AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2007-05-15, 20:36
Czy musz? by? dwie
Autor Wiadomość
Lili 
Szara myszka


Dołączyła: 23 Gru 2007
Posty: 3
Wysłany: 2007-12-25, 19:25   
   Myszy: Sprytka, Niki


Najlepiej by by?o jak by? kupi?a dwie myszki bo by nie by?y takie samotne ja mam dwie i ci?gle szalej? a gdy by? mia?a jedn? to by tak nie szala?a jedna to nie to samo co dwie mo?esz nawet zaopserwowa? wiele innych ?eczy które robi? we dwie np myj? si? razem s?odziutko ?piom wi?c jak ci si? rodzice na dwie nie zgadzaj? to nie biesz wcale poco myszka ma by? samotna :mtak:
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-12-25, 21:37   

Po pierwsze radz? poprawi? b??dy, po drugie mo?na mie? jedn? myszk? ale wtedy nale?y jej znacznie wi?cej czasu po?wi?ci? ni? jakby by?y we dwie ( co nie znaczy, ?e jak si? ma dwie myszki to tylko da? je??, pi? i koniec. :) ).
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Jacuss94 
Starszy Myszaty


Imi?: Jacek
Wiek: 29
Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 56
Skąd: Ko?o
Wysłany: 2008-01-24, 13:58   Kupno myszki
   Myszy: Pysia


Mam takie pytanie. Wiem ?e by? moze juz by?y takie tematy ale chc? by? pewny.
Czy kupi? jedn? myszk? czy dwie??? Moja mama nie chce 2 bo mówi ze sie nie przyzwyczaj? do niej jak nasza Mysia co by?a jedna i ?e bedzie za duzo pracy.
Mi si? wydaje ze lepiej mie? 2 myszki, ale czy ulec mamie czy j? przekona???
 
 
?o?ka 
M?ody Myszaty
Kocham Cie Chipsi:*


Imi?: Sonia
Wiek: 31
Dołączyła: 12 Paź 2007
Posty: 31
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: 2008-01-24, 14:26   
   Myszy: Chips


Wiadomo, ze gdy bedziesz mia? jedn? myszk?, to ?atwiej b?dzie Ci j? oswoic, bo gdy jest wi?cej myszek to s? bardziej zainteresowane sob? nawzajem ni? Twoj? osob?. Jednak jedna myszka b?dzie si? czu?a samotnie, mo?e byc osowia?a, smutna. Osobiscie polecam dwie myszki. Wi?ksz? radosc sprawia obserwowanie ich wyczynów, zabaw itp. ni? patrzenie na jedn? biedn? mysze. Aha i wcale nie ma wi?cej roboty. Czy jedna, czy dwie myszki sprz?tac musisz jak najcz??ciej je?eli chcesz, ?eby pupilek by? zdrowy.
_________________
Im bardziej poznaj? ludzi, tym bardziej kocham zwierz?ta.
 
 
 
MyszoMysza 
Mysi Rozmówca
taka czarna mycha :D


Imi?: Maria
Wiek: 29
Dołączyła: 05 Paź 2007
Posty: 202
Wysłany: 2008-01-24, 14:33   
   Myszy: ?.p. Emi i jeszcze ?ywa Lolcia XD


najlepiej dwie. wcale nie tak trudniej oswoi?, mo?e trzy dni wi?cej ci zejdzie. tylko troche wi?cej karmy musisz dawa? i wi?cej picia i b?dzie ok :grin:
_________________
hej wszystkim ludzikom, którzy ?mieli tu spojrze?...:h??:
 
 
 
bajderek12 
Szara myszka
C(^_^)D Yeah....



Imi?: Klaudia
Wiek: 28
Dołączyła: 23 Sty 2008
Posty: 2
Wysłany: 2008-01-24, 15:03   

Z oswojeniem nie b?dzie problemów... Mo?e rzeczywi?cie tak jak napisa?a MyszoMysza, zejdzie troch? wi?cej... Musisz te? cz??ciej sprz?ta?, ale to niekiedy zale?y te? od myszek jak cz?sto si? za?atwiaj? :m:): Oczywiscie wi?cej jest rado?ci z przygl?dania si? dwóm myszkom... Wi?cej karmy, cz?stsze dolewanie wody do poide?ka ale te? podwójna rado?? :)

PS. Przy okazji chcia?abym si? zapyta? czy lepiej mie? 2 czy 3 myszki? Chodzi mi w tym przypadku o samiczki je?li jest to jaka? ró?nica :wink:
 
 
 
?o?ka 
M?ody Myszaty
Kocham Cie Chipsi:*


Imi?: Sonia
Wiek: 31
Dołączyła: 12 Paź 2007
Posty: 31
Skąd: Ruda ?l?ska
Wysłany: 2008-01-24, 15:28   
   Myszy: Chips


Ja chcia?am ostatnio dokupic 3 myszk?. Ale od razu przypomnia?y mi si? ci??kie pocz?tki kiedy do Chipsi do??czy?am Franie. Frania z natury jest dominatork? i przez d?ugi czas dr?czy?a Chipsi. Teraz naszcz??cie obie samiczki si? zaprzyja?ni?y, ale nie chce nara?ac kolejnej myszki na stresy i tortury Frani :)
_________________
Im bardziej poznaj? ludzi, tym bardziej kocham zwierz?ta.
 
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2008-01-24, 15:51   

Po pierwsze takich tematów by?o tysi?ce.
Po drugie gdzie ty miales oczy jak co chwile kazdy tr?bi ze nie kupuje sie jednej myszki !!!
Po trzecie nie zak?adaj nowego tematu jezli juz takie by?y, nastepnym razem dostaniesz ostrzezenie...
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-01-24, 16:40   

Kupi? minimum dwie. Spora klatka b?d? akwarium (itp) Oswajanie jak i inni mówili jest ?atwe. Nie kupuj w zoologicznym lecz najlepiej od pewnego hodowcy. Dwie samiczki w sumie by?yby te? dobre. nikaj samców bo zawsze to nie sie ze sob? ró?ne k?opoty np bójki czy czasem pot??ny smrodek :] Jak ju? kupisz mych? to si? odezwij i w razie problemów pisz ale najpierw poszukaj na forum odpowiedzi ju? w utworzonych w?tkach ;)
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Motylek 
Gadu?a Myszaty


Wiek: 28
Dołączyła: 21 Gru 2007
Posty: 317
Wysłany: 2008-01-24, 16:42   

bajderek12 napisał/a:
Z oswojeniem nie b?dzie problemów... Mo?e rzeczywi?cie tak jak napisa?a MyszoMysza, zejdzie troch? wi?cej...


Chyba ?e kupisz z hodowli oswojon? a nie np z zoologa
 
 
bajderek12 
Szara myszka
C(^_^)D Yeah....



Imi?: Klaudia
Wiek: 28
Dołączyła: 23 Sty 2008
Posty: 2
Wysłany: 2008-01-24, 19:08   

Motylek napisał/a:
bajderek12 napisał/a:
Z oswojeniem nie b?dzie problemów... Mo?e rzeczywi?cie tak jak napisa?a MyszoMysza, zejdzie troch? wi?cej...


Chyba ?e kupisz z hodowli oswojon? a nie np z zoologa


Ale zda?aj? si? sympatyczne i ?atwe do oswojenia myszki z zoologa (rzadko, ale si? zdarzaj?) :wink:
 
 
 
Mysiaczek 
Myszomaniak



Imi?: Krumlich
Wiek: 29
Dołączyła: 18 Paź 2007
Posty: 733
Skąd: Opole
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-01-24, 19:19   
   Myszy: Po [*], Whiser [*], Mia [*], Panna Smerfetka [*], Lexi [*],Tusia[*], BIA [*]


Ja mia?am dwie myszki i jedna si? ju? po 2 dniach przyzwyczai?a a druga po pó?tora miesi?ca..
 
 
 
Jacuss94 
Starszy Myszaty


Imi?: Jacek
Wiek: 29
Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 56
Skąd: Ko?o
Wysłany: 2008-01-25, 12:43   
   Myszy: Pysia


juz kupi?em myszk? - jedn?.... nie uda?o mi sie namówi? mamy na dwie myszki :/
 
 
Kamyczek 
Myszomaniak



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Lut 2006
Posty: 764
Skąd: z kosmosu
Wysłany: 2008-01-25, 13:50   
   Myszy: rudy ch?opak o imieniu Miodek


To trzeba by?o w ogóle nie kupowa?,nie kieruj si? egoizmem,pomy?l o potrzebach zwierzaka. :roll:
_________________
Odesz?y: Myszeida(*), A-Psik(*), Walentynka(*),Ma?a Mi(Martynka)(*),Habibi(*),Markiza(*),Rozalka(*),Dziczek(*),Wendy(*),Velvet(*),Wega(*),Pszczó?ka(*),Krówka(*),Wacik(*), Czarna(*), Dzikusek 1(*) i 2(*) :m:(:
 
 
Myszonka 
Great MOUSEr


Imi?: Paulina
Pomogła: 3 razy
Wiek: 30
Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 1585
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-01-25, 14:01   

Jacuss94, ... ja te? tak mia?am. Nie zgadza?a sie moja mama na mysz to kupi?am jak jej nie by?o x] mysz zdech?a to dosta?am drug? .. "tylko jedn?". Potem drug?. "Ostatni?". Teraz mam 3 myszy w tym jedn? rasow? i jak moje labki ju? odejd? mam zamiar kupi? jeszcze 2 rasówki. Potem b?dzie samiec x] ale mama jeszcze o tym nie wie x] To si? zawsze rozwija. Z jednej si? robi kilka. Tak to ju? jest z myszami. x] ?ycz? powodzenia w minihodowli x]
_________________
niczego nie b?dzie ?al!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT