AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2010-08-26, 09:56
Sprz?tanie przy du?ej ilo?ci myszy/klatek
Autor Wiadomość
Dulce 
Myszo?ak


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lip 2008
Posty: 661
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2009-02-16, 20:15   

coofii napisał/a:

E tam kiedy? jak bd. niezale?na od mamy to sobie sprawisz ta 20-stk? myszoli


ja ju? postanowi?am koncze 18 wyprowadzam si? xd :lol:
 
 
fully 
Starszy Myszaty



Wiek: 35
Dołączyła: 16 Gru 2008
Posty: 55
Skąd: kraków
Wysłany: 2009-02-16, 21:04   
   Myszy: vanilka i lila


hehehe ja te? mia?am takie plany ;) Ale tak kolorowo nie jest niestety ;p Ju? dwa lata po 18 a dalej na g?owie rodziców ;) i nie jest mi ?le, i mam zamiar siedzie? im na karku a? studia sko?cz?.

A hehe i przy nich mog?abym sobie pozwoli? na wi?cej, ale na to wi?cej trzeba sk?d? bra?, a ja na razie przy moich studiach pracowa? za bardzo rady nie dam... wi?c ko?o si? zamyka ;)

ale to taki off :m:D:


Moim myszk? jednego akwa, sprz?tanie schodzi mi bardzo szybko, w sumie nie szoruje im wszystkiego dok?adnie za ka?dym razem. A i tak nawet je?li to uwijam si? do?? szybko ;) Mo?e jestem taki szybki cz?owieczek w niektórych sprawach ;)


Z jednej strony ciesz? si? ?e mam tylko trzy myszki... ?atwiej dla nich znale?? czas, nie chcia?abym mie? 10 samców w osobnych klatkach, i z 3 klatki z kilkoma samicami.

Ale z drugiej chcia?abym mie? wi?ksze stadko, wi?kszy ruch w klatce, ciekawsza obserwacja :D Wi?ksza ró?norodno??... ach... i te wielkie uszy :m:D:
_________________
(\_/)
( O.o)
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
 
milimetka 
Starszy Myszaty



Imi?: Dominika
Wiek: 36
Dołączyła: 24 Sty 2009
Posty: 89
Skąd: Sulejówek
Wysłany: 2009-02-16, 21:59   

Ja jestem niezale?na i nie mam 20 :(
A powa?nie to planuje 6... Wi?cej (chyba :P ) ju? nie bo mam na g?owie jeszcze koszatniczki, koty, psa i ch?opa ;)
Ci??ko mi wszystkie pogodzi? tym bardziej, ?e musz? mizia? ka?de osobno ;)
Podziwiam pasjonatów którzy daj? rad? z takim stadem. I zazdroszcz? po cichu ;)
_________________
"...by si? pozby? z?ych humorów, robi? zup? z muchomorów...":)
 
 
Kajeczkaaa 
Starszy Myszaty



Imi?: Karolina
Hodowla: Mousollica
Wiek: 31
Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 69
Skąd: Wielu? - Wroc?aw
Wysłany: 2009-02-16, 22:55   
   Myszy: Ca?e stado...


Ha ha no to ci??ko, ci??ko ja mam psa, dwie ?winki morskie, dwie koszatniczki, teraz w pi?tek najprawdopodobniej mysza (w ko?cu:D) i oczywi?cie wielkiego grubego kota o imieniu Krzy? (mój boy) Ju? teraz mi czasem czasu brakuje na wszysko wi?c kocur cierpi na zaniedbanie. Ostatnio jak u mnie siedzia? by? akurat czas wybiegów kosiaków i jedna z nich zacze?a go szarpa? za skarpetk? to ju? w ogóle foch by?, ?e tyle czasu ze zwierzakami sp?dzam, a myszy nie wychowa?am :P Klatki mi zajmuj? du?o miejsca przy moim metra?u ka?dy centymetr licz?, co dopiero mie? takich 15, oj. Klatki sprz?tam raz w tygodniu wedle potrzeb i zajmuje mi to z godzin? troszke wi?cej przy koszasz, bo zawsze im co? przestawi?.
_________________
"Osoby u?ywaj?ce wi?cej ni? 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami w?asnej osobowo?ci" - Terry Pratchett

http://mousollica.glt.pl
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-02-16, 23:05   

