AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Klatka po innym gryzoniu
Autor Wiadomość
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2009-02-01, 21:17   

Klatka ok chocia? troche ma?a. Ale prosze pisa? na temat a nie wkleja? zdj?cia :)
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
olissja 
M?ody Myszaty
czarownica



Wiek: 40
Dołączyła: 16 Wrz 2009
Posty: 30
Skąd: Pozna?
  Wysłany: 2009-09-28, 11:38   Zamiana klatek
   Myszy: onufry-klamot; arkadio-morales


Mam pytanie, które nie bardzo wiedzia?am gdzie umie?ci?...
Otó? mam dwoje samców, z czego jeden do?? intensywnie znaczy swój teren. Mam te? dwie klatki, jedn? tak? zwyk??, niezbyt du??, a drug? Dun? Fun. Chcia?abym zamieni? im te klatki, bo Onufry, który jest bardzo ruchliwy, bardziej nadawa?by si? do Duny. Arkadio Morales, jest raczej typem kanapowca, troch? pobiega w ko?owrotku, troch? poje i zaraz czmycha do domku.
Mam plan oczywi?cie wysprz?ta? klatki, przed zamian?, ale nie wiem czy to nie b?dzie za ma?o? Tzn czy nadal myszy b?d? wyczuwa?y swój zapach, czy nie b?dzie to ich denerwowa?o, czy jest jaki? dobry sposób na wyczyszczenie tak klatek by nie by?o najmniejszego problemu?

Przepraszam, je?eli zak?adam niepotrzebnie nowy temat, ale nie znalaz?am nic w tej kwestii we wcze?niejszych postach na forum. :m:):

Pozdrawiam
 
 
 
MagicMouse 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Joanna
Hodowla: Magic Mouse
Wiek: 29
Dołączyła: 08 Lip 2009
Posty: 325
Skąd: Warka
Wysłany: 2009-09-28, 13:47   
   Myszy: duuu?o ;)


By?y gdzie? ju? wzmianki o tym :)

Ale mo?na wymy? (ja tak dok?adnie robi?) p?ynem do naczy?, potem dok?adnie kilka razy sp?uka? i wysuszy? bardzo dok?adnie i b?dzie dobrze.
_________________

 
 
 
olissja 
M?ody Myszaty
czarownica



Wiek: 40
Dołączyła: 16 Wrz 2009
Posty: 30
Skąd: Pozna?
Wysłany: 2009-09-28, 15:02   
   Myszy: onufry-klamot; arkadio-morales


Zrobi?am jak powiedzia?a?... Dok?adnie wymy?am ca?e klatki... wszystko, rury, ko?owrotki i ca?? reszt?. Onufry jest zachwycony przestrzeni? i ju? testuje ko?owrotek, mo?liwo?ci wspinaczki itd. Arkadio, jak na poduszkowca-kanapowca przysta?o, pokr?ci? si?, co? zjad? i poszed? do domku spa?. My?l?, ?e zamiana b?dzie na sta?e, bo moje myszy lepiej si? teraz czuj?. Arkadio-Morales ma przytulnie i nie musi biega? po jedzenie na pi?tro, a Onufry, który ma ADHD mo?e szale? do woli. Interesuje mnie jedynie czy jednak b?d? wyczuwa?y swoje zapachy a co za tym idzie, znaczy?y mocniej teren? Szczególnie Onufry, który jest typem dominatora i ju? i tak znaczy swój teren do?? intensywnie?
 
 
 
MagicMouse 
Gadu?a Myszaty



Imi?: Joanna
Hodowla: Magic Mouse
Wiek: 29
Dołączyła: 08 Lip 2009
Posty: 325
Skąd: Warka
Wysłany: 2009-09-28, 18:39   
   Myszy: duuu?o ;)


To super ?e pomog?am :)

A co do zapaszku, kup sobie z Herbal Petsa dodatek do ?ció?ek rumiankowy niweluje zapach(sprawdzony) nie czu? go, ale nie czu? te? siu?ków :)
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT