AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Piszczenie myszy po ??czeniu z inn? mysz?
Autor Wiadomość
Tamara 
Szara myszka



Imi?: Tamara
Wiek: 36
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 8
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2008-12-12, 23:59   Piszczenie myszy po ??czeniu z inn? mysz?
   Myszy: Czesia ~ Fiedzia ~`


Wiec dzisiaj dokupilam swojej myszce kolezanke zle je zlaczylam ale ok jakos poszlo , spia razem w domku wszystko niby ok, ale ta mlodsza zaczyna mi leciutko popiskiwac :P martwie sie ze tamta mogla jej cos zrobic prosze o pomoc ?
Ostatnio zmieniony przez kat 2010-09-06, 21:35, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-12-13, 00:50   

1. zmie? nazw? tematu, bo jest niezgodna z regulaminem ( kt swoj? drog? mia?a? poczyta? :twisted: ), poniewa? nikt po jego przeczytaniu nie b?dzie wiedzia? o co kaman :P
2. S?dz?, i? ,,tamta" jej nic nie zrobi?a ( a nadal popiskuje? dosy? d?ugo to trwa ). Myszki czasem piszcz? jak si? co? nie spodoba czy jak jedna drug? wkurza :) ale je?eli nie ma ran to nie powinno by? obaw. Gorzej jakby kicha?a itp
Tu masz pokrewny temat, mo?esz poczyta? :) :
http://www.myszy.info/vie...ht=popiskiwanie

P.S. Chyba masz pecha i jeste? na mnie skazana ^.^ bo ci?gle Ci odpisuj? praktycznie tylko ja ( chocia? s?dz?, ?e do jutra, sorry do pó?niejszej godziny znajd? si? osoby, kt równie? si? udziel? ;) ) :P
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2008-12-13, 09:02   

Myszka po prostu si? jeszcze boi. Musz? ustali? hierarchi?. Przecie? Ci to juz t?umaczy?am na gg... :roll:
Prosze o wpisanie poprawnego tytu?u tematu. Zreszt? jest wiele takich tematów.
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-12-13, 13:11   

Kana, Ty tee?? ^.^ A wi?c s?dz?, ?e Tamara ma ju? du?o wiadomo?ci z tym zwi?zanych i nie wiem czemu tak panikuje. Nie przesadzaj :/
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Tamara 
Szara myszka



Imi?: Tamara
Wiek: 36
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 8
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2008-12-13, 16:19   
   Myszy: Czesia ~ Fiedzia ~`


juz jest lajt ;p Luis ;P
_________________
"Podziwia? nale?y wielkie czyny, a nie wielkie s?owa."

Pisz? poprawnie po polsku
 
 
 
Aleksandra 
M?ody Myszaty


Imi?: Ola
Wiek: 36
Dołączyła: 23 Cze 2009
Posty: 32
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2009-06-23, 22:42   

Luis napisał/a:
1. zmie? nazw? tematu, bo jest niezgodna z regulaminem ( kt swoj? drog? mia?a? poczyta? :twisted: ), poniewa? nikt po jego przeczytaniu nie b?dzie wiedzia? o co kaman :P
2. S?dz?, i? ,,tamta" jej nic nie zrobi?a ( a nadal popiskuje? dosy? d?ugo to trwa ). Myszki czasem piszcz? jak si? co? nie spodoba czy jak jedna drug? wkurza :) ale je?eli nie ma ran to nie powinno by? obaw. Gorzej jakby kicha?a itp
Tu masz pokrewny temat, mo?esz poczyta? :) :
http://www.myszy.info/vie...ht=popiskiwanie

P.S. Chyba masz pecha i jeste? na mnie skazana ^.^ bo ci?gle Ci odpisuj? praktycznie tylko ja ( chocia? s?dz?, ?e do jutra, sorry do pó?niejszej godziny znajd? si? osoby, kt równie? si? udziel? ;) ) :P

Witam jestem tutaj nowa:)napisa?a? ?e gorzej by by?o gdyby kicha?a???czemu???ja z??czy?am dwie i mi jedna tak lekko kicha i by? na pocz?tku pisk,jak o co? walczy?y ale si? uspokoi?o,chocia? od czasu do czasu jeszcze co? tam s?ycha? w nocy.Prosz? o odpowied?:)
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-06-23, 23:47   

Dlaczego gorzej? Poniewa? kichanie to oznaka chorób dróg p?ucnych. Spowodowane to jest zazwyczaj przeci?giem w domu, trzymaniem klatki przy oknie, drzwiach i w innych mejscach ci?g?ego przelotu powietrza. Trzeba wtedy podawa? leki myszce i ogólnie sporo z tym k?opotów, a niestety myszki i inne tego typu gryzonie s? cz?sto skazane na kichanie przez takie sytuacje z przeci?giem, no i pó?niej s? wizyty u weterynarza, ogólnie m?czenie si? zwierzaka, itd.
Kichanie to równie? problem zwi?zany ze ?ció?k?, uczuleniami na jedzenie itd Gdy mysz kicha, klatka stoi gdzie? na pó?ce z daleka od przeci?gów to warto zmieni? ?ció?k? na inn? aby sprawdzi? czy to przypadkiem nie uczulenie. :) To samo tyczy si? jedzenia. Je?eli zawsze podawa?a? takie samo i nie kicha?a i postanowi?a? wnie?? co? nowego do jad?ospisu i zobaczy?a?, ?e mysz nagle zacz??a cz??ciej kicha? to mo?na te? wycofa? dany produkt z pokarmu i sprawdzi? rezultaty. :) Zawsze przysmak mo?na zmieni? na inny.
Co do piszczenia przy bójkach - nie ma si? czym przejmowa? ;) Wyja?nienie w ,,cytuj" w Twoim po?cie :D
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT