AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Moderatorzy
Autor Wiadomość
Belladonna 
Starszy Myszaty


Wiek: 41
Dołączyła: 13 Lut 2008
Posty: 55
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2011-01-04, 20:56   
   Myszy: [Dixi, Bawarka, Mifi, Ryjek, Latek, Latka, Pyszon, Rata, Pusia, Mysia, Pysia, Eza, Alfa, Mysio, Omega, Shenzi]* , Bronzi


Fauka napisał/a:

Co do chamstwa moderatorów, fakt, na tym forum jest du?e i mimo ?e mnie osobi?cie nie spotyka to widz? je i mi si? nie podoba. Nigdzie nie spotka?am si? chyba z wi?kszym chamstwem ze strony moderatora ni? tu. A moderator ma za zadanie poprawia? i dba? o zachowanie przyjaznej atmosfery na forum, nie plu? jadem i wy?ywa? si?.

Znam forum, na ktorym moderatorzy i admini mocniej pluja jadem i jeszcze bardziej sie wyzywaja. Sa perfidni nawet do tego stopnia, ze dopisuja cos w imieniu danego uzytkownika do posta i blokuja opcje edytowania tegoz posta, kompromitujac przy tym danego uzytkownika. Takze moderatorzy forum Myszy.info a tamtego forum to niebo a ziemia.
_________________
18.12.2010.
 
 
Tikus 
Mysi Bywalec


Dołączyła: 27 Lis 2010
Posty: 179
Skąd: ?e znowu? :)
Wysłany: 2011-01-05, 22:56   
   Myszy: 6 szczurów :)


Najgorsze jest, jak odbije w?adza. Nie zna?am tych Modów zanim zostali Modami, ale znam wieeelu, którzy byli naprawd? w porz?dku, wi?c zostali "wybrani". A pó?niej tak im w?adza strzeli?a do g?owy, ?e szkoda gada?... Teraz s? okropni, wyzywaj?, wypominaj?...
Nie ?ycz? tego nikomu (w sensie i mie? kontakt z takim cz?owiekiem, i takim by?). Mam nadziej?, ?e "u nas" tak nie by?o i nie jest. Natomiast z przykro?ci? musz? stwierdzi?, ?e nasza Moderatorka Kana czasami nadu?ywa w?adzy w stosunku do nowych u?ytkowników. Jednak troch? j? rozumiem - ka?demu strzeli?oby do g?owy, gdyby po raz pi?ty kto? stworzy? temat, który wa?kowany jest przez ca?y dzia?, np. "czym karmi? mysz?" lub "moja myszka jest w ci??y/urodzi?a, co ja mam robi??". Faktycznie mo?na dosta? ?wira... Ja bym wprowadzi?a zasad? (mówi? co ja bym zrobi?a, nikomu niczego nie narzucam ani nie proponuj? ;) ) krótko i bez nerwów. Tj. zamkn?? temat, do archiwum i wys?a? wiadomo?? u?ytkownikowi "Przeczytaj regulamin. Nast?pne z?amanie go b?dzie "nagradzane" ostrze?eniem." I nie by?oby k?ótni. :) I Moderator by si? nie denerwowa?, a i u?ytkowników zaraz by si? "wyprostowa?o". ;) Niektóre, niecz?ste tematy rozumiem, ale "Czym karmi? mysz?"... Prosi si? o gilotyn?. :twisted: Wyeliminowa?abym tutaj wyzwiska i krzyk - Kano, to nic nie da, je?eli b?dziesz krzycze? na jakiego? dzieciaka "Czytaj i natychmiast ODDZIEL MYSZY!!!!!!!!!". To nie przejdzie, a jedynie je zbulwersuje i wystraszy, wierz mi na s?owo. Jeszcze jest jedna sprawa, co prawda to nie Moderatorka, ale sta?a bywalczyni - Do?ka. Osobi?cie nic do niej nie mam, jest w porz?dku i dobrze zajmuje si? swoimi zwierz?tami - w to nie w?tpi?. Do?ko, jeste? naprawd? fajn? dziewczyn? i skarbnic? wiedzy. Potrafisz odpowiedzie? na prawie ka?de pytanie dot. myszek, wiesz o nich bardzo, bardzo du?o i na pewno wiele osób zazdro?ci Ci tego. Ale... No w?a?nie, jest ma?e ale - za mocno irytuj? Ci? b??dy ortograficzne. Niestety, nie zmienisz tutaj nikogo swoimi krzykami, taka jest przykra prawda... Wida? to na przyk?adzie u?ytkownika chowder. ;) Jest ju? tutaj troch?, za ka?dym razem, przy ka?dym po?cie krzyczysz o b??dy ort., a chowder ju? od d?u?szego czasu nic nie zmieni?. :) Sama widzisz - szkoda nerwów. Od upominania s? Moderatorzy i Administratorzy. :wink: Praktycznie ka?demu zdarzaj? si? b??dy ort., mi równie?, ale nie zmienisz tego, wi?c gor?ca pro?ba: przystopuj troszeczk?, bo nam u?ytkowników odstraszasz. :razz: Ja Ci? ani nie atakuj?, ani nic w tym stylu, to tylko moja drobna uwaga, aby atmosfera na forum by?a milsza. :m:):
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-01-05, 23:49   

mejbel napisał/a:
Jeszcze jest jedna sprawa, co prawda to nie Moderatorka, ale sta?a bywalczyni - Do?ka.

Dosia moja koffana :D Ja tam na ni? krzycza?am bez opami?tania na PW xD a Wy tak delikatnie? Do?ka lubi hardcore :zez:
My?l?, ?e sprawa wyja?niona? Modzi i u?ytkownicy ju? wiedz? co o nich s?dzicie, my?l?, ?e sporo rzeczy si? nie zmieni ( bez nich nawet by?oby tu nudno uwierzcie ). Gdyby by?o a? tak ?le, to by nie go?ci?o tu tylu u?ytkowników sta?ych :) Owszem, paplaniny du?o nerwowej jest, ale niestety cz?sto trafiaj? si? ludzie trudni w wielu wzgl?dach, np. w wyt?umaczeniu na spokojnie :D Nie mówi?, ?e wszyscy ;P ale jest sporo takich wyj?tków i jak si? nie da wyg?aska? to trzeba czasami da? kopa. :twisted:
P.S. Dosiunia jest moja, prosz? nie mie? do niej pretensji :D Ona jest nerwowa przed przekwitaniem :*
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Tikus 
Mysi Bywalec


Dołączyła: 27 Lis 2010
Posty: 179
Skąd: ?e znowu? :)
Wysłany: 2011-01-06, 16:08   
   Myszy: 6 szczurów :)


Ja absolutnie nie mam do niej pretensji. ;) Dziewczyna jest w porz?dku. Zale?y mi tylko na tym, ?eby a? tak nie krzycza?a na "dys". :P
 
 
Kamyczek 
Myszomaniak



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Lut 2006
Posty: 764
Skąd: z kosmosu
Wysłany: 2011-01-08, 11:16   
   Myszy: rudy ch?opak o imieniu Miodek


Piszecie, ?e moderatorzy s? chamscy, no to piszcie kto konkretnie, bo ja u siebie chamstwa nie widz?, chyba ?e si? myle?.
_________________
Odesz?y: Myszeida(*), A-Psik(*), Walentynka(*),Ma?a Mi(Martynka)(*),Habibi(*),Markiza(*),Rozalka(*),Dziczek(*),Wendy(*),Velvet(*),Wega(*),Pszczó?ka(*),Krówka(*),Wacik(*), Czarna(*), Dzikusek 1(*) i 2(*) :m:(:
 
 
Myszata 
Myszo?ak



Imi?: Wiktoria
Pomogła: 7 razy
Wiek: 25
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 677
Skąd: Kraków, Nowa Huta
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-01-08, 15:25   
   Myszy: Brak


Kamyczek, Mi nigdy nic z?ego nie powiedzia?a? :)
_________________
Je?li chcesz zmieni? ?wiat zacznij od siebie
 
 
 
Tikus 
Mysi Bywalec


Dołączyła: 27 Lis 2010
Posty: 179
Skąd: ?e znowu? :)
Wysłany: 2011-01-08, 17:27   
   Myszy: 6 szczurów :)


Dok?adnie, Kamyczek. Nie mo?na wszystkich do jednego wora wrzuca?. :? Poza tym, uwa?am, ?e ?aden Moderator nie jest tutaj chamski. :?
 
 
Myszata 
Myszo?ak



Imi?: Wiktoria
Pomogła: 7 razy
Wiek: 25
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 677
Skąd: Kraków, Nowa Huta
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-01-08, 17:54   
   Myszy: Brak


mejbel, Widocznie dla Ciebie. Wi?kszo?? osób tak uwa?a.
np. Kana jest od d?u?szego czasu modem i najad?a si? ta w?adz?, ?e na wszystkich krzyczy ..
To tylko moja opinia i pami?tajcie, ?e jest jaka? wolno?? s?owa jednak :) Nie zabijajcie za to mnie ! ;)
_________________
Je?li chcesz zmieni? ?wiat zacznij od siebie
 
 
 
NightQueen 
Mysi Rozmówca



Imi?: Patrycja
Pomogła: 1 raz
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 261
Skąd: B-cze
Wysłany: 2011-01-10, 00:34   
   Myszy: Afera,Zafra,Darc,Cirina,Stefa,Figa,Gaja i Blair


A ja uwa?am ?e mocno przesadzacie!
Musi by? kto? kto b?dzie patrzy? obiektywnie na wszystko i b?dzie pilnowa? porz?dku.
Czytam du?o (pisze mniej) i widz? ?e moderatorzy cz?sto zwracaj? uwag? ale maj? s?uszno??, nie robi? sobie tego ot tak., lec? wam ptk. karne z waszej winy i cz?sto waszego lenistwa. chamstwa i brzydkiego odnoszenia si? nie zauwa?y?am, fakt nie s?odz? wam i nie prosz? o wszystko, ale wcale im si? nie dziwie bo ile? mo?na, po prostu wlepiaj? ptk. :wink:
Zamiast si? tak bulwersowa? stosujcie si? do regulaminu i b?dzie dobrze.
 
 
 
FajnaMysz 
Starszy Myszaty



Imi?: Zuza
Wiek: 25
Dołączyła: 20 Gru 2010
Posty: 58
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-01-10, 16:42   
   Myszy: Wiktorek [*], Fabianek [*] i Ahmed [*]


A ja uwa?am, ?e Kana faktycznie przesadza. Mnie nie "zaatakowa?a" ani razu, ale jak czytam sobie forum to czasami si? boje jak naskakuje na nowych u?ytkowników. Czasami te? jest mi ?al tych nowych, którzy si? dopiero ucz?. I to by?by koniec mojej jak?e krótkiej wypowiedzi. Pzdr. :*
_________________
<:3)~~
 
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2011-01-11, 12:43   

Bardzo dzi?kuje za opinie.
W sumie jeszcze kiedy? b?dziecie ?a?owa? tej decyzji i zat?sknicie za "zl?" Kan?.
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
FajnaMysz 
Starszy Myszaty



Imi?: Zuza
Wiek: 25
Dołączyła: 20 Gru 2010
Posty: 58
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-01-11, 17:01   
   Myszy: Wiktorek [*], Fabianek [*] i Ahmed [*]


Kana, ja Ci? lubi?, tylko troszk? przesadzasz z t? w?adz?. Gdyby? tylko mniej naskakiwa?a na u?ytkowników to ju? by by?o Ok ;)
_________________
<:3)~~
 
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2011-01-11, 18:02   

Zostaniesz kiedy? moderatorem, b?dziesz mia?a forum do sprz?tania i zobaczymy ;)
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
FajnaMysz 
Starszy Myszaty



Imi?: Zuza
Wiek: 25
Dołączyła: 20 Gru 2010
Posty: 58
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-01-11, 23:04   
   Myszy: Wiktorek [*], Fabianek [*] i Ahmed [*]


Oj, Kana nie wydaj? mi si?, ?ebym KIEDYKOLWIEK zosta?a moderatorem ;) Ale mo?e mi si? uda...

Kana napisał/a:
W sumie jeszcze kiedy? b?dziecie ?a?owa? tej decyzji i zat?sknicie za "zl?" Kan?.


Szczerze, to nie wyobra?am sobie forum bez Ciebie ;)
_________________
<:3)~~
 
 
 
Tikus 
Mysi Bywalec


Dołączyła: 27 Lis 2010
Posty: 179
Skąd: ?e znowu? :)
Wysłany: 2011-01-12, 11:27   
   Myszy: 6 szczurów :)


Kana, nie zmieniaj si?, zakazuj?. :twisted: Oj zat?sknicie, teraz si? skar?ycie, ale jak Kana si? wkurzy i odejdzie, to tu si? niez?y bajzel zrobi, bo ?aden moderator nie trzyma "krótkiej pi?ki", ona si? po prostu nie cacka, to nie jest tak, jak wy sobie my?licie, ?e to jaki? potwór jest czy co?. :lol: To normalny, taki sam cz?owiek jak my. Jej te? puszczaj? nerwy. Ja czytam forum od nieca?ego roku (dopiero niedawno si? zarejestrowa?am i zacz??am udziela?) i widz?, co robi? u?ytkownicy. Kana nie wyskakuje znik?d z pistoletem i nie krzyczy "dawa? fors?" czy co? w tym stylu :razz: Musi pilnowa? porz?dku. A to, ?e kto? zak?ada 10 tematów o byle co, albo temat, który ma w?asn? kategori?, to ju? nie jest Moderatorów wina! Nie naskakuj? na nikogo "bo nowy", tylko za to, co wyczynia czort. :razz: We?cie sobie do serca te oto moje (nie)m?dre* wypociny.

* - niepotrzebne skre?li?. :h??:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT