AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Kana
2010-04-11, 03:49
Ba?agan na forum
Autor Wiadomość
Laayla 
Starszy Myszaty
raaawwrrrrr.!! : E



Imi?: Lilek
Dołączyła: 28 Paź 2009
Posty: 51
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2010-04-10, 23:02   
   Myszy: Dziabek, Drop i Dead. ^^"


Heej, a mo?e zrobi? co? w stylu "najcz??ciej zadawane pytania" ? na wi?kszo?ci for takie co? jest. U nas to chyba najlepiej czerwonymi literami czcionk? 20.. :roll:
Du?o pyta? si? non stop powtarza i krzyczymy, by szuka?. Tacy delikwenci si? zdarzaj? i zdarza b?d?, bo du?o stron, "szukaj" za daleko dla myszki czy co?. W dziale choroby jest tego chyba najwi?cej.
Lub jak na gitarzy?cie jest osobny dzia? "??obek" do którego wchodz? i na tematy pocz?tkuj?cych odpowiadaj? u?ytkownicy o mocnych nerwach ... ;d.
Chocia? moim zdaniem to pierwsze by si? lepiej sprawdzi?o.
_________________
"Stajesz si? odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoi?e?. "

moje mychy ^^
 
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2010-04-11, 03:48   

Nie ma potrzebny zak?adania takich zb?dnych tematów.

To jest porz?dne forum a nie piaskownica dla dzieci.

Pozdrawiam
Kana
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
anaka114 
M?ody Myszaty


Imi?: A?ka
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Sty 2010
Posty: 24
Skąd: G?ogów
Wysłany: 2010-04-11, 12:22   
   Myszy: Myszek ;D


Kana, no nie, teraz to ju? przesadzi?a?. Odk?d za?o?y?am ten temat widz? popraw?, a ty teraz piszesz [quote]Nie ma potrzebny zak?adania takich zb?dnych tematów. [/quote]
Nie przesadzaj Kana!
[quote]To jest porz?dne forum a nie piaskownica dla dzieci. [/quote]
Tak, wszyscy o tym wiemy, ale z tym porównaniem do piaskownicy dla dzieci to ju? nie rozumiem. My?la?am, ?e podoba wam si? jak u?ytkownicy udzielaj? si? i maj? pomys?y jak zmieni? forum na lepsze. Jak widz? myli?am si?. Trudno! My?l?, ?e temat ju? do zamkni?cia, bo Kana zacznie sypa? osty.
_________________
Myszy s? tak samo s?odkie jak inne zwierz?ta ;*
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2010-04-11, 15:49   

anaka114, a ja raczej proponowa?abym Ci po?wiczy? czytanie ze zrozumieniem.

Moj post dotyczy? wypowiedzi Laayla,

Pozdrawiam
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
anaka114 
M?ody Myszaty


Imi?: A?ka
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Sty 2010
Posty: 24
Skąd: G?ogów
Wysłany: 2010-04-11, 15:52   
   Myszy: Myszek ;D


W takim razie zwracam honor Kana. Przepraszam.
_________________
Myszy s? tak samo s?odkie jak inne zwierz?ta ;*
 
 
DK! 
M?ody Myszaty


Imi?: Kamelia
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 39
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2010-04-12, 15:33   

Co z warnami za ortografi??
 
 
 
Laayla 
Starszy Myszaty
raaawwrrrrr.!! : E



Imi?: Lilek
Dołączyła: 28 Paź 2009
Posty: 51
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2010-04-13, 00:12   
   Myszy: Dziabek, Drop i Dead. ^^"


Kana napisał/a:
To jest porz?dne forum a nie piaskownica dla dzieci.

Tylko ?e nawet na porz?dne forum dzieci przychodz?. To w?a?nie one najcz??ciej namawiaj? rodziców na myszy a potem panik? siej?. Mam nadziej?, ?e nauczysz ich porz?dku, ale i tak znaj?c ?ycie ka?dy loguj?c si? na forum widz?c jeden temat "najcz??ciej zadawane pytania" poszed? by do tego a nie zak?ada? nowy temat w którym by zosta? zjechany i by polecia? do archiwum.
Kana napisał/a:
Nie ma potrzebny zak?adania takich zb?dnych tematów.

Skoro tak to przepraszam, ale jak dla mnie, moim zdaniem ca?e dwa dzia?y "Przedstaw si?" oraz "Za T?czowym Mostem" s? nabijaniem postów. W pierwszym 26 stron tematów, w których jedyn? tre?? jak? mo?na wyci?gn?? to "cze??, witamy na forum", w drugim za? s? same "[*]", kiedy mo?na by to by?o wszystko pisa? w "Twoje myszki i ich zdj?cia" a nie "zak?ada? zb?dne tematy". Ale te tematy nie s? dla wszystkich zb?dne, wi?c s?. No i faktycznie, jeden temat podklejony, gdzie nie b?dzie mo?liwo?ci odpowiedzi, b?d? ew. linki do pyta? najcz??ciej zadawanych raczej nie zaszkodzi moim zdaniem. Przedszkole zawsze si? robi?o i robi? b?dzie, bo zawsze b?d? tu ró?ne osoby w ró?nym wieku, z ró?nymi ch?ciami. To, ?e temat zostanie przeniesiony do archiwum chyba nie wiele zmieni, a wiele osób sobie takim czym? oszcz?dzi wiele niemi?ych s?ów i jednocze?nie klawiatury. ;)
_________________
"Stajesz si? odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoi?e?. "

moje mychy ^^
 
 
 
ka? 
Myszo?ak
jestem drzewem



Pomogła: 3 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 646
Skąd: Olsztyn/e?k/las
Wysłany: 2010-04-13, 10:28   
   Myszy: Bajka, Xenia i Meszka


Cytat:
moim zdaniem ca?e dwa dzia?y "Przedstaw si?" oraz "Za T?czowym Mostem" s? nabijaniem postów.

W tych dzia?ach s? wy??czone liczniki postów.


Cytat:
Mam nadziej?, ?e nauczysz ich porz?dku, ale i tak znaj?c ?ycie ka?dy loguj?c si? na forum widz?c jeden temat "najcz??ciej zadawane pytania"

mylisz si?. je?li ju? rozmawiamy o dzieciach loguj?cych si? na forum to one takowego tematu nie zauwa??, chyba ?eby by?by napisany wielkimi bykami i wskazywany przez czerwon? migaj?c? strza?k?.
PIERWSZ? rzecz? po rejestracji na forum któr? robi niedo?wiadczony u?ytkownik posiadaj?cy jaki? problem, to znalezienie przycisku "nowy w?tek/temat" i za?o?enie tematu GDZIEKOLWIEK, bo on ma problem.

"Piaskownica" si? nie sprawdzi, bo za chwil? ca?e forum b?dzie si? wokó? tego kr?ci? i reszta dzia?ów b?dzie tylko ma?ym dodatkiem.
_________________

Nowa notka: 12 pa?dziernika 2010 :)
 
 
 
Belladonna 
Starszy Myszaty


Wiek: 41
Dołączyła: 13 Lut 2008
Posty: 55
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2011-01-13, 17:39   
   Myszy: [Dixi, Bawarka, Mifi, Ryjek, Latek, Latka, Pyszon, Rata, Pusia, Mysia, Pysia, Eza, Alfa, Mysio, Omega, Shenzi]* , Bronzi


Ja w sprawie balaganu na forum, a raczej, zeby balaganu nie robic. Nie chcialam zakladac osobnego tematu. Po to, zeby nie uchodzic za jakiegos pokemona, ktory z kazda duperela wchodzi na forum i wypisuje, postanowilam nie pisac co sie u mnie w mysincu dzieje. No i tu byl moj blad, bo jednak trzeba bylo z ta 'duperela' sie zglosic na forum. Teraz jakbym miala zaktualizowac moj mysiniec, to bym musiala niezle sie narozpisywac. No, chyba, ze przedstawie alternatywna grzeczna wersje aktualizacji mysinca w stylu jedno zdanie, jedno zdjecie. Tylko, ktora wersje mam wybrac?
_________________
18.12.2010.
 
 
kat
Administrator


Hodowla: Atavus
Stowarzyszenie: PMC
Pomógł: 12 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 2716
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-01-13, 17:47   
   Myszy: tak


Hm, nie bardzo chyba rozumiem. :) Mo?e aktualizuj stopniowo? :) Twój wybór w sumie co piszesz w swoim mysim temacie. :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT