AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Krwawienie
Autor Wiadomość
Do?ka 
SuperMysz


Imi?: Dorota
Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 31 Maj 2009
Posty: 1157
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2010-07-21, 23:23   

asica504, NIE NIE MO?ESZ DOPU?CI? JEJ DO SAMCA!!! Bo?e, czy ty masz naprawd? te 18lat? Bo zachowujesz si? jak rozpuszczona nieu?wiadomiona 7latka...
?adnego rozmna?ania poza hodowlami PMC tu nie popieramy.
Radz? zainwestowa? w pluszaki, a myszy odda? komu?, kto o nie zadba. Poczytaj porz?dnie o myszach, bo a? ?al, ?e je masz, a nie wiesz, jak o nie dba?.
:roll:
_________________
Atos[*], Portos[*], Hana[*], Iskierka[*], Miko[*], Yuki[*], Tica[*], Maya[*]
Los zwierz?t jest dla mnie wa?niejszy ni? strach przed o?mieszeniem. Los zwierz?t jest nierozerwalnie zwi?zany z losem cz?owieka. (Emil Zola)
 
 
bobek_114 
Mysi Rozmówca
Motylem jestem ..



Imi?: Ania
Pomogła: 4 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 253
Skąd: G?ogów
Wysłany: 2010-07-21, 23:30   
   Myszy: Bobek


Dwie rzeczy jakie mi się nasunęły to: czy na pewno nie rozmnażasz bezsensownie myszy ? a druga to: pewnie kupiłaś myszkę w zoologu skoro dostałaś z gratisem. więc następnym razem nie kupuj w zoologu.
_________________
'Lepiej, ?eby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, ni? kochali kogo?, kim nigdy nie b?d?'
Kurt Cobain.
 
 
 
asica504 
Szara myszka


Imi?: Joanna
Hodowla: Myszor
Wiek: 31
Dołączyła: 01 Cze 2010
Posty: 9
Skąd: Tychy
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-07-21, 23:57   !
   Myszy: Jerry.Miki


Ludzie, czy wy nie umiecie czytac?? Popierwsze nie ?ycz? sobie takich tekstów do mnie czy mam faktycznie 18 lat i mam do?wiadczenie do zwierz?t ale nigdy w takiej sytuacji nie by?am! Nie chce rozmna?a? bo mam swój rozum i wiem ?e dla myszki nie by?oby dla niej przyjemno?ci?! Pytam poprostu z ciekawo?ci czy w przysz?o?ci mo?na dopu?ci? samice po takim przypadku jak? j? spotka?! Spyta? si? nie mo?na?A po co mi w ogóle rozmna?ac??Dla mnie nie jest przyjemno?cia "dla przyjemno?ci" rozmna?anie zwierz?t....

[ Dodano: 2010-07-22, 00:01 ]
A ty DO?KA sama lepsza nie jeste?. Mo?e jednak ty sobie zainwestujesz w pluszaki co? O zwierz?tach mam do?wiadczenie ale te? staram si? dowiadywa? nowych rzeczy np jak ten przypadek.Wiem jak dbac o te zwierz?ta i mo?e ty nie powinna? ich mie??? I NIE ?YCZ? SOBIE TAKICH TEKSTÓW DO?KA...
Ostatnio zmieniony przez asica504 2010-07-22, 00:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Yun 
MegaMysz
Blite



Hodowla: Artistic
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 20 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2010
Posty: 1287
Skąd: Strzelin/Wroc?aw
Wysłany: 2010-07-22, 00:03   

Bez nerwów. Mo?e jeszcze tego nie wiesz, ale aby zosta? dobrze zrozumiany, najpierw trzeba dobrze wyrazi? to, co chcemy wiedzie?. ja równie? po przeczytaniu Twojego pytania s?dzi?am, ?e chcesz po??czy? myszy. Owszem, po takim incydencie mo?na znowu ??czy? myszy. Ale zostaw to hodowcom. I usu? "Myszor" ze swojego profilu, bo z tego co wiem, to w PMC nie ma takiej hodowli. A skoro masz hodowle wpisan? [samozwa?cz?] to tym bardziej mo?na by?o w ten sposób zinterpretowa? to, co napisa?a?. Wi?c spokój, bez nerwów i niepotrzebnych z?o?liwo?ci. Wiek w jakim jeste? jest bardzo burzliwy, ale potrafisz si? chyba opanowa?? Póki co pokazujesz bardzo niski poziom pisz?c CAPSLOCKIEM i rzucaj?c si? na innych. Inteligentni nie reaguj? krzykiem, a dyskusj?.
 
 
 
asica504 
Szara myszka


Imi?: Joanna
Hodowla: Myszor
Wiek: 31
Dołączyła: 01 Cze 2010
Posty: 9
Skąd: Tychy
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-07-22, 00:10   
   Myszy: Jerry.Miki


Co ty mi piszesz o moim wieku?;/jestem doros?a a nie jakim? smarkaczem co ma burzliwy wiek...;/ poprostu denerwuje mnie to ze inni nie umieja ze zrozumieniem niekiedy czytac, i tyle;p Poza tym trzymam zwierzaki w oddzielnych klatkach i nie ma mowy o powi?kszaniu rodzinki:)) Widac dla niektórych trzeba pisa? baaardzo szczegó?owo bo nie umiej? czyta? 'mi?dzy s?owami"...dzieki za rozwi?zanie problemu i mi?ego wieczorku :)
 
 
 
Yun 
MegaMysz
Blite



Hodowla: Artistic
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 20 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2010
Posty: 1287
Skąd: Strzelin/Wroc?aw
Wysłany: 2010-07-22, 00:15   

Niestety, ale jak napiszesz "bia?y" to raczej marne szanse, aby kto? przeczyta? to jako czarny, o który Ci chodzi?o.
asica504 napisał/a:
Co ty mi piszesz o moim wieku?;/jestem doros?a a nie jakim? smarkaczem co ma burzliwy wiek...;/

I w?asnie to zdanie pokaza?o, ?e jeste? smarkaczem. To, ?e masz dowód nie czyni Ciebie doros??. najpierw trzeba wydoro?le? w g?owie. Pisze do Ciebie spokojnie, a Ty si? od razu rzucasz. Czy tak nie robi? w?a?nie smarkacze? A 18 lat to bardzo burzliwy wiek, wiem co? o tym po sobie i innych osobach. Chociazby z tego powodu, ?e dzieci ko?cz?c 18 lat my?l?, ?e wszystkie rozumy pozjada?y i nagle, z dnia na dzie? zrobi?y si? doros?e.
Zwierzaki? A czy samiczka ma towarzystwo?
Prosi?abym o ciut wi?cej szacunku. W szkole powinni uczy?, ?e zwroty do innych osób "Ty, Twoje, Wam" pisze si? z du?ej litery. A skoro jeste? doros?a, to chyba o tym wiesz, zgadza si??
 
 
 
asica504 
Szara myszka


Imi?: Joanna
Hodowla: Myszor
Wiek: 31
Dołączyła: 01 Cze 2010
Posty: 9
Skąd: Tychy
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-07-22, 00:28   
   Myszy: Jerry.Miki


Zacznijmy od tego ?e sie nie rzucam,pisz? spokojnie bez nerwów jak Ty to okre?li?a? a smarkaczem to nazywaj kogo? innego a nie mnie bo nie ?ycze sobie takiego traktowania wi?c nie pozjada?am wszystkich rozumów Ty zapewne te? nie, a wydoro?le? wydoro?la?am. Jestes starsza to fakt ale daj te? sobie co? powiedzie? a nie wym?drza? sie...Burzliwy wiek to maj? MA?E dzieci a nie w moim wieku;//

[ Dodano: 2010-07-22, 00:30 ]
Ja si? k?óci? nie chce jak i dot?d tego nie robi?am i robi? nie b?de wi?c zamknijmy ten temat i koniec dyskusji:)pozdro;p :m:
 
 
 
Alba 
M?ody Myszaty


Imi?: Ania
Wiek: 32
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 25
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-07-22, 08:49   
   Myszy: Alba, Melba, M?dra, Potter, Kwadracik, Gryzak, Czarny, Kropek, ?wir


W sumie to pomijaj?c fakt ?e po pierwszym po?cie te? zrozumia?am ?e chcesz ??czy? myszy. To tak naprawd? masz troch? racji, osoby które s? nowymi hodowcami lub nie posiadaj? hodowli s? tu deptane i cz?sto to wy macie agresywne i obra?liwe komentarze. Rozumiem ?e cz?sto jest to z troski o myszki ale mo?na czasem spraw? l?ej za?atwia? wiedz?c ?e nie rozmawiacie z osob? relatywnie bardzo m?od? tylko uwa?an? ju? za w miar? doros?? i która odpowiada za siebie.

?eby nie spotka?o si? to z jakimi? fochami to chcia?abym nadmieni? ?e NIE ZAWSZE tak jest.
 
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2010-07-22, 10:52   

asica504, dostajesz publiczne ostrze?enie.
Pohamuj swoje emocje. Po pierwsze to ?e masz 18 lat nie znaczy, ?e jeste? doros?a.!!
Baaa to nawet komiczne!

asica504 napisał/a:
mam do?wiadczenie do zwierz?t ale nigdy w takiej sytuacji nie by?am!

Czyli do?wiadczenia nie masz jako takowego.

asica504 napisał/a:
Burzliwy wiek to maj? MA?E dzieci a nie w moim wieku;//

Burzliwy wiek maj? nastolatki w Twoim wieku.
To jest okres buntu.

A jeszcze prosz? uwa?a? na pisownie, nie u?ywa? CAPSLOCKA bo jest to uznawane za krzyk i troszeczk? dok?adno?ci i estetyki w pisaniu te? si? przyda.
Kolejne posty nie na temat b?d? usuwane a autor otrzyma ostrze?enie.
Pozdrawiam
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT