AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2007-05-15, 20:35
Odg?osy myszy
Autor Wiadomość
Anisia 
Myszo?ak



Imi?: Anita
Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 600
Wysłany: 2009-01-23, 16:12   

Angelika, jesli piskom nie towarzyszom krwawe wojny (a to jest bardzo ma?o mozliwe u samiczek) to nie masz sie co martwic.nie sadze by im przesz?o. Pewnie Sami jest dominujaca samica w stadzie i gdy inne probuja jej podskoczyc, to pokazuje im ze to ona jest ich "królow?". Albo poprostu o cos im posz?o i sie pok?óci?y
_________________
Charlie [*]
Daisy[*]
Mimi [*]
Fizia [*]
Pusia [*]
Czesia [*]
Vanilla[*]
Gabry?[*]
 
 
 
mysiakowa 
Starszy Myszaty



Dołączyła: 30 Gru 2008
Posty: 59
Skąd: Wroc?aw
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-01-23, 16:55   
   Myszy: Filipek


Filipek siedzi sam i cz?sto szale?czo sobie sam do siebie popiskuje...
 
 
Anisia 
Myszo?ak



Imi?: Anita
Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 600
Wysłany: 2009-01-23, 17:06   

to raczej nie jest normalne moze go cos boli?
_________________
Charlie [*]
Daisy[*]
Mimi [*]
Fizia [*]
Pusia [*]
Czesia [*]
Vanilla[*]
Gabry?[*]
 
 
 
mysiakowa 
Starszy Myszaty



Dołączyła: 30 Gru 2008
Posty: 59
Skąd: Wroc?aw
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-01-23, 19:18   
   Myszy: Filipek


a nie wiem, nie wygl?da na chorego, wszystko je, biega, nie wiem, nic nie wskazuje na to ?eby mu co? dolega?o.
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2009-01-23, 21:36   

Piszczy ? Popiskuje ?
Mo?e si? przezi?bi? na tym parapecie. Podaj mu troche witaminki C do picia.
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
mysiakowa 
Starszy Myszaty



Dołączyła: 30 Gru 2008
Posty: 59
Skąd: Wroc?aw
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-01-24, 10:35   
   Myszy: Filipek


To nie jest taki normalny pisk tylko takie popiskiwanie, "kwilenie", nie wiem jak to opisa?, ale na pewno wiecie o co chodzi. Np. jak mu podk?adam r?k? i jak na ni? wchodzi to tak popiskuje, albo jak sobie chodzi albo zje?d?a ze zje?d?alni czy nawet tak po porstu sobie siedzi i tak robi. Nie wiem, my?la?am ?e to nic nie znaczy, ?e "one tak maj?".

Aha, na parapecie sta? zaledwie mo?e z 3 godziny, przy zamkni?tym oknie, a popiskiwa? ju? wcze?niej, odk?d go mam czyli ponad miesi?c. Rozpuszcze mu zaraz do wody troch? wit.c. mo?e wypije.
 
 
Ametyst 
Gadu?a Myszaty
nieludzki lekarz



Imi?: Patrycja
Hodowla: Auricula
Pomogła: 3 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 02 Paź 2007
Posty: 340
Skąd: Wawa/Szcz-n
Wysłany: 2009-01-24, 13:27   
   Myszy: du?o myszastych niebieskich i innych


A siedzi zgarbiony i jak chodzi te? przybiera taka poz?, czy si? prostuje ca?y bez problemu?
_________________
 
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2009-01-24, 13:57   

Popiskiwa? miesi?c a ty jeszcze si? nim nie zaje?a? ?
Ja bym posz?a do veta który ZNA si? na myszach. A nie do takiego który Ci powie ?e "wszystko ok".
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
mysiakowa 
Starszy Myszaty



Dołączyła: 30 Gru 2008
Posty: 59
Skąd: Wroc?aw
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-01-24, 14:09   
   Myszy: Filipek


Chodzi normalnie, zgarbiony tylko siedzi jak je... a tak to normalnie si? przeci?ga nawet. To moja pierwsza mysza, my?la?am ?e to normalne. Teraz ju? d?ugo siedzi cicho, to nie jest tak ?e bez przerwy popiskuje. Poszukam jakiego? dobrego weterynarza, tylko z nimi te? tak jest ?e zaraz mi nafaszeruj? prochami Filipka i mo?e akurat mu przejdzie :(
 
 
yss 
Starszy Myszaty


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Paź 2007
Posty: 85
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-04-01, 14:24   

czy w?ciek?e wrzaski, które obudzilyby umar?ego [a ?e jeste?my ?ywi, tym bardziej nas budz?] to normalne u myszy?
stado bij?cych si? szczurów nie wydaje z siebie nawet po?owy takich kwików jak jeden myszor........
_________________
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-04-01, 16:13   

Owszem normalne. Szczególnie gdy mysz nie wylata si? w dzie? :P no czasami wol? przespa? ca?y dzie? ale jak si? je na d?u?ej pu?ci wieczorkiem to zd??y si? zasn??. Ja jestem np przyzwyczajona i nic mnie nie budzi. A nawet te piski i latania usypiaj? mnie ^.^
I nie zgodz? si?, ?e jedna mysz wydaje wi?cej d?wi?ków ni? dwa walcz?ce szczury a co mówi? stado... !!! :D To no by? dziewczyno zg?upia?a jakby Ci tak stado szczurów zacz??o biega?, bi? si? czy bawi?. Ja czasami z dwoma nie mog? sobie poradzi? xD
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
yss 
Starszy Myszaty


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Paź 2007
Posty: 85
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-04-01, 18:55   

ja ich nie puszczam naraz :/ nie mam tyle r?k ?eby je ?apa? :) pewnie to dlatego....

najwi?cej szczurów w jednym stadzie mia?am 7, najwi?cej szczurów w domu 11, czyli to co mówi? mówi? z do?wiadczenia w?a?nie :D i musz? doda?, ?e wcale od obecno?ci szczurów nie zg?upia?am.

krzyki myszy s? g?o?niejsze i bardziej przenikliwe, poza tym szczury wydaj? ich z siebie o wiele mniej...... nawet podczas ustalania na nowo hierarchii. st?d ten szok, bo po rozmiarze s?dz?c wcale si? tego nie spodziewa?am...
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT