AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kana
2007-11-05, 22:51
przykro mi z powodu smierci myszorkow
Autor Wiadomość
gryzon_d 
Szara myszka


Imi?: Dominika
Wiek: 29
Dołączyła: 05 Lis 2007
Posty: 2
Skąd: Grajewo
  Wysłany: 2007-11-05, 20:42   przykro mi z powodu smierci myszorkow
   Myszy: Queenie i Tiffany


wspulczuje tym ktorzy stracili swoje myszki juz nie odwracalnie :ryk: mi tez sie to przytrafilo chociaz w pedstawieniu sie nie napisalam o moim myszorku...nazywal sie Ryszard Stefan a mialam go 16 dni jak ktos by mi powiedzial jak dodaje sie fotki to zamieszcze Rysia na 100%
_________________
pozdrawiam <3~
 
 
 
Totka 
Starszy Myszaty



Dołączyła: 18 Gru 2006
Posty: 87
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2007-11-05, 20:47   

http://www.myszy.info/viewtopic.php?t=513 : tu jest temat o zdj?ciach. Wystarczy poszuka? drobn? chwilk? :roll:
A co do tego tematu - my?l?, ?e jest niepotrzebny. Jak komu? umiera myszka, to pisze o tym i kondolencje s? sk?adane "indywidualnie", tj. dla danej myszki. No, ale mo?e ju? zamilkn?. :lol: Niech si? kto? "wy?ej" wypowie.
 
 
 
gryzon_d 
Szara myszka


Imi?: Dominika
Wiek: 29
Dołączyła: 05 Lis 2007
Posty: 2
Skąd: Grajewo
Wysłany: 2007-11-05, 21:17   
   Myszy: Queenie i Tiffany


Totko wiem ze kondolencje sklada sie ,,indywidualnie'' ale ja chcialam zlozyc je dla nich wszystkich teraz bo nie skladalam ich wczesniej...mozesz mnie nie rozumiec ale wedlug mnie strata zwierzaczka jest przykra i mam je wszystkie ciagle w glowie zwlaszcza te ktore zwierze byly najwspanialsze a oto moj Rysio
_________________
pozdrawiam <3~
 
 
 
Totka 
Starszy Myszaty



Dołączyła: 18 Gru 2006
Posty: 87
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2007-11-05, 21:24   

Owszem, strata ka?dego zwierzaka jest przykra, i ka?dy jest najwspanialszy na swój sposób. Ja swoich zwierz?t nie rozró?niam na te mniej i bardziej wspania?e. Ale nie o tym chcia?am.

Po prostu wydaje mi si?, ?e mog?a? za?o?y? temat np. o swoim Ryszardzie Stefanie. I tam co? o nim napisa?. A przy okazji napisa? co? o swoim wspó?czuciu dla innych, a nie zak?ada? osobny temat na "przykro mi z powodu ?mierci myszorków". Przecie? wszystkim nam jest przykro, jak odchodzi ka?da myszka...
Ale ju? si? nie czepiam. :wink:
 
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2007-11-05, 22:50   

Temat ma?o zrozumiany. Zamykam.
Nast?pnym razem napisz konkretnie i na temat.
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT