AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Kana
2010-04-11, 03:49
Ba?agan na forum
Autor Wiadomość
anaka114 
M?ody Myszaty


Imi?: A?ka
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Sty 2010
Posty: 24
Skąd: G?ogów
Wysłany: 2010-04-02, 21:05   Ba?agan na forum
   Myszy: Myszek ;D


Zauwa?y?am, ?e ostatnio bardzo du?o si? na forum zmieni?o. Dosy? d?ugo nie zagl?da?am tutaj, po czym wchodz? dzisiaj, czytam to, co mnie omin??o i co widz?? Ba?agan, burdel i bajzel! Z ca?ym szacunkiem do u?ytkowników, ale niektórzy zas?uguj? na zablokowanie konta(nie b?d? wymienia?a kto). Z reszt? gdy zagl?dam do wi?kszo?ci tematów, wsz?dzie s? offy. W niektórych tematach ja si? ju? nic nie mog? dowiedzie? bo od kilkunastu postów kto? si? z kim? sprzecza. Pytam: Gdzie s? moderatorzy? Obud?cie si?!
Prosz? o rozpatrzenie moich uwag i poprawienie b??dów.
Pozdrawiam.
_________________
Myszy s? tak samo s?odkie jak inne zwierz?ta ;*
 
 
Mysie ADHD 
Mysi Rozmówca
Mój ma?y Sid... [']



Imi?: Myszo?wir!
Hodowla: Trójca Przenaj?wi?tsza. :P
Wiek: 113
Dołączyła: 04 Mar 2009
Posty: 235
Skąd: z Krainy Elfów. ;p
Ostrzeżeń:
 9/3/6
Wysłany: 2010-04-02, 21:23   
   Myszy: trzy panienki: Kredka (bia?a), Krówka (?aciata), Mysia (czarnulka). :] ?.P. Sid [']


Tak, to prawda. Trzeba zaprowadzi? tu porz?dek, bo wida?, ?e modów i adminów ni widu, ni s?ychu. Musimy sami sobie poradzi? i wi?cej nie offtopowa? ani nie k?óci? si?. Bardzo mi przykro, ?e w jakiej? mierze i ja si? do tego przyczyni?am. Musimy by? mocni i nie dawa? si? sprowokowa?. Poradzimy sobie. A wi?c, od teraz koniec z " :moff: ". :)
_________________
27.03.2010r. - Sid. [']

30.03.2010r. - mam 3 mysie panienki: Kredk?, Krówk? i Mysi?. :)
 
 
 
Ginger 
Mysi Bywalec


Hodowla: Dynamimaus
Dołączyła: 28 Maj 2005
Posty: 174
Skąd: 3miasto
Wysłany: 2010-04-02, 21:35   

Moderatorzy zapewne wyko?czyli si?.
_________________
 
 
 
Mysie ADHD 
Mysi Rozmówca
Mój ma?y Sid... [']



Imi?: Myszo?wir!
Hodowla: Trójca Przenaj?wi?tsza. :P
Wiek: 113
Dołączyła: 04 Mar 2009
Posty: 235
Skąd: z Krainy Elfów. ;p
Ostrzeżeń:
 9/3/6
Wysłany: 2010-04-02, 21:40   
   Myszy: trzy panienki: Kredka (bia?a), Krówka (?aciata), Mysia (czarnulka). :] ?.P. Sid [']


Mo?liwe, z nami to nawet bardzo mo?liwe. My jeste?my niemo?liwi. Czy ja nie nadu?ywam s?owa "mo?liwe"?
Biedni Admini, Junior Adminka i Modzi. :( Wyko?czyli?my ich ca?kowicie.
_________________
27.03.2010r. - Sid. [']

30.03.2010r. - mam 3 mysie panienki: Kredk?, Krówk? i Mysi?. :)
 
 
 
floydpink 
Szara myszka


Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 13
Wysłany: 2010-04-02, 21:47   

Jaki burdel? Gdzie? Co?

Nie ma burdelu - jest jedynie próba zawi?zania dyskusji, któr? niestety niektóre osoby cz?sto staraj? si? zako?czy? zbyciem rozmowy na inne tory, zamilkni?ciem w ogóle lub te? - w ostateczno?ci - niewybrednymi epitetami. :)
 
 
flea 
Mysi Bywalec
We got the Funk



Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 167
Wysłany: 2010-04-02, 21:50   
   Myszy: Irish, Bootsy, Chocolate <:3D~


Ludzie ! Spokój! jakie b??dy? Jaki burdel?

Na wst?pie la?sko dla Mysie ADHD -
tyle si? krzyczy opcja szukaj - no to poszuka?am. poczyta?am stare posty i jako? nie mog? doszuka? si? takich strasznych postów na powitanie.

Do reszty pieniaczy- I Moderatorzy nie poradz? jak kto? koniecznie chce pokaza? jak du?o wie o myszkach : kup- oddaj- id? do veta - szukaj..
?adnych konkretów, ?adnej pomocy.
Forum jest dla wszystkich i dla tych co wiedz? i dla pocz?tkuj?cych. Nowi U?ytkownicy maja zdobywa? wiedz? a naszym zadaniem jest pomaga? w ka?dy mo?liwy sposób.
sama przechodzi?am faz? "nowicjusz" - teraz ju? swoje wiem ale te? zdaj? sobie spraw? z braków. ?atwo kogo? skrzycze? i zniech?ci?, sprawi? ?e kto? sobie poszuka innego forum gdzie niekoniecznie znajdzie fachow? ( taka jak tu mo?na znale?? ) porad?.

Apel do krzykade? - Pomagajmy mi?o?nikom myszek! Karci? te? trzeba umie?! czasami dobre s?owo wystarczy a czasami trzeba hukn?? prosto w nos. :wink: Nie ka?dy lubi by? na wst?pie zjechany z góry na dó? i nie ka?dy te? da sobie pojecha? po sobie.
_________________
Mice are nice :)
 
 
Ginger 
Mysi Bywalec


Hodowla: Dynamimaus
Dołączyła: 28 Maj 2005
Posty: 174
Skąd: 3miasto
Wysłany: 2010-04-02, 22:24   

flea napisał/a:
Ludzie ! Spokój! jakie b??dy? Jaki burdel?

Apel do krzykade? i do reszty pieniaczy
- najlepiej zacz?? od s?owa pisanego i swojego. ;)
_________________
 
 
 
flea 
Mysi Bywalec
We got the Funk



Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 167
Wysłany: 2010-04-02, 22:38   
   Myszy: Irish, Bootsy, Chocolate <:3D~


Ginger bo tak sobie przegl?dam ostatnio forum i przykro mi si? robi jak widz?, ?e ka?da nowa osoba dostaje po ?bie. Te krzykad?a i pieniacze to mia?o by? troch? z ?artem :wink:
_________________
Mice are nice :)
 
 
Nikita 
Myszo?wir



Imi?: Anita
Pomogła: 5 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 10 Paź 2007
Posty: 906
Skąd: Nysa/Wroc?aw
Wysłany: 2010-04-02, 22:58   
   Myszy: Groteskowa Mi?o??, Channel,Zenobia, Fantastyczna


floyd ae jest regulamin i jak nagle kto? gada o myszkach a wchodzi kto? inny co przykuje jego uwag? i gada o niebieskich migda?ach nagle... przepraszam ale powinno si? za?o?y? osobny w?tek gdy co? cz?owieka oburza. faktycznie pod tym wzgl?dem robi si? burdel. jedni o myszach drudzy o emotkach trzeci o Bóg wie co

Kiedy? to by?o koniec dyskusji i tyle :lol:
_________________
Ecru [*] Fantasy [*] Milkunia [*] Grotka [*]

Zwierz?tom nale?y si? tyle samo mi?o?ci co ludziom
 
 
 
Kamyczek 
Myszomaniak



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Lut 2006
Posty: 764
Skąd: z kosmosu
Wysłany: 2010-04-03, 00:08   
   Myszy: rudy ch?opak o imieniu Miodek


Oj ludzie, wy si? chyba zdecydowa? nie mo?ecie, jak si? offy ucina i tematy zamyka, bo s? powtarzane to wielkie oburzenie i jacy to modzi wredni, teraz ?e ba?agan.Nasza ekipa jest ju? w takim wieku( :P ), ?e no brakuje tego czasu na kontrolowanie dzie? w dzie? co si? dzieje na forum.Sama przyznam ?e zagl?dam tylko do swojego dzia?u i ostatnio no dosy? rzadko. :moops: Dlatego wielki uk?on w strone Kany i Ka? (Ajafo to wiadomo ;) , reszty co? nie wida? :m: ,ale pewno po cichu dzia?aj? ) , ?e ogarniacie w miar? to wszystko i ludki drogie nie wkurza? si?, ?e zostajecie objechani, bo czasem trzeba.Przy bezstresowym ''wychowaniu'' :lol: forum ju? by chyba nie istnia?o...
_________________
Odesz?y: Myszeida(*), A-Psik(*), Walentynka(*),Ma?a Mi(Martynka)(*),Habibi(*),Markiza(*),Rozalka(*),Dziczek(*),Wendy(*),Velvet(*),Wega(*),Pszczó?ka(*),Krówka(*),Wacik(*), Czarna(*), Dzikusek 1(*) i 2(*) :m:(:
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2010-04-03, 07:26   

Przepraszam bardzo wchodz? co dziennie i czytam te wszystkie wasze wypociny ale my?licie, ?e w jedno popoludnie przej?e ponad 300 postów?
Analizuje sobie je po cz??ci, spokojnie je?eli jest gdzie? burdel szybko do tego dojd? pr?dzej czy pó?niej. :roll:
Nie jeste?my robotami.
A do tego jak ucinam w?tek czy zamykam burdel dostaje stosy pw z wyzwiskami jaka to ja jestem ******** , my?licie ?e to mile?
Postawcie si? tak?e w naszej sytuacji.
Spokojnie damy sobie rad? ale pami?tajcie ?e u?ytkownikom te? korona z g?owy nie spadnie jak mo?e wys?a? pw np. do mnie gdzie co? si? porobi?o co trzeba szybko usun?? co by si? k?ótnia wieka nie zrobi?a ( wielkie podzi?kowania dla Rudziaka!! ona jedna pomy?la?a jak pomóc a nie ci?gle narzeka?. :h??: ).

Z podzi?kowaniami i pozdrowienia wasz najukocha?szy mod:
Kana :wink:
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
Rudziak 
Gadu?a Myszaty


Wiek: 39
Dołączyła: 16 Paź 2009
Posty: 376
Wysłany: 2010-04-03, 17:18   

dzi?kuj? Kana :lol:

kiedy? siedzia?am na forum dzie? w dzie?... ale w?a?nie zniech?ci?y mnie offuj?ce ludziki, zak?adanie niepotrzebnych tematów, g?upota (nie myli? prosz? z niewiedz?!!), niezapoznawanie si? z forum i zadawanie idiotycznych pyta?... itp. Forum jest dla nauki, dla wymieniania do?wiadcze?, nawi?zywania przyja?ni/znajomo?ci, mo?liwo?ci adopcji/kupna zwierz?t/akcesoriów, z dum? prezentowania swoich przyjació? ogoniastych itp. Kiedy? te? by?am t? pocz?tkuj?c?, zadawa?am pytania, pisa?am o swoich do?wiadczeniach, dzieli?am si? upadkami i sukcesami... Szkoda, ?e nowicjusze nie chc? czyta?/szuka?... A zak?adaj? tematy, pytaj? o to samo... I to m.in. dlatego, ci kt s? tu d?u?ej wkurzaj? si? i trac? cierpliwo?? - bo ile razy mo?na t?umaczy? w kó?ko to samo?? :roll:

Nie da si? wychowywa? bezstresowo ;) Jak to ?wietnie uj??a nasza kochana Kamyczek. Nie do wszystkich docieraj? ?agodne s?owa i t?umaczenia... Osoby, kt wchodz? nowe na forum MUSZ? zapozna? si? i z regulaminem i z ogólnymi zasadami... A ma?o kto czyta regulamin... St?d te? niektórzy zbieraj? opiernicz...

A modzi pracuj?... i ja APELUJ? do wszystkich forumowiczów: WYSY?AJCIE LINKI TEMATÓW do modów, w których Waszym zdaniem jest BURDEL, niepotrzebne pyskówki, awantury, posty u?ytkowników ?ami?ce regulamin (oraz osoby rozmna?aj?ce myszy itp), nowe tematy - a s? stare mówi?ce o tym samym. TO U?ATWI I USPRAWNI (w tym przyspieszy) IM prac?. Pomagajmy im, sami jeste?my te? u?ytkownikami tego forum i dbajmy o to, aby nie zesz?o "na psy" ;)

ps dodam, i? wkurza mnie równie? arogancja osób do?wiadczonych, które z wy?szo?ci? pisz? o sobie, swoich zwierzakach ;) ale to ju? off, a mia?o nie by? offowania :D
 
 
 
Kamyczek 
Myszomaniak



Pomogła: 3 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Lut 2006
Posty: 764
Skąd: z kosmosu
Wysłany: 2010-04-03, 17:34   
   Myszy: rudy ch?opak o imieniu Miodek


Rudziak napisał/a:
Jak to ?wietnie uj??a nasza kochana Kamyczek


:moops: ;)
_________________
Odesz?y: Myszeida(*), A-Psik(*), Walentynka(*),Ma?a Mi(Martynka)(*),Habibi(*),Markiza(*),Rozalka(*),Dziczek(*),Wendy(*),Velvet(*),Wega(*),Pszczó?ka(*),Krówka(*),Wacik(*), Czarna(*), Dzikusek 1(*) i 2(*) :m:(:
 
 
DK! 
M?ody Myszaty


Imi?: Kamelia
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 39
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2010-04-04, 00:34   

Moim zdaniem ?le nie jest, ale zmieni?abym stanowczo jedno na forum. Dla wygody u?ytkowników jak i modów. Mianowicie tagowany spis tre?ci w odpowiednich dzia?ach. By?by to przyklejony temat, gdzie by?yby linki do odpowiednich tematów; jak na przyk?ad tutaj http://szczury.org/viewtopic.php?f=11&t=8220 U?ytkownik z problemem odpowied? na pytanie znajdzie, a nie b?dzie zak?ada? nowy temat.
 
 
 
mysia x 
Szara myszka



Imi?: Paulina
Wiek: 27
Dołączyła: 16 Mar 2009
Posty: 8
Skąd: P?ock
Wysłany: 2010-04-05, 11:13   
   Myszy: Milka, Zuzia, Krówka[*], Charlie[*]


Nie ma co narzeka? na modów, bo spisuj? si? ?wietnie :wink: . T.o normalne nie mo?na dogodzi? wszystkim na forum, regulamin jest i jest w?a?nie po to, aby by? porz?dek ( i po to by u?atwi? prac? naszym moderatorom) . Niestety wi?kszo?? u?ytkowników go nie przeczyta?o i nie?wiadomie go ?amie (i po to s? moderatorzy) . Wi?c nast?pnym razem zanim b?dziemy chcieli zada? bezsensowne pytanie po?wi??my chwil? czasu i poszukajmy odpowiedzi sami.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT