AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Mysie duchy?
Autor Wiadomość
kalka 
Mysi Bywalec



Imi?: Karolina
Wiek: 24
Dołączyła: 20 Sie 2008
Posty: 100
Skąd: Zawiercie
Wysłany: 2009-02-04, 21:47   Mysie duchy?

To si? zdarzy?o przedwczoraj ok. godziny 23. Zawsze przed snem bior? z kuchni s?onecznik
i zanosz? do pokoju tak te? wtedy zrobi?am,minut? potem moja siostra przynios?a kota do pokoju i zamkn??a drzwi.
Kot by? senny wi?c skoczy? na parapet i szybko usn?.Kiedy najad?am si? tym s?onecznikiem
(zabra?am spor? mich?) chcia?am go od?o?y? na stolik ko?o ?ó?ka ale przydatkiem upad?o
mi kilka ziaren na pod?og?.Nie chcia?o mi szuka? tych ziaren bo po co?
Ju? mia?am zasn?? gdy...us?ysza?am jak co? ?ami? ?upinki s?onecznika! Posz?am do pokoju
siostry sprawdzi? czy szynszyle nie uciek?y,by?y w klatce.Posz?am wi?c do myszoskoczków
a one spa?y! my?la?am ?e si? przes?ysza?am ale jak wróci?am to s?ysza?am to samo!
A kot smacznie ?pi,przecie? gdyby to by?a mysz to by tak nie spa? tylko jako? zareagowa?!!
Wiem ?e zwierz?ta (niby) nie maj? duszy ale czy jest na to jakie? logiczne wyt?umaczenie?
_________________
Sudi za t?czowym mostem :(
Yuki myszoskoczek na ?ó?ku :)
Cookie myszoskoczek na kanapie :)
 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-02-04, 22:01   

Na pewno to nie duchy ^.^ Nie mog?a? sprawdzi? tych s?oneczników co upad?y czy nie zosta?y zjedzone? :) Mo?e gdzie? mysz pod pod?og? xP Lub po prostu odg?osy domu, bo chyba ka?dy wie, ?e dom ?yje w?asnym ?yciem i ró?ne d?wi?ki s? jak najbardziej naturalne :)
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Rita90 
Mysi Bywalec



Hodowla: Arco Iris
Pomogła: 2 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 148
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2009-02-04, 22:55   

W zasz?ym roku przeprowadzili?my si? do domku jednorodzinnego :)
I kiedy? wieczorem siedzia?am u siebie na górze i jak zawsze sie "uczy?am" i s?ysze takie odbijanie pi?k? na górze na strychu, i kurcze tak si? zastnawiam przecie? ?adnej pi?ki tam nie powinno by? i nie mia?aby si? jak stoczy? z czego? i odbija? si?. . . posz?am do siostry która ma pokój obok i si? pytam czy s?ysza?a odbijanie pi?ki na górze, ona ?e nic nie s?ysza?a, wi?c schodze na dó? do salonu do drugiej sisotry i si? pytam czy mo?e pi?k? nie odbija, ale powiedzia?a, ?e nie bo jak ;)

Podsumowuj?c mój pokój jest nad salonem i tarasem, siostra mi po jakims czasie powiedzia?a, ?e to jeden z psów przychodzi? i si? pi?k? bawi?, a ta mu si? odbija?a na p?ytkach tarasu :lol: i echo sie nioslo :D
 
 
 
kalka 
Mysi Bywalec



Imi?: Karolina
Wiek: 24
Dołączyła: 20 Sie 2008
Posty: 100
Skąd: Zawiercie
Wysłany: 2009-02-05, 11:33   

Wiem ?e to nie duch ale tak jako? mi si? pomy?la?o ?e fajna nazwa tematu a tak
prawd? mówi?c to szukam logicznego wyja?nienia,
Luis, sprawdzi?am czy te s?oneczniki gdzie? le??,le?a?y za ?ó?kiem ale same ?upiny :/
wi?c to jaki? (chyba) gryzo? ale nie mysz bo jak pisa?am by? tam kot.
Rita90, moja siostra wtedy chyba by?a w ?azience a mój tata i mama spali.
_________________
Sudi za t?czowym mostem :(
Yuki myszoskoczek na ?ó?ku :)
Cookie myszoskoczek na kanapie :)
 
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2009-02-05, 11:49   

Nie wszystkie myszy boj? si? kotów ;)
A tak?e nie zawsze kot chce polowa? na mysz ;)
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-02-05, 12:29   

No co prawda to prawda! Ja mam w domu takiego lenia ( kota ), ?e myszy mu czasem puszcza?am po g?owie a on spa? i mrucza?, bo mu si? podoba?o O__o xD
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Ratoncita 
Myszowaty
na bezmysiu


Imi?: Anna
Pomogła: 2 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 02 Sty 2008
Posty: 542
Skąd: troch? znik?d
Wysłany: 2009-02-05, 13:32   
   Myszy: obecnie brak


Luis napisał/a:
Ja mam w domu takiego lenia ( kota ), ?e myszy mu czasem puszcza?am po g?owie a on spa? i mrucza?, bo mu si? podoba?o O__o xD

No to niez?y ten koto; inna rzecz, ?e co by? zrobi?a, gdyby si? w nim jednak zbudzi? instynkt?
_________________
Mus to mus!
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-02-05, 16:14   

Nie zbudzi?by si?, bo znam go od dosy? dawna. ;) To ciota nie kot :P Ale nie o tym temat :)
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
kalka 
Mysi Bywalec



Imi?: Karolina
Wiek: 24
Dołączyła: 20 Sie 2008
Posty: 100
Skąd: Zawiercie
Wysłany: 2009-02-05, 21:08   

Wole mie? ju? ducha w domu ni? mysz O_O
moja mama si? ich panicznie boi.


p.s.Mój pies taki jest ?e jak kiedy? mi mysz uciek?a to j? wiz? pod ?ap? i ob?ciskiwa?
jak szczeniaczka :)
_________________
Sudi za t?czowym mostem :(
Yuki myszoskoczek na ?ó?ku :)
Cookie myszoskoczek na kanapie :)
 
 
 
Anisia 
Myszo?ak



Imi?: Anita
Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 600
Wysłany: 2009-02-07, 18:51   

kalka, moze poprostu zgniot?as te s?oneczniki i skorupki popeka?y, chociaz ja do tej pory mówie mojej juz martwej mysze charliemy dobranoc :oops: niewiem dlaczego , jakos mi wtedy lepiej (wiem jestem g?upia)
_________________
Charlie [*]
Daisy[*]
Mimi [*]
Fizia [*]
Pusia [*]
Czesia [*]
Vanilla[*]
Gabry?[*]
 
 
 
Aleksandra 
M?ody Myszaty


Imi?: Ola
Wiek: 36
Dołączyła: 23 Cze 2009
Posty: 32
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2009-07-16, 23:24   

nie jestes g?upia:(ale mnie rozsmieszylas tym zdaniem:)to normalne ze mowisz myszce dobranoc nawet jesli juz dawno nie zyje,przejdzie Ci po pewnym czasie,czasami ciezko jest nam sie pogodzic z ich odejsciem:(ja mialam chyba z tydzien podobnie po odejsciu mojej myszki,caly czas co podchodzilam do klatki to ja widzialam jak biega ,spi itp.przeszlo mi dopiero jak moj chlopak mi kupil nowa:)ale zal nadal w sercu mam ,bo umierala w cierpieniach(na zapalenie pluc):(
 
 
 
Rachela Elarge 
Myszowaty



Imi?: Patka
Wiek: 26
Dołączyła: 24 Cze 2009
Posty: 495
Skąd: Nowy Targ/Kraków
Wysłany: 2009-07-17, 13:01   
   Myszy: Jackie ['], Claire ['], Adele [']


kalka napisał/a:
Wiem ?e to nie duch ale tak jako? mi si? pomy?la?o ?e fajna nazwa tematu


Nazwa rzeczywi?cie fajna. Taka intryguj?ca. :wink:


Jakie? wyja?nienie na pewno jest. Cho? nie przecz?, fajnie jest pofantazjowa? :wink: , a mo?ne rzeczywi?cie masz kolejnego lokatora, tak jak kiedy? ka?? :h??:
_________________
Jestem ?ywym dowodem na to, ?e g?upi ma zawsze szcz??cie.
 
 
Alkamysz 
Szara myszka
Jak nie lubi? myszy?



Imi?: Ala
Wiek: 26
Dołączyła: 15 Paź 2009
Posty: 10
Skąd: z Gda?ska
Wysłany: 2009-11-15, 11:17   
   Myszy: Sugar i Diana (kiedy? Goldi i Labi)


Mo?e to stary temat, ale trudno to tego z " mysim duchem " mo?e, po?o?ysz par? s?oneczników na pod?og? ( wieczorem ) i rano zobaczysz, czy s? tam same ?upinki czy stan jest nie naruszony. Ja b?d? ?upinki to trzeba rozmy?la? nad nowym lokatorem "na gap?"

Pozdrowienia :m:

[ Dodano: 2009-11-15, 11:18 ]
poprawiam b??dy : to do tego , Jak b?d? :oops:
_________________
Nie zapomn? was Goldi i Labi [*]!
 
 
agnessailormoon 
Szara myszka
wielbicielka gryzoni


Imi?: Agnieszka
Wiek: 36
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 13
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-12-30, 01:15   
   Myszy: Zosia [*]


Stary temat, ale jaki ciekawy :)

Mój mysiu zmar? tydzie? temu, a ja nadal mam wra?enie, ?e ?azi po domu. Nadal ?a?? te? jako? tak ostro?nie po domu, a jak s?ysz? jak ptaszniki mojego brata podgryzaj? kokosy (tak...) to mam wra?enie, ?e zaraz potem nasza mysz si? odzywa...

Przez pierwsze dwa dni po jego ?mierci mia?am depresj?, ale uzna?am, ?e on sobie nie ?yczy bym po nim rozpacza?a i skubaniec zacz?? mi si? ?ni? :D

A co do tego czy zwierzaki maj? dusz?. Szuka?am co? w tym temacie i okazuje si?, ?e maj?. Z definicji dusza to ?ycie-bez duszy ?y? si? nie da i nawet ksi?dz, by to powiedzia?, ale wg ksi??y zwierz?ta nie maj? duszy nie?miertelnej i ich dusze gin? w chwili ?mierci, a ja mam wra?enie, ?e tak nie jest :mad:
Koniec i kropka :lol:
_________________
Agnessa

Kubu? [*] -szczur kapturowy
Zosia [*] -mysz egipska
Tofik-mysz egipska
 
 
 
kamila 
Myszomaniak



Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 740
Wysłany: 2009-12-30, 17:11   

agnessailormoon napisał/a:

ale wg ksi??y zwierz?ta nie maj? duszy nie?miertelnej i ich dusze gin? w chwili ?mierci


zale?y jakich ksi??y bo jedne ksi?dz nawet o tym ksi??k? napisa? a mnie mi na studiach ksie?a mówili o duszy tzw. zwierz?cej i nie twierdzili ze jest ona na pewno ?miertelna, tego nikt nie sprawdzi wi?c nie mo?na wykluczy? zwierzaki równie? zas?uguj? na jakie? ?ycie po ?mierci.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT