AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kita
2006-07-21, 15:00
Akwarium czy klatka
Autor Wiadomość
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2005-06-28, 15:25   Akwarium czy klatka

Czy akwarium jest lepsze ni? klatka ?Mi si? zdaje ?e tak,a wam ?
Ostatnio zmieniony przez kat 2010-08-27, 11:14, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
glodar 
Mysi Bywalec


Hodowla: GLODAR
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 108
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2005-06-28, 16:25   

Gorsze. Gorsza cyrkulacja powietrza, zwierze trzeba wyci?ga? od góry... dobre jest jedynie to, ?e nie wypadaj? trociny... a jeszcze problem z myciem, bo akwarium jest ma?o por?czne...
_________________
http://glodar.rox.pl/ - strona hodowli Glodar
 
 
 
Daria 
Myszowaty
[*][*][*][*]



Imi?: Daria
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2005-06-28, 18:02   
   Myszy: Sunday


W moim przypadku by?o lepszym rozw?zaniem. Mimo ?e myszy musz? si? wspina?, poprostu kupi?am drabink?. Myszce trudniej jest uciec; masz lepsz? kontrol? nad tym co si? dzieje. Nie trzeba go rozk?ada? na cz??ci ?eby je wyczy?ci? i nie trzeba szorowa? pr?tów, dzi?ki czemu woda nie rozpryskuje si? na wszystkie strony. Czasami bywa ta?sza.

Ale je?li kto? nie ma wiele czasu, lepiej niech kupi klatk? dla nowej myszki, wtedy ?atwiej zwierz?tko przyzwyczaja si? do zapachu nowego pana. W przypadku akwarium trzeba codziennie wk?ada? r?k?, ?eby mysia czó?a nasz zapach.
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2005-06-28, 22:58   

A zapomnia?am napisa?,?e mi kiedy? z akwa uciek?a mysia (Stiuard).Ona nie by?a wcale taka m?oda,1,5 roku mia?a,mo?e 2 lata.Nie wiem jak to zrobi?a,szyba w akwa by?a dosy? wysoka,ale bez pokrywy.Mo?e wspi??a si? na Kilera,jedynego wspó?lokatora ?Nie wiem,ale na szcz??cie dziadek po 2 tygodniach z?apa? j?(go)w ?azience.
 
 
Daria 
Myszowaty
[*][*][*][*]



Imi?: Daria
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2005-06-30, 19:19   
   Myszy: Sunday


Myszki bardzo wysoko skacz? :wink: Spike kilka razy zwa? ze swojego akwarium, ale on nigdy by nie uciek?. Dlatego wspio? si? po ubraniach jak Spider-man (mój brat tak s?dzi) i wlaz? bratu do ?ó?kai ?askota? w nogi :lol:
 
 
 
miliutka13 
Gadu?a Myszaty



Pomogła: 4 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 14 Lip 2005
Posty: 391
  Wysłany: 2005-07-17, 22:00   

Ostatnio zmieniony przez miliutka13 2007-07-30, 20:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wackowa 
Starszy Myszaty



Imi?: Justyna
Wiek: 35
Dołączyła: 20 Sie 2005
Posty: 81
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2005-08-20, 15:27   

Niestety akwarium to gorsze rwozwi?zanie. Myszka mo?e przej?? po czym? i wyj?? z akawarium je?li nie jest ono dobrze zabezpieczone! Powietrze przep?ywa s?abo, a no i przede wszystkim myszy powinny mie? w swoim "domku" du?o ró?nych rzeczy. W klatce mo?esz popowiesza? jakie? ga??zki, ró?ne zabawki, no i mysza mo?e wspina? si? po pr?tach klatki! A w akwarium nie masz mo?liwo?ci na tego typu zabawy dla swoich pupilków!
_________________
.::MYSZFY S? KOCHANE::.
 
 
 
miliutka
Gość
Wysłany: 2005-08-25, 17:13   

Dobra ostatnio dla Martinka terrarium sta?o sie za ma?e wi?c wyprowadzi? sie do akwa i ... Nie zgadzam sie z tob? Wackowa
po 1 przykry?am akwa kratk? z wcze?niejszej klatki (to by?o pienterko) i zabespieczy?am w k?tach ?eby se nie otworzy? - ucieczka odpada.
2 akurat z powietrzem sie zgadzam ...
3 zabawki s? powieszone na kratach u góry - ??cznie z kó?kiem :mrgreen:
 
 
Daria 
Myszowaty
[*][*][*][*]



Imi?: Daria
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2005-08-25, 20:16   
   Myszy: Sunday


Nie wszystkie zabawki potrzebuj? krat :!: Max ma nawet karuzel?, która nie jest powieszona. Nie wszystkie akwa s? zama?e na zabawki :) . Co do wspinania, obie moje myszki maj? w?o?one drabinki do wspinania (myszki musz? si? wspina?- dla pocz?tkuj?cych ;) )

Decyzja nale?y do kupuj?cego ;) .
 
 
 
Gość

Wysłany: 2006-02-10, 22:50   

moja mysia mieszka w faunarium! jest ono mniej wiecej takich rozmiarow: 30 x 20 x 20 jest jej w nim dobzwe i wbrew pozorom ma DUZO zabawek 8) !!! ma hamak, drabinki --> co prawda dla ptaszkow ale to akurat nie ma zadnego znaczenia domek pietrowy co jest wogole super sprawa bo na 2 pietrze domku jest okienko i do tego okienka polozylam drabinke i jak mysia chce sobie wyjsc to przez okienko i na dol! sznurek do wspinania tzw most dla chomikow z jakimis bibelotami rolki papieru poidelko miska kolowrotek .... no i to chyba wszytsko! :roll: a jeszcze jedna fajna sprawa dotyczaca mojego faunaboxa jest ze jak gdzies wyjezdzam to biore " klatke" i jade a nie musze juz brac myszki w jakies pudelka! faunarium jest najlepszym rozwiazaniem!! polecam kazdemu. a i jeszcze moja mysia ma takie rozne drewniane mebelki ( nie w faunaboxie) ma je w kartonie gdzie ja klade jak jej sciolke zmieniam! ma tak lozeczko, konika bujanego, krzeselka stoliczek komodke wieszak na ciuszki szafeczke z polkami bez dzwiczek szafke z dzwiczkami ... i to chyba wsio!!! te mebelki sa dla lalek porcenalowych dostalam kiedys od cioci , bardzo fajna zecz a myszka ma super zabawe , kiedys sie wystraszylam jak spadla z bujanegoo konika :lol: ale nic jej nie bylo i weszla zowu zeby wejsc na szafe! niektorzy mowia ze 1 mysz jest osowiala i smutna!!! KLAMSTWOOOOOOOOOOOOOOOO!! :evil: nie zgadzam sie moje myszcia jest pelna zycia i energii!!! w nocy nic mi nie zaglusza spokoju zapachy tez mi nie przeszkadzaja... no i to chyba wszystko co mialam do powiedzienia na temat akwa i mojej myszki :D
 
 
Julka 
Szara myszka


Wiek: 29
Dołączyła: 03 Sie 2006
Posty: 8
Skąd: zza p?otu
Wysłany: 2006-08-07, 21:58   

Ja mam akwarium i jestem pewna, ?e moje myszki nie uciekn?. ?atwo je przenosi? i jest wygodne, ?atwo je my? itd...
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2006-08-07, 22:12   

Julka ale zobacz to jest temat sprzed pol roku !! Nie odswiezaj ciagle starych tematow !!

Mo?na od?wie?a? tematy, je?li post co? wnosi. Lepsze to ni? zak?adanie wci?? nowych.
KAT
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

Ostatnio zmieniony przez kat 2006-08-13, 15:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2006-10-02, 15:27   

Teraz uwa?am klatk? za najlepsz? :) .Ma ?wietn? cyrkulacj?,mychy moga sie wspina?,mozna zawiesi? wiele zabawek itp.A tak nawiasem mówi?c,to KM,teraz trzymasz myszki w Dunie,a tu piszesz,?e akwa jest gorsze,ma z?? cyrkulacje powietrza i ?e si? wyci?ga od góry,a sam trzymasz w niemal?e akwarium ...Troch? tego nie rozumiem.Julka,klatk? jest ?atwiej przenosi?,bo jest lekka,a akwa nie.Z klatki tym bardziej ci nie uciekn?,je?li s? dobre odst?py mi?dzy pr?tami/klatka ma wi?ksze odst?py,ale jest dobrze zabezpieczona.
 
 
Fauka 
MegaMysz
Pozytywnie zamysiona



Hodowla: Nezumi
Pomogła: 6 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 31 Paź 2005
Posty: 1259
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2006-10-02, 16:07   

Duna wymiata!! :D
_________________
 
 
 
mysza 
Junior Admin
was kocha xD



Hodowla: Little Foot
Pomogła: 4 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 27 Sie 2006
Posty: 660
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-10-02, 20:37   

a ja mam pytanie,gdzie mozna dostac transporterek z mozliwoscia przedzielenia go na 2 czesci,bo ja kraze po sklepach i nigdzie nie moge dostac...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT