AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Chore i wyleczone - nasze do?wiadczenia z chorobami
Autor Wiadomość
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2006-03-25, 18:21   

Powiedzia? tylko, ?e jak nie pomo?e,to przyj?? i "rozpoczniemy leczenie".Mo?e testuje,czy to uczulenie,ale jak nie pomo?e,to os?dzi ?e to grzybica i rozpocznie leczenie? :lol: .Niez?? teori? wymy?li?am ...Chodzenie po ?wirku ...mmm,on pochodzi? po ?wirku,powacha? i poszed? na gór? spa?.Nie by?i tak ?le,ale by? zdezorientowany..

[ Dodano: 2006-04-04, 10:34 ]
Nie jest dobrze ...rozdrapa? sobie to uszko strasznie.By?am w sobot? u weta,ale by? zamkni?ty.Dzi? znowu id?(nied?ugo).Wczoraj tak si? drapa?,?e a? ...kropelki krwi mu pociek?y ! :cry: :cry: .Moje male?stwo ...Mam wielk? nadziej?,?e vecior b?dzie otwarty.

[ Dodano: 2006-04-04, 11:33 ]
By?am ju? u weterynarza.By?o otwarte,ale kiedy wesz?am do gabinetu i wszystko powiedzia?am,babka rzek?a,?ebym przysz?a do tego pana po 15(wspomnia?am,?e kaza? mi kupi? granulat),bo on bardziej zna si? na myszkach.Pójd? po tej 15 do veta.Mam nadziej?,?e co? poradzi.

[ Dodano: 2006-04-04, 16:40 ]
By?am ...by? ten wet.Powiedzia?,?e to ?wierzb.Mia?am wybory : u?pienie,zastrzyk lub ma??(ma?? bez sensu,bo i tak by zliza? - tak mówi? wet).Wybra?am zastrzyk.Ryzyko,?e umrze,jest du?e :cry: :cry: :cry: .Trzyma?am Makusia,wet zrobi? zastrzyk.Dziwne mu si? rozla?o,takie ?ó?te ma na sier?ci.Nie czuje si? dobrze.Tak dziwnie ?pi ,zachowuje si?... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: .Modl? si?,aby prze?y?.Je?li tak si? stanie,za 10 dni dostanie u weta kolejny zastrzyk ...Módlcie si? i wy,aby prze?y? ... :cry: :cry: .

[ Dodano: 2006-04-10, 15:42 ]
Duu?o by tu mówi?,mo?e przekopiuj? posty z forum o gryzoniach.
04 Kwi 2006(moj post)
Moja myszka jet chora.Ma podrapane uszy,wczoraj nawet lecia?a jej krew z uszka.By?am z ni? wiele razy u weta.Wiele razy by?o zamkni?te.W ko?cu,kiedy zasta?am otwarte,wetrynarz poradzi? mi,abym zmieni?a ?ció?k? na granulat.Je?li nie pomo?e,to przyj?? i rozpoczniemy leczenie.Nie pomog?o.Dzi? by?am znowu u weterynarza.Ten wyrok by?(jest)straszny ...Mia?am 3 warianty do wyboru : u?pienie,zastrzyk lub ma??,która i tak by nie pomog?a,bo Makelysek si? ci?gle li?e i by zliza?(tak powiedzia? wet). Wybra?am zastrzyk.Chc? walczy? o jego ?ycie.Dosta? go.Kosztowa? 20 z?.Ma teraz jak?? ?ólt? plam? w tym miejscu...Je?li prze?yje(daj Bo?e!)mam przyj?? za 10 dni i czeka go kolejny zastrzyk...
(post Mysi - tutaj kasja)
Radz? jak najszybciej i?c do innego weta. Ten nawet nie pomy?la? o najskuteczniejszym i jedynym leku na ?wierzb jakim jest Ivomec, Ivermectin lub inne pochodne iwermektyny. To powinien zaaplikowa? myszkowi na kark i by?by zdrowy. To co zrobi?o si? po zastrzyku to martwica, najlepiej jak temu innemu to poka?esz. Sa na to te? odpowiednie leki. Na razie witaminki i du?o opieki i mi?o?ci, ?ycz? powodzenia...

05 kwi.

Z Makusiem niezbyt dobrze ...S?ania si? na nogach Sad.Niestety,do weterynarza nie posz?am,bo matka uwa?a,?e ju? nic nie da si? zrobi? ...A mo?e i ju? nie uwa?a tak,ale i tak nie da mi kasy na weta...nawet pyta?am.Make wspina si? po pr?tach,ale jest zbyt s?aby,aby utrzyma? si? na nich cho?by minut?.Na szcz??cie je...DU?o ?pi,bez przerwy niemal.

(dzi?,mój post).
Kurcz?,ja ju? mam do?? !Mama ci?gle zwleka,nie chce da? mi pieni?dzy,mówi,?e musi zastrzyk przesta? dzia?a?!T?umacz? jej,?e trzeba jak najszybciej i?? - na nic!A akurat wczoraj mia?am troch? czasu ...Zobacz?,do której jest dzi? otwarte i cho?by si?? j? przekonam!...

Id? po ?rodzie.Mama si? zgodzi?a.
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-04-10, 15:47   
   Myszy: tak


Id?, id?. Powodzenia! :) Hm, na przysz?o?? mo?esz jeszcze próbowa? si? zad?u?a? u rodziców... To chyba tylko to mi przychodzi, hm... no, mo?esz jeszcze zacz?? chomikowa? jak?? cz??? pieni?dzy na "czarn? godzin?" z my?l? o myszkach. Zdrowia mysi, mam nadziej?, ?e jest ju? lepiej... :)

Ja by?am u weta z myszkiem - Klik, ?eby si? upewni? jak tam z tym jego guzkiem, bo niby ma?y, a jak si? wygnie, to wi?kszy. Ona mówi, ?e to ju? tylko skrzep jakby, i ?e powinno znikn??, a nawet jak nie, to jest niegro?ne... Uff...
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2006-04-10, 15:53   

To dobrze :) .Mog? powiedzie?,?e Maku? czuje si? dobrze :D .Polepszy?o si?.

[ Dodano: 2006-04-13, 14:20 ]
Id? do lecznicy na os.Z?ota Jesie? - s?ysza?am o tej lecznicy wiele dobrego :) .
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-04-13, 15:49   
   Myszy: tak


I jak? By?a? ju?? Jak myszek?

Chyba lepiej zak?ada? oddzielne w?tki na choroby, bo tak trudniej znale??... ;)
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2006-04-13, 16:46   

Nie,nie by?am.Pisz?c "id?"mia?am na my?li nie teraz,ale jak ju? pójde,to tam.Dzi? to raczej nie ma szans,bo jad? z mam? do M1 na ?wi?teczne zakupy.Ale jutro to chyba tak :) .
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-04-13, 18:07   
   Myszy: tak


No wiem... :P To powodzenia. A jak mysz?
 
 
 
Julias 
Mysi Bywalec



Imi?: Julia
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 173
Skąd: z Poznania
Wysłany: 2006-04-13, 19:28   

Ciesze sie, ze jest lepiej :) , ale... nie przekladaj tej wizyty, bo zawsze moze sie nagle pogorszyc.

PS Jak dobrze, ze nie musze chodzic na swiateczne zakupy, jest ToTu :P
_________________
Czerta, Hevea i Lady Lavender :)
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2006-04-13, 20:14   

KAT - Maku? czuje si? jak zdrowy,ale strupy ma nadal.
 
 
Wiktoria :) 
M?ody Myszaty



Wiek: 30
Dołączyła: 31 Mar 2006
Posty: 38
Skąd: Lublin
Wysłany: 2006-04-15, 15:55   

Ciesz? si?, ?e si? polepsza :) . Mniej ju? si? drapie?
 
 
 
Daria 
Myszowaty
[*][*][*][*]



Imi?: Daria
Pomogła: 1 raz
Wiek: 31
Dołączyła: 17 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2006-04-21, 23:02   
   Myszy: Sunday


Ehh... podobno ?wierzb silnie zara?liwy jest ?atwy do leczenia, a ten nie zara?liwy trudniejszy... :( .

Pog?aszcz Makusia odemnie! :(
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2006-04-22, 18:14   

Tak pokrótce to by?am we wtorek u weta.Du?a kolejka by?a ;-P.Pani da?a ma?emu lek na kark - Firevex.Powiedzia?a,?e to albo paso?yty,albo atopowe zapalenie skóry.Je?li to drugie,to ...zastrzyki do ko?ca ?ycia :( .Mam przyj?? za tydzie?(czyli w ten wtorek).Ma?y jakie? par? dni przed wybraniem si? do weta tak sobie uszko podrapa? ?e mu si? rozdwoi?o ;-( ;-( :( .Musz? powiedzie?,?e mo?e nie ma wyra?nej poprawy,ale znacznie rzadziej si? drapie...
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2006-04-23, 22:36   

No to dobrze ze bylas u veta ... zobaczymy co vet powie we wtorek :) Trzymam kciuki zeby wszystko by?o dobrze ... :mrgreen:
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2006-04-24, 18:21   

Mysia z gryzoniowego napisa?a mi,?e to z?y lek ...Bo dala na wszy,kleszcze,a powinna na ?wierzbowce!Je?eli si? nie polepszy,to ona radzi mi i?? do weta i ?eby da? lek Ivomec lub inny pochodny iwermaktyn.Chyba pójd? do tego na centrum i za??dam,aby Makusiowi poda?.

[ Dodano: 2006-04-27, 16:02 ]
Teraz z Mili co? jest ;-(.Zauwa?y?am guza na jej szyjce .Planuj? pój?cie do weta ...oby to nie by? rak ! :( :cry: :cry: :cry: :cry: .
 
 
Julias 
Mysi Bywalec



Imi?: Julia
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 173
Skąd: z Poznania
Wysłany: 2006-06-24, 08:48   

Faktycznie, to moze byc rak. Idz do wet. jak najszybciej :|
 
 
 
Natte 
SuperMysz



Pomogła: 4 razy
Wiek: 114
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 1009
Wysłany: 2006-06-24, 09:16   

To na bank rak ...no bo có? by innego?Ledwo si? rusza Milunia,guz jest wielki i ma rany ...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT