AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy leczy?/operowa? nowotwory
Autor Wiadomość
majson
M?ody Myszaty


Dołączył: 13 Gru 2008
Posty: 16
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2008-12-13, 23:08   

a ile kosztuje operacja na wyci?cie guza?
 
 
humanfactor 
Mysi Bywalec



Imi?: Delfina
Pomogła: 1 raz
Wiek: 38
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 103
Skąd: ?ód?
Wysłany: 2008-12-14, 10:30   
   Myszy: AISHWARYA RAI NAPOLEON DIVA ZINGER INNY NI? WSZYSCY


tak jak dla myszki to jest sprawa nie wiecej jak 30zl ja zap?aci?am tyle nie wiem jak u ciebie weterynarz sobie liczy.Nie ma co czeka? im szybciej tym lepiej.poza tym myszka cierpi wiec zasuwaj.
_________________
 
 
 
majson
M?ody Myszaty


Dołączył: 13 Gru 2008
Posty: 16
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2008-12-14, 11:45   

mój weterynarz akurat du?o sobie liczy bo za jeden zastrzyk wzi?? 15zeta ale czego si? nie robi dla najlepszego przyjaciela
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-12-14, 16:10   

No tylko ?eby nie by?o za pó?no. ?ycz? powodzenia!
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2008-12-14, 17:37   

majson napisał/a:
a ile kosztuje operacja na wyci?cie guza?

majson napisał/a:
mój weterynarz akurat du?o sobie liczy


A co to ma do znaczenia ? Ty na prawd? si? dobrze czujesz?
Nie rozumiem takich ludzi ... Widz? , ?e Ci bardzo szkoda wyda? tyle kasy ( no tak kupi?aby? sobie za to fajny ciuch albo p?yte, nie ?)
Je?eli wzie?a? mysz i Twoja mama si? zgodzi?a to znaczy, ?e zobowi?za?a? si? opiekowa? ni? a w czasie choroby i?? z ni? do veta nie bacz?c na to ile to b?dzie kosztowa?.
Je?eli ?a?ujesz kasy oddaj j? komu? kto z ni? pójdzie a nie zn?casz sie nad nim.
To jest chore !! :roll: Biedne zwierze...

majson napisał/a:
za jeden zastrzyk wzi?? 15zeta

To akurat jest ma?o.

majson napisał/a:
czego si? nie robi dla najlepszego przyjaciela

:roll:
Ciekawe czy mama b?dzie si? zastanawia?a czy i?? z Tob? jak Ci wielka bulwa na g?owie wyro?nie ... :m:/:
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
Domcia88 
Szara myszka


Imi?: Dominika
Wiek: 28
Dołączyła: 13 Gru 2008
Posty: 5
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2008-12-15, 15:03   
   Myszy: Lola


twoja myszka cierpi a ty my?lisz tylko o pieni?dzach, jestem ciekawa czy jak tobie wyrós? by guz ko?o ty?ka to te? by? to ola?a!? H?!? :m:/:
 
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2008-12-15, 15:07   

Teraz si? kole?anka wstydzi... ?al ...
Napisz chocia? czy posz?a? z myszk? ?
Czy jeszcze w ogóle ?yje ... :roll:
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
majson
M?ody Myszaty


Dołączył: 13 Gru 2008
Posty: 16
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2008-12-15, 19:50   

zyje ale weterynarza nie ma jutro pójd? z ni? i raczej zdecyduje si? na operacje. i wcale mi na ni? kasy nie jest zal tylko nie wiem jak ona to prze?yje ma raczej oko?o 7 miesi?cy i jest taka malutka czarniutka s?odziutka ju? dwa razy uratowa?am ja od ?mierci mo?e to jest jej przeznaczone cho? strasznie mi jej zal i nawet je?li operacja by si? nie powiod?a to b?d? za ni? t?skni?a :cry:

[ Dodano: 2008-12-15, 19:56 ]
nie wiecie mo?e jeszcze od czego mog?o to jej si? sta? czy to raczej genetyczne?
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2008-12-15, 20:01   

majson napisał/a:
nie wiem jak ona to prze?yje


Prze?je jak z ni? pójdziesz do veterynarza.

Cytat:
nie wiecie mo?e jeszcze od czego mog?o to jej si? sta? czy to raczej genetyczne?


1. Zapalenie
2. wada genetyczna
3. Guz

majson napisał/a:
mo?e to jest jej przeznaczone


To zostaw wyzszym si?om.
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
Luis 
MYSI MASTER
Z?ap za ogon O.o


Pomogła: 40 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 23 Maj 2007
Posty: 3505
Skąd: ToxiCity
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-12-15, 20:19   

Kana napisał/a:
majson napisa?/a:
nie wiem jak ona to prze?yje


Prze?je jak z ni? pójdziesz do veterynarza.

Akurat tu si? nie zgodz? gdy? szansa na prze?ycie nie wynosi 100% tym bardziej je?eli mysz jest malutka i s?aba. Wi?c nie pisz, ?e prze?yje bo jak zdechnie to dziewczyna b?dzie zdziwiona i zszokowana: halo przecie? mia?a ?y?!
Ja naturalnie trzymam kciuki i mam nadzieje, ?e si? uda ale nie mówi?, ?e na pewno. Zawsze jest to ryzyko. I koniec tego gadania, nast?pny post widz? z rezultatem u weterynarza ;) byle pozytywnym.
P.S. Je?eli chodzi Ci Kana o to, ?e prze?yje je?eli co? zrobi w tym kierunku aby pomóc myszce w sensie zaryzykuje itd to luuz i wtedy przepraszam za wy?ej wymienione s?owa ale napisa?a? to zdanie dwuznacznie dlatego dwuznacznie odpowiadam :)
_________________
Down, Soulfly, Metallica, SOAD \m/
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2008-12-15, 20:48   

Luis napisał/a:
Je?eli chodzi Ci Kana o to, ?e prze?yje je?eli co? zrobi w tym kierunku aby pomóc myszce w sensie zaryzykuje


Tak w?asnie. Chodzi mi g?ównie o to, ?e b?d? wieksz? szanse na to, ?e przezyje jak z ni? pójdzie, ni? jak b?dzie zwleka? a mysia bedzie coraz s?absza.
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
majson
M?ody Myszaty


Dołączył: 13 Gru 2008
Posty: 16
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2008-12-15, 23:26   

We wtorek na pewno ide do veterynarza oko?o 16.00 :smile: Wiec i 20.00 lub pó?niej napisze rezultat.

Nie trzeba pisa? drukowanymi ;)
Kana
Ostatnio zmieniony przez Kana 2008-12-15, 23:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Chigi 
Starszy Myszaty
Mysia Pysia :)



Wiek: 35
Dołączyła: 10 Wrz 2008
Posty: 60
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-12-16, 02:20   
   Myszy: Sakura, Dokuro, Zakuro i Sabato


Kana napisał/a:
majson napisał/a:
a ile kosztuje operacja na wyci?cie guza?

majson napisał/a:
mój weterynarz akurat du?o sobie liczy


A co to ma do znaczenia ? Ty na prawd? si? dobrze czujesz?
Nie rozumiem takich ludzi ... Widz? , ?e Ci bardzo szkoda wyda? tyle kasy ( no tak kupi?aby? sobie za to fajny ciuch albo p?yte, nie ?)
Je?eli wzie?a? mysz i Twoja mama si? zgodzi?a to znaczy, ?e zobowi?za?a? si? opiekowa? ni? a w czasie choroby i?? z ni? do veta nie bacz?c na to ile to b?dzie kosztowa?.
Je?eli ?a?ujesz kasy oddaj j? komu? kto z ni? pójdzie a nie zn?casz sie nad nim.
To jest chore !! :roll: Biedne zwierze...


Kana pomy?l sobie ze nie ka?dy ma kas? :wink: s? ludzie którym brakuje kasy i nawet taki wydatek mo?e dla nich by? spory
_________________
Ostatnio zmieniony przez Kana 2008-12-16, 08:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2008-12-16, 08:05   

Chigi napisał/a:
Kana pomy?l sobie ze nie ka?dy ma kas? :wink: s? ludzie którym brakuje kasy i nawet taki wydatek mo?e dla nich by? spory


Chyba nie zrozumia?a?, je?eli bierze si? zwierz?, to trzeba si? liczy? z wydatkami.
Zwierz? to wielka odpowiedzialno?? i trzeba sie liczy? z tym, ?e trzeba ja karmi?, trzeba si? z nim bawi?, zapewni? mu odpowiednie warunki ?ycia, a przede wszystkim i?? z nim do weterynarza gdy zachoruje.
Akurat w przypadku myszy to nie s? wielkie pieni?dze, a zauwa? jak bardzo mo?emy pomóc naszemu pupilowi.
A w szczególno?ci w tym przypadku, wydaje mi si? ze ten guz czy ropniak da si? usun?? operacyjnie i przed?u?y? myszce ?ycie, a przede wszystkim umili? jej i pomóc w cierpieniu. Bo na pewno mi?o jej z tym nie jest.
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
Chigi 
Starszy Myszaty
Mysia Pysia :)



Wiek: 35
Dołączyła: 10 Wrz 2008
Posty: 60
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-12-16, 13:46   
   Myszy: Sakura, Dokuro, Zakuro i Sabato


no dobra ale czasem jest ci??ko wyci?gn?? np 105z? + koszt dojazdu do weta (w przypadku mojej mychy 7 dniowa kuracja zastrzykami, zapalenie ucha), to ju? jest troch? wi?kszy koszt a nigdy nie wiadomo czy b?dziemy mie? jaki? kryzys gotówkowy :wink: wiem ?e posiadanie jakiegokolwiek zwierz?tka to odpowiedzialno?? ale czasem si? zdarza ?e stan materialny si? pogarsza, brakuje pieni?dzy na podstawowe potrzeby, np tera?niejszy kryzys gospodarczy, nie którzy bardzo go odczuwaj?, ka?dy z nas chce jak najlepiej dla swojego "przyjaciela" ale czasem sytuacja na to nie pozwala :sad: wi?c po prostu niech dana osoba si? postara o pieni?dze i wyleczy myszk? :m:):
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT