AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kat
2007-05-15, 20:36
Samotno?? myszki - jak urozmaici? ?ycie pojedynczej myszy
Autor Wiadomość
maja062 
M?ody Myszaty
maja062


Imi?: Maja
Wiek: 26
Dołączyła: 18 Cze 2010
Posty: 36
Skąd: Police
Wysłany: 2010-10-26, 19:20   
   Myszy: Pysia, Milka i Psotka[*]


No w?a?nie ta myszka jest od kole?anki (kole?anka mamy mojej kole?anki ma cos podobnego do hodowli)
 
 
 
bobek_114 
Mysi Rozmówca
Motylem jestem ..



Imi?: Ania
Pomogła: 4 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 253
Skąd: G?ogów
Wysłany: 2010-10-26, 19:26   
   Myszy: Bobek


maja062 napisał/a:
cos podobnego do hodowli)

Nie rozumiem. To ma zarejestrowan? hodowl? czy co?
_________________
'Lepiej, ?eby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, ni? kochali kogo?, kim nigdy nie b?d?'
Kurt Cobain.
 
 
 
maja062 
M?ody Myszaty
maja062


Imi?: Maja
Wiek: 26
Dołączyła: 18 Cze 2010
Posty: 36
Skąd: Police
Wysłany: 2010-10-26, 20:28   
   Myszy: Pysia, Milka i Psotka[*]


Ta pani nie rozmna?a tych myszek tylko to co jej sie namno?y?o to stara si? (jak to tak powiedzie? w miare dobrze) tak jakby niektórych sie pozbyc (ale w dobrym sensie)(przynajmniej tak mi sie wydaje)
 
 
 
Yun 
MegaMysz
Blite



Hodowla: Artistic
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 20 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2010
Posty: 1287
Skąd: Strzelin/Wroc?aw
Wysłany: 2010-10-26, 20:36   

No to nie ma hodowli, a myszom do rasowo?ci daleko.
 
 
 
Do?ka 
SuperMysz


Imi?: Dorota
Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 31 Maj 2009
Posty: 1157
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2010-10-26, 22:10   

maja062 napisał/a:
tylko to co jej sie namno?y?o
si? samo wzi??o i namno?y?o...
maja062 napisał/a:
Ta pani nie rozmna?a tych myszek tylko to co jej sie namno?y?o
masakra - to rozmna?a czy nie rozmna?a? Tzn trzyma samce z samicami i one si? same bior? i rozmna?aj?...
A ?al ?ciska ...
Ta kole?anka mamy kole?anki to pseudohodowca jak mniemam :roll:
_________________
Atos[*], Portos[*], Hana[*], Iskierka[*], Miko[*], Yuki[*], Tica[*], Maya[*]
Los zwierz?t jest dla mnie wa?niejszy ni? strach przed o?mieszeniem. Los zwierz?t jest nierozerwalnie zwi?zany z losem cz?owieka. (Emil Zola)
 
 
maja062 
M?ody Myszaty
maja062


Imi?: Maja
Wiek: 26
Dołączyła: 18 Cze 2010
Posty: 36
Skąd: Police
Wysłany: 2010-10-27, 18:33   
   Myszy: Pysia, Milka i Psotka[*]


nie samce sa w osobnej klatce a samiczki w osobnej...nie pytajcie czy w ko?cu rozmna?a je czy nie bo juz zg?upia?am :?
A propo tej nowej myszki to Pysia mi j? gryzie! Teraz odrabiam lekcje i wzi??am je obydwie i staram sie je oswoic ze soba to by?y 2 przypadki jak Pysia j? dziab?a (to znaczy gry?? to mo?e nie bo rany nie ma ale tak mocno szczypie zebami) Prosze pomózcie :cry:
 
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2010-10-27, 23:11   

S? tematy o ??czeniu myszy.
Prosz? stosowa? si? do regulaminu.
Pozdrawiam
Kana
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
LittleMouse 
Szara myszka


Imi?: Kasia
Wiek: 28
Dołączyła: 19 Paź 2010
Posty: 13
Skąd: Wrze?nia
Wysłany: 2010-11-20, 13:56   
   Myszy: Julia i Roman;D


To nie ma nic wspolnego z laczenie Kana. Wystarczy ze bd poswiecac mu duzo czasu...zrob zabawki duze wybiegi itp...
_________________
"(...)je?eli mnie oswoisz, staniemy si? sobie potrzebni. Wtedy b?dziesz dla mnie jedynym na ?wiecie i ja b?d? dla ciebie jedynym na ca?ym ?wiecie. Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoi?e?." Antoine de Saint-Exupéry "Ma?y Ksi???"
 
 
 
Do?ka 
SuperMysz


Imi?: Dorota
Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 31 Maj 2009
Posty: 1157
Skąd: Wroc?aw
Wysłany: 2010-11-20, 18:16   

LittleMouse napisał/a:
To nie ma nic wspolnego z laczenie Kana.
oczywi?cie, ?e ma, trzeba czyta? uwa?nie:
maja062 napisał/a:
A propo tej nowej myszki to Pysia mi j? gryzie! Teraz odrabiam lekcje i wzi??am je obydwie i staram sie je oswoic ze soba to by?y 2 przypadki jak Pysia j? dziab?a (to znaczy gry?? to mo?e nie bo rany nie ma ale tak mocno szczypie zebami) Prosze pomózcie

:roll:
Sorki za ma?ego offa
_________________
Atos[*], Portos[*], Hana[*], Iskierka[*], Miko[*], Yuki[*], Tica[*], Maya[*]
Los zwierz?t jest dla mnie wa?niejszy ni? strach przed o?mieszeniem. Los zwierz?t jest nierozerwalnie zwi?zany z losem cz?owieka. (Emil Zola)
 
 
panaqua 
Szara myszka


Imi?: Ania
Wiek: 38
Dołączyła: 05 Sty 2011
Posty: 13
Wysłany: 2011-01-06, 00:53   
   Myszy: ICARUS Mohanah albo potocznie Brovar :)


A ja wam powiem ze mam samego samczyka juz prawie 2 lata. Kupilam go razem z braciszkiem z hodowli. Juz gdy odbierlaam "paczke" slyszalam ze myszki sie kotluja, ale pomyslalam ze to zmiana otoczenia tak na nie wplynela. W domu umiescilam je w klatce i zaczely sie bic :/ Pani hodowczyni doradzila mi powiekszenie klatki, aby kazda miala swoje terytorium. Wiec powiekszylam i zrobilam im "400metrowa wille" w duuuuzym akwarium. Niestety.. sytuacja byla ciagle ta sama. Niebieska mysz(Orion) caly czas bil mojego Brovara. Moja przyjaciolka zgodzila sie wziasc Oriona do siebie bo juz nie moglam tego sluchac :( myszy az piszcaly gryzac sie non stop. I od tamtej pory moj Brovar zostal samotny. Potem zauwazylam ze ma on mniejsze jadra.. jezlei am to jakies znaczenie :DDD praktycznie niewidoczne, jego mocz nie jest bardzo smierdzacy... chyba nie byl poprostu samcem alfa ^^

Ja swoja mysz bardzo czesto bralam na rece. Generalnie nie mialam zadnego problemu z oswojeniem, z myszolem mozna bylo robic co sie chcialo od momentu wyjecia go z transportera (a z jego bratem juz sprawa nie byla taka prosta..) wiec zdarzalo sie i tak ze Brovar ze mna kilka ladnych godizn dziennie spedzal non stop na moich rekach. Jest to chyba jedyna tak stateczno flegmatyczna mysz z jaka mialam doczynienia (a pracowalam w sklepie zoologicznym :P tak tak.. mialam doczynienia z masa zwierzat ..ale z myszami w sumie tylko raz bo nie pozwalalm ich zamawiac) Wiem ze towarzystwo czlowieka to nie to samo co stado myszy..ale chociaz w 20% wydaje mi sie ze moj pupil jest szczesliwy...
 
 
Myszata 
Myszo?ak



Imi?: Wiktoria
Pomogła: 7 razy
Wiek: 26
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 677
Skąd: Kraków, Nowa Huta
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-01-06, 18:51   
   Myszy: Brak


EDIT, ?eby Yun si? nie z?o?ci?a.........

panaqua napisał/a:
zauwazylam ze ma on mniejsze jadra.. jezlei am to jakies znaczenie :DDD praktycznie niewidoczne, jego mocz nie jest bardzo smierdzacy...

Mo?e to tamten "smierdzia?", a teraz Ci sie wydaje, ?e ten ma mniej "?mierdz?cy" mocz?

panaqua napisał/a:
Ja swoja mysz bardzo czesto bralam na rece. Generalnie nie mialam zadnego problemu z oswojeniem, z myszolem mozna bylo robic co sie chcialo od momentu wyjecia go z transportera (a z jego bratem juz sprawa nie byla taka prosta..) wiec zdarzalo sie i tak ze Brovar ze mna kilka ladnych godizn dziennie spedzal non stop na moich rekach.

To ?le, ?e nie zajmowa?a? si? tym agresywnym. On potrzebowa? mi?o?ci, tak samo du?ej, jak ten Twój :wink:

panaqua napisał/a:
Wiem ze towarzystwo czlowieka to nie to samo co stado myszy..ale chociaz w 20% wydaje mi sie ze moj pupil jest szczesliwy...

Samiec w?a?ciwie powinien by? sam, chyba ?e z bratem..
Jeste? pewna tylko w 20 % ?
Je?eli po?wi?casz mu swój wolny czas, dbasz o niego i wyjmujesz go z klatki, to spokojnie mo?esz by? pewna, ?e jest mu dobrze :)
Pozdrawiam - Myszata ^_^
_________________
Je?li chcesz zmieni? ?wiat zacznij od siebie
Ostatnio zmieniony przez Myszata 2011-01-06, 19:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Yun 
MegaMysz
Blite



Hodowla: Artistic
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 20 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2010
Posty: 1287
Skąd: Strzelin/Wroc?aw
Wysłany: 2011-01-06, 18:56   

Myszata, jak nie wiesz, to nie pisz :)

Te? ostatnio mia?am nieprzyjemn? sytuacj?, ?e moje dwa bardzo spokojne samce pojecha?y do nowego domu, bracia, z tego samego miotu, najspokojniejsze myszy z miotu. Nikt by nie pomy?la?, ?e b?dzie co? nie tak. Nawet u mnie siedzieli jaki? czas we dwóch, aby si? przyzwyczai?. Pojechali do nowego domu i od razu bójki i Pani, która ich ode mnie wzi??a musia?a jednego odda? [na szcz??cie znalaz? nowy dom i oby?o si? bez powrotnej przesy?ki].

Inni, oddawani po 2 czy trzech byli bezproblemowi. Niektórzy nawet po?aczyli si? z niespokrewnionymi, obcymi samcami. Nie ma regu?y.

Aby uprzedzi? Twoje pytania: tak, jestem w PMC, tak, jestem legalnym hodowc? i tak, to byli bracia mieszkaj?cy razem :)
 
 
 
Myszata 
Myszo?ak



Imi?: Wiktoria
Pomogła: 7 razy
Wiek: 26
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 677
Skąd: Kraków, Nowa Huta
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-01-06, 18:58   
   Myszy: Brak


Yun napisał/a:
Myszata, jak nie wiesz, to nie pisz

M?dry wie co pisze, a g?upi pisze co wie.
_________________
Je?li chcesz zmieni? ?wiat zacznij od siebie
 
 
 
Yun 
MegaMysz
Blite



Hodowla: Artistic
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 20 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2010
Posty: 1287
Skąd: Strzelin/Wroc?aw
Wysłany: 2011-01-06, 19:03   

A potem ci jeszcze bardziej g?upi to czytaj? i wcale nie m?drzej?.
 
 
 
Myszata 
Myszo?ak



Imi?: Wiktoria
Pomogła: 7 razy
Wiek: 26
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 677
Skąd: Kraków, Nowa Huta
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-01-06, 19:11   
   Myszy: Brak


Dobra, nie ma co o tym pisa?, bo tylko offtopa robimy.
Przyznaj? si? do b??du. Napisa?am, a cz??ciowo nie wiedzia?am.

To mój setny post ! :lol:
_________________
Je?li chcesz zmieni? ?wiat zacznij od siebie
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT