu tez nie dopuscila do takiego zachowania u mnie. A rodzice jak rodzice zajeci czyms innym i w dupie mieli jakiegos chomika :/
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT