AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Po jakim czasie samica mo?e by? w ci??y
Autor Wiadomość
Wackowa 
Starszy Myszaty



Imi?: Justyna
Wiek: 35
Dołączyła: 20 Sie 2005
Posty: 81
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2007-01-11, 15:42   

mam te? taki problem ze Ulotna siedzi ca?y czas w klatce Skandala dosc duzej z pietrami, i w tej klatce s? spore odleg?osci miedzy pr?tami 1 cm, i nie wiem czy ju? ja przenoisc do klatki o mniejszej rozpietosci pi?ter 5mm bo mam tak?. Skandal sie j? bardzo opiekuje, i zauwa?y?am ze zacz?? znosic troty do jej domku, a moze to znak ?e jest w ciazy?
_________________
.::MYSZFY S? KOCHANE::.
Ostatnio zmieniony przez Wackowa 2007-01-11, 16:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-01-11, 15:43   
   Myszy: tak


Tym bardziej jak si? widzi zwierzaka dzie? w dzie?. (To jak z ciociami to przyje?d?aj? po 5 latach i podziwiaj? jak to dzieci uros?y, a rodzice tego nie widz? bo s? z nimi na codzie?... :P )
 
 
 
Wackowa 
Starszy Myszaty



Imi?: Justyna
Wiek: 35
Dołączyła: 20 Sie 2005
Posty: 81
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2007-01-11, 15:44   

O Kat dobre porównanie :) nie wiem co robic czy j? przenosic do klatki czy nie. A jak mówie jestem przekonana ?e z 4 dni temu mia?a rujke no tak to wygl?da?o. A moze teraz zasz?a w ciaze?
_________________
.::MYSZFY S? KOCHANE::.
 
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2007-01-11, 15:55   

Mo?e by? w ciazy ale moja mycha nie siedziala ca?y czas w domu jak mialam rujke i jak byla wciazy ? A skandla moze po prostu uklada se gniazdko do spania ? A skandla to chlopak ?
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
Wackowa 
Starszy Myszaty



Imi?: Justyna
Wiek: 35
Dołączyła: 20 Sie 2005
Posty: 81
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2007-01-11, 16:00   

Tak Skandal to ch?opak
_________________
.::MYSZFY S? KOCHANE::.
 
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2007-01-11, 16:04   

Hmm no to jak tak piszesz to mysia na 100 % jest w ciazy jezeli podczas rujki byly razem ;) Pan mysiek nigdy nie odpusci rujki hehe ;)
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
Wackowa 
Starszy Myszaty



Imi?: Justyna
Wiek: 35
Dołączyła: 20 Sie 2005
Posty: 81
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2007-01-11, 16:11   

ale z tego co wiem, to zda?a sie ze samica nie zajdzie w ci?ze
hanka napisał/a:
Je?eli tak, to siostra mojej UROCZEJ NAD PODZIW, która przy drugiej próbie pokrycia chyba znów nie jest w ci??y Mam nadzieje, ?e jest p?odna.
i to mnie w?asnie zastanawia :-) bo ju? sama nie wiem :-)
_________________
.::MYSZFY S? KOCHANE::.
 
 
 
mysza 
Junior Admin
was kocha xD



Hodowla: Little Foot
Pomogła: 4 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 27 Sie 2006
Posty: 660
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-01-11, 17:01   

Kana one sa razem od grudnia,a samiczka ma ruje co 5 dni. W tak dlugim czasie nie trzeba widziec rui,zeby sie domyslac,ze ja miala. To nie musi znaczyc na 100% ze jest w ciazy, choc zdecydowanie powinna byc ;) Wackowa,ja bym sie jeszcze uzbroila w cierpliwosc :) Odlaczylabym teraz samiczke od samca i poczekala 3tyg od dzis. Jesli nic,to trzeba probowac ponownie :)
 
 
 
Wackowa 
Starszy Myszaty



Imi?: Justyna
Wiek: 35
Dołączyła: 20 Sie 2005
Posty: 81
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2007-01-11, 18:42   

No w?a?nie zrobi?am to co poradzi?a? ;) Ulotna Chwila siedzi w swojej klatce, nawet troch? bryka, zwiedza teren.... Brzuszek hhmm tak jak by troch? ma ale tak jak mówi?am ona zawsze troch? mia?a jak pojad?a. Da?am jej rozcie?czonej wody z wibowitem (tylko tak troch?) i chusteczk? zwyk?? ?eby pogryz?a, na wszelki wypadek jak by jednak by?a w ci??y. Nie zauwa?am u niej powi?kszonych cycuszków, ale skoro ona jest z nim od 24 grudnia to nie znaczy ze akurat w ten dzie? zasz?a w ci??e, mo?e to za tydzie? b?dzie albo 2 no ja nie wiem, fakt ?e ju? jest sama, nie musze si? martwic ze co? b?dzie nie tak :-) Szkoda mi tylko Skandalka taki sam siedzi smutny ze mu laseczk? zabra?am :D
_________________
.::MYSZFY S? KOCHANE::.
 
 
 
Mohanah 
Gadu?a Myszaty



Hodowla: MOHANAH
Pomogła: 1 raz
Wiek: 51
Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 302
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2007-01-11, 18:57   
   Myszy: wci?? za ma?o...


Dobrze zrobi?a? :)
Niestety taka dola samców :lol: Gdyby nie byli takimi awanturnikami to mogliby mieszka? razem z innymi samcami. Ale niestety to rzadko??.
To jest w?a?nie cz?sty b??d ludzi, my?l? sobie: "ten mój samczyk taki biedny sam - kupi? mu samiczk?, b?d? si? kocha? i b?dzie cudownie ".
Tylko niestety samcowi pewnie jest cudownie ale samiczce ju? mniej. Ja osobi?cie nie chcia?abym rodzi? dzieci jednego po drugim :wink:
_________________

 
 
 
Wackowa 
Starszy Myszaty



Imi?: Justyna
Wiek: 35
Dołączyła: 20 Sie 2005
Posty: 81
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2007-01-11, 19:12   

hihi no widzisz piszesz ze rzadko?? a ja jej do?wiadczy?am. Jej jakie to by?y cudowne myszki Tajson i Bonzik - chyba je do ko?ca ?ycia wspomina? b?d?. Do?? ze rzadko by?y bójki, spa?y wtulone do siebie, to jeszcze tak d?ugo ?y?y.... :) niesamowite, a ja jestem ciekawa jak si? potocz? losy Ulotki ;-) szczerze mówi?c to chcia?a bym ?eby za pierwszym razem urodzi?a tylko 3 myszki :-) Zobaczy?a bym jak to smakuje i z czym to si? je :) bo czym bardziej dochodz? do setna sprawy tym bardziej si? boje ?e co? zrobi? ?le :)
_________________
.::MYSZFY S? KOCHANE::.
 
 
 
Mohanah 
Gadu?a Myszaty



Hodowla: MOHANAH
Pomogła: 1 raz
Wiek: 51
Dołączyła: 07 Wrz 2006
Posty: 302
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2007-01-11, 19:52   
   Myszy: wci?? za ma?o...


Nic si? nie martw, wszystko b?dzie dobrze, przecie? zawsze mo?esz pyta? na forum je?eli b?dziesz mia?a jakie? w?tpliwo?ci :wink:

U mnie te? samce mieszkaj? razem, ale to bracia - moje s?odziaki :D

Czy oprócz Ulotnej masz jeszcze jak?? samiczk?? Bo akurat w przypadku samiczek lepiej jak jest ich wi?cej (one ?yj? stadnie). Je?eli samiczka nie b?dzie w ci??y to proponuje przemy?le? dokupienie jej cho? jednej kole?anki. Wyjdzie jej to na pewno na dobre.
A co do samca nie martw si? jego samotno?ci?, taka ich natura i s? do tego przystosowane.
A i do niego mo?e si? uda? do??czy? jego syna, cho? nie zawsze si? to udaje.
_________________

 
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2007-01-11, 19:59   

Mo?e nie jest jeszce zdatny do dzia?ania hehe :mrgreen:

Samcowi napewno nic sie nie stanie od bycia chwilke samemu ;)
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
Wackowa 
Starszy Myszaty



Imi?: Justyna
Wiek: 35
Dołączyła: 20 Sie 2005
Posty: 81
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2007-01-11, 19:59   

:) Nie Ulotka nie ma towa?yszki :) a my?lisz ze wystarczy?a by jej zwyk?a japonka nierasowa ze sklepu zoologicznego? chyba ze poczeka i bedzie z córk? swoj? siedzia?a :-)
_________________
.::MYSZFY S? KOCHANE::.
 
 
 
mysza 
Junior Admin
was kocha xD



Hodowla: Little Foot
Pomogła: 4 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 27 Sie 2006
Posty: 660
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-01-11, 20:12   

ja mysle,ze jesli zamierzasz miec hodowle,to predzej czy pozniej przybeda ci jeszcze jakies samiczki :) a kupowac mysz tylko dlatego,ze drugiej potrzeba kolezanki,to wedlug mnie troszke bez sensu ;) nic jej sie nie stanie,jak pobedzie jakis czas sama,a niedlugo bedzie miala troche golego towarzystwa :lol: ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT