AJAFO IT
Myszy.info - forum o myszkach Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

AJAFO IT
 Ogłoszenie 
AJAFO IT

Poprzedni temat «» Następny temat
Dwa samce w podzielonej klatce
Autor Wiadomość
Yun 
MegaMysz
Blite



Hodowla: Artistic
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 20 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2010
Posty: 1287
Skąd: Strzelin/Wroc?aw
Wysłany: 2010-03-13, 23:11   

Teoretycznie, poniewa? na chwil? obecn? tego nie b?d? robi?, ale ciekawi mnie to i mo?e chcia?abym wiedzie? co na ten temat mi mog? powiedzie? bardziej do?wiadczeni, zanim kupi?abym kiedy? klatk? olbrzyma w celu podzielenia i stwierdzi?abym, ?e tak mi wyjdzie taniej ni? dwie osobne klatki.

Czy trzeba pyta? tylko o rzeczy, które chce si? robi?? Czy mo?na te? o to, co nas nurtuje?

Niekiedy odpowiedzi s? niezbyt mi?o napisane, a oprócz udzielania owych wa?ny jest te? sposób i uwierz, niezbyt mi?o mi si? niektóre rzeczy [nie tylko do mnie skierowane] czyta i czasami zastanawiam si? dziesi?? razy, czy mam zapyta?, czy mnie nie zjad?, ?e "oh, ja to wiem, ale jak on/a tego wiedzie? nie mo?e! trzeba j?/go wy?mia?".

M?odzi sta?em forumowicze nie zawsze s? tak odwa?ni, a traktowanie od razu z góry dodatkowo sprawia, ?e cz?owiek boi si? pyta? o cokolwiek.

Je?eli moje pytanie ju? dosta?o odpowied? w innym w?tku, prosz? o usuni?cie owego. Po prostu si? go nie doszuka?am, st?d nowy temat.
 
 
 
asioola 
Starszy Myszaty
ma cale zoo :D



Imi?: Asia
Wiek: 38
Dołączyła: 19 Paź 2009
Posty: 69
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-03-13, 23:20   
   Myszy: Fiszka i Finka ; 2 myszoskoczki Ciastko i Dropsik


OFFTOP:

Do?ka napisał/a:
Poza tym po co pytasz teoretycznie skoro praktycznie nie b?dziesz tego robi?? Troche to dziwne.


No nie, to mnie juz rozwalilo. Co jest dziwnego w tym, ze ktos chce sie dowiedziec, po to do ... jest forum, zeby dowiedziec sie czegos od ludzi, ktorzy wiedza wiecej na dany temat, sa bardziej doswiadczeni. Juz czasem naprawde nie da sie czytac niektorych uwag tego typu. Takimi tekstami zraza sie ludzi.

Czesto wchodzi sie na forum zeby sie czegos wlasnie dowiedziec, jasne, ze wiele dzieci zaklada tematy, ktore sa na forum (wystarczy je zamknac bez, faktycznie, zbednej dyskusji), ale nie wszyscy tak robia. Widzialam wiele sensownych tematow, ktore zostaly zamkniete, chociaz mogly sie rozwinac w bardzo ciekawa dyskusje.

Dorobek niektorych osob sklada sie w 90% z postow typu "przestrzegaj regulaminu" albo "po co zakladasz taki temat", a nie sa nawet moderatorami. Od tego sa moderatorzy.

Nie chcecie / nie umiecie komus pomoc, to sie nie udzielajcie w temacie, a jesli moderator uzna, ze temat jest bezsensowny, albo powtarza sie, to po prostu moze zamknac. Ehh.
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2010-03-14, 00:37   

Yun napisał/a:
Dzielenie klatki czy ??czenie samców? Bo akurat tego drugiego nie planuj? robi?, je?eli przeczyta?a? wszystkie moje posty, a nie tylko ostatni.


I jedno i drugie ;)
Poniewa? jedno z drugim sie l?czy.

Yun napisał/a:
Zaczynam zauwa?a? tendencj? górowania starych wyjadaczy nad nowymi u?ytkownikami i wierz mi, nie zach?ca to zbytnio do zadawania pyta?, a co za tym idzie edukowania si? w sprawach myszek, a chyba nie o to chodzi.


Dziwne masz pogl?dy.
Chyba normalne ?e ktos bardziej do?wiadczony doradza i odpowiada na zadawane pytania komu? kto ma problem.

Yun napisał/a:
zanim kupi?abym kiedy? klatk? olbrzyma w celu podzielenia i stwierdzi?abym, ?e tak mi wyjdzie taniej ni? dwie osobne klatki.


Zgadza si?, ale napisali?my Ci dlaczego ten pomysl dzielenia klatki nie jest dobry.

Yun napisał/a:
Niekiedy odpowiedzi s? niezbyt mi?o napisane, a oprócz udzielania owych wa?ny jest te? sposób i uwierz, niezbyt mi?o mi si? niektóre rzeczy [nie tylko do mnie skierowane] czyta i czasami zastanawiam si? dziesi?? razy, czy mam zapyta?, czy mnie nie zjad?, ?e "oh, ja to wiem, ale jak on/a tego wiedzie? nie mo?e! trzeba j?/go wy?mia?".


Staramy si? zachowywa? mil? atmosfer? na forum.
W chwili obecnej nie zauwa?ylam jakich? nieprzyjemnych sytuacji.
A je?eli ju? si? to zdarzy staramy si? uspokaja? nerwowych i przywraca? ich do porz?dku ;)

asioola, bardzo du?o m?drych rzeczy zawiera Twój post ;)
Chyba wszystko w tym temacie.
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
Yun 
MegaMysz
Blite



Hodowla: Artistic
Stowarzyszenie: PMC
Pomogła: 20 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2010
Posty: 1287
Skąd: Strzelin/Wroc?aw
Wysłany: 2010-03-14, 01:49   

Kana napisał/a:
Yun napisa?/a:
Zaczynam zauwa?a? tendencj? górowania starych wyjadaczy nad nowymi u?ytkownikami i wierz mi, nie zach?ca to zbytnio do zadawania pyta?, a co za tym idzie edukowania si? w sprawach myszek, a chyba nie o to chodzi.


Dziwne masz pogl?dy.
Chyba normalne ?e ktos bardziej do?wiadczony doradza i odpowiada na zadawane pytania komu? kto ma problem.


Doradza, to bardzo dobrze. Ale jak robi to niezbyt przyjaznym tonem to ju? inna kwestia.

My?l?, ?e temat zosta? wyczerpany chyba, ?e kto? jeszcze chce si? wypowiedzie? w tej kwestii. Mo?e dzieli? ju? klatk?, albo by? ?wiadkiem, ?e nie zdaje to egzaminu [nie na podstawie domys?ów].

Dzi?kuj? za wszystkie odpowiedzi na temat.
 
 
 
Kana 
Best MOUSEr



Imi?: Karolina
Hodowla: Alteria
Pomogła: 15 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 2144
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2010-03-14, 07:39   

Moja rada nie byla na podstawie domys?ów tylko do?wiadczenia.
_________________
Jeste? nowym u?ytkownikiem? Przeczytaj regulamin.
Masz pytania co do dzia?ania forum i zasad na nim? Pomo?e Ci vademecum u?ytkownika - s?ownik i FAQ.
Nie umiesz wstawi? zdj?? na forum? Zajrzyj do tematu o edycji i umieszczaniu zdj??.

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgreen created by spleen modified v0.3 by warna

AJAFO IT