Kajeczkaaa napisał/a:
co dopiero mie? takich 15,

masz 15-scie klatek? I moja mama mówi, ?e to ja mam ZOO w domu haha xD Nie?le godzina... Ja czasem 2h sprz?ta?am moje akwa dla w??a gdy myszy w nim mieszka?y... ale to sporo jest i sciany wymy?, torf wygrzeba? troch? r?coma troch? odkurzaczem... xD Wspó?czuje sprz?tania. Ja dzisiaj wysprz?ta?am myszkom i szczurkom. W?a?nie, musz? lukn?? co u szczurów bo by?y puszczone na ?ózko ze 3h temu xD *( maj? jedzenie i picie i pewnie ?pi? na poduszce pod ko?dr? jak zwykle ).
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
flea 
Mysi Bywalec
We got the Funk



Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 167
Wysłany: 2009-02-16, 23:22   
   Myszy: Irish, Bootsy, Chocolate <:3D~


te? mam kosze... o ile myszki to rach ciach i po bólu to z tymi ma?pami mam ubaw...
Myszorom sprz?tam raz w tygodniu, mycie opanowa?am do perfekcji :) 20 min :) z uk?adaniem zabawek. potem ju? czas tylko na pieszczoty :)
koszatnicom pod?ym sprz?tam czasami ca?y wieczór ( polarkiem wy?cieli?, zabawki wstawi?) a potem z godzin? odkurzam i sprz?tam ?azienk?.
_________________
Mice are nice :)
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2009-02-17, 00:00   

Luis napisał/a:
masz 15-scie klatek?

Musz? liczy? ? :lol:
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
kamila 
Myszomaniak



Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 740
Wysłany: 2009-02-17, 11:07   

Ja mam obecnie 14 klatek :razz: czyli 10 samców, 2 akwa z samiczkami i 2 z miotami ale daje rad?. sprz?tni?cie 5 boksów zajmuje mi 1,5 h a myje wszystko za kazdym razem. Nabra?am wprawy bo kiedy? mi d?ugo schodzi?o. Za to codzienne karmienie i pojenie potrafi mi zaj?? nawet godz. bo przy okazji wyci?gam ka?d? myszk? na chwilk?.
 
 
Kajeczkaaa 
Starszy Myszaty



Imi?: Karolina
Hodowla: Mousollica
Wiek: 31
Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 69
Skąd: Wielu? - Wroc?aw
Wysłany: 2009-02-17, 16:55   
   Myszy: Ca?e stado...


Luis, Nie, nie, nie zrozumia?a?, ja mam trzy jedn? myszow?, jedn? du?? koszatniczkowa i jedn? du?? ?winkow?. To co napisa?am mia?o za zadanie porówna? ?e skoro ja sprz?tam w godzine trzy, to jak wygl?da sprz?tanie 15 klatek. :P
_________________
"Osoby u?ywaj?ce wi?cej ni? 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami w?asnej osobowo?ci" - Terry Pratchett

http://mousollica.glt.pl
 
 
Dulce 
Myszo?ak


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lip 2008
Posty: 661
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2009-02-17, 18:22   

Kajeczkaaa napisał/a:
To co napisa?am mia?o za zadanie porówna? ?e skoro ja sprz?tam w godzine trzy, to jak wygl?da sprz?tanie 15 klatek.



buahahaa xd

ja 1 mysi? sprz?tam w godzine :lol:
a jeszcze ma 2 akwaria i królicz? klatke :lol:
a akwarium sprz?tanie 30l równie? zajmuje mi 1 godz. :razz:
ja to mam tempo xd :twisted:
 
 
Kajeczkaaa 
Starszy Myszaty



Imi?: Karolina
Hodowla: Mousollica
Wiek: 31
Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 69
Skąd: Wielu? - Wroc?aw
Wysłany: 2009-02-19, 12:51   
   Myszy: Ca?e stado...


flea, Z koszami najgorzej fakt jeszcze je potem po?apac ajj. Ma?py moje jedne uwielbaj? si? goni? i podpuszczaj? by je ?apa?, ale zawszcze pomi?dzy palcami przelec?. Najbardziej si? m?cze by te ga??zie u?o?y? pomi?dzy hamaczkami, domkiem, ko?owrotkiem i to tak by ?atwo bylo r?k? w?o?y?. Naj?atwiej ze ?winkami 10-15 min na myszow? klatk? uwa??m, ?? starczy mi 15 min no, ale zobacz? dopiero:D
_________________
"Osoby u?ywaj?ce wi?cej ni? 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami w?asnej osobowo?ci" - Terry Pratchett

http://mousollica.glt.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